Francisca van Loon: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Francisca-van-Loon-01.jpg|300px|alt=Francisca van Loon|thumb|Francisca van Loon]][[Bestand:2701 1130k 1944 0200.jpg|300px|link=https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/433|alt=Verklaring van overlijden|thumb|Verklaring van overlijden]] | [[Bestand:Francisca-van-Loon-01.jpg|300px|alt=Francisca van Loon|thumb|Francisca van Loon]][[Bestand:2701 1130k 1944 0200.jpg|300px|link=https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/433|alt=Verklaring van overlijden|thumb|Verklaring van overlijden]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" | |||
|- | |||
| style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | |||
| style="width: 84.501%;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |||
|} | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
{| class="wikitable" width="100%" | |||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | |||
|- | |||
|} | |||
<br> | <br> | ||
[[Categorie:Oorlogsslachtoffers Raamsdonk]] | [[Categorie:Oorlogsslachtoffers Raamsdonk]] |
Versie van 28 mrt 2024 02:29
Adres per 1 januari 1949 | |
Naam | |
Geboortedatum | |
Overlijdensdatum | |
Beroep | |
Naam vrouw | |
Geboortedatum | |
Overlijdensdatum | |
Huwelijksdatum |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |