Kees van Strien & Jaan van Dongen: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
(De pagina is leeggehaald) Label: Leeghalen |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right| ]] | |||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 46.2239%;" width="50%" | |||
|- | |||
| style="width: 34.0632%;" | Adres per 1 januari 1949 | |||
| style="width: 66.2633%;" | | |||
[[Lange Broekstraat 5]] voorheen D96<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Naam || style="height: 28px; width: 66.2633%;" | | |||
<span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12016&main_person=I41748 Cornelis Hubertus "Cees" van Strien] </span> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 66.2633%;" | | |||
16 december 1891 te Raamsdonk D303<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 66.2633%;" |27 februari 1960 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 66.2633%;" |[[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 34.0632%;" |<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 66.2633%;" | | |||
<span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18330&main_person=I60544 Antonia Cornelia Margaretha "Net" Stael]</span> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 66.2633%;" |1 juni 1896 te Dussen | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 66.2633%;" | 13 oktober 1972 te Waalwijk | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 34.0632%;" | | |||
<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 66.2633%;" | 6 april 1940 te Raamsdonk | |||
|} | |||
Cees was weduwnaar van [[Kees van Strien & Anna Brenders|Anna Brenders]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6283/search/4304 †] | |||
Net Stael was weduwe van Tony de Bruijn<br> | |||
| |||
{| class="wikitable" style="width: 55.2547%;" width="50%" | |||
! style="width: 55.134%;" | Kinderen | |||
! style="width: 80.2089%;" | Gezin op deze Wiki | |||
|- | |||
| style="width: 55.134%;" | Hubertus van Strien | |||
| style="width: 80.2089%;" | [[Hubertus van Strien * 15-7-1920 † 25-1-1926]] | |||
|- | |||
| style="width: 55.134%;" | Goverardus Marinus "Goof" van Strien | |||
| style="width: 80.2089%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5483/search/1923 †] [[Goof van Strien & Jo Vingerhoeds]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5516/search/2709 †] | |||
|- | |||
| style="width: 55.134%;" | Johanna Maria "Jo" van Strien | |||
| style="width: 80.2089%;" | [[ Bart van Noye & Jo van Strien]] | |||
|- | |||
| style="width: 55.134%;" | Marinus van Strien | |||
| style="width: 80.2089%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5419/search/1991 Marinus van Strien †] | |||
|- | |||
| style="width: 55.134%;" | Jacobus Cornelis "Koos" van Strien <br> | |||
| style="width: 80.2089%;" | [[Koos van Strien & Dina Vingerhoeds]] | |||
|- | |||
| style="width: 55.134%;" | Levenloos van Strien | |||
| style="width: 80.2089%;" | [[ † 1 november 1926]] | |||
|- | |||
| style="width: 55.134%;" | Hubertus Cornelis "Bert" van Strien | |||
| style="width: 80.2089%;" | [[Bert van Strien & Nelly Vingerhoeds]] | |||
|- | |||
| style="width: 55.134%;" | Cornelia Maria Anna "Cor" van Strien | |||
| style="width: 80.2089%;" | [[Cees Rommens & Cor van Strien]] | |||
|- | |||
| style="width: 55.134%;" | Marinus Johannes "Rien" van Strien | |||
| style="width: 80.2089%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1512/search/2605 †] [[Rien van Strien & Annie Zijlmans]] [[†]] | |||
|- | |||
| style="width: 55.134%;" | Maria Johanna van Strien | |||
| style="width: 80.2089%;" | [[Maria van Strien * 16-11-1932 † 18-6-1934]] | |||
|- | |||
| style="width: 55.134%;" | Cornelis Marinus Antonius van Strien | |||
| style="width: 80.2089%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2024/search/2624 †] [[Cees van Strien & Rie Boons]] | |||
|- | |||
| style="width: 55.134%;" | Maria Johanna "Ria" van Strien | |||
| style="width: 80.2089%;" | [[Bertus van der Horst & Ria van Strien]] | |||
|- | |||
| style="width: 55.134%;" | Johannes Cornelis "Jan" van Strien | |||
| style="width: 80.2089%;" | [[Jan van Strien & Nel de Jong]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5356/search/943 †] | |||
|} | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
{| class="wikitable" width="100%" | |||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | |||
|- | |||
|} | |||
[[Category:Gezinnen 1949 Raamsdonk]] |
Versie van 26 aug 2022 10:45
Adres per 1 januari 1949 |
Lange Broekstraat 5 voorheen D96 |
Naam | |
Geboortedatum |
16 december 1891 te Raamsdonk D303 |
Overlijdensdatum | 27 februari 1960 te Raamsdonk |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | |
Geboortedatum | 1 juni 1896 te Dussen |
Overlijdensdatum | 13 oktober 1972 te Waalwijk |
| |
Huwelijksdatum | 6 april 1940 te Raamsdonk |
Cees was weduwnaar van Anna Brenders †
Net Stael was weduwe van Tony de Bruijn
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Hubertus van Strien | Hubertus van Strien * 15-7-1920 † 25-1-1926 |
Goverardus Marinus "Goof" van Strien | † Goof van Strien & Jo Vingerhoeds † |
Johanna Maria "Jo" van Strien | Bart van Noye & Jo van Strien |
Marinus van Strien | Marinus van Strien † |
Jacobus Cornelis "Koos" van Strien |
Koos van Strien & Dina Vingerhoeds |
Levenloos van Strien | † 1 november 1926 |
Hubertus Cornelis "Bert" van Strien | Bert van Strien & Nelly Vingerhoeds |
Cornelia Maria Anna "Cor" van Strien | Cees Rommens & Cor van Strien |
Marinus Johannes "Rien" van Strien | † Rien van Strien & Annie Zijlmans † |
Maria Johanna van Strien | Maria van Strien * 16-11-1932 † 18-6-1934 |
Cornelis Marinus Antonius van Strien | † Cees van Strien & Rie Boons |
Maria Johanna "Ria" van Strien | Bertus van der Horst & Ria van Strien |
Johannes Cornelis "Jan" van Strien | Jan van Strien & Nel de Jong † |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |