Dirk Roosenbrand & Josina Lammers: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 12: | Regel 12: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 30.5297%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 82.6634%;" | [[:Categorie:Papierfabriek|arbeider papierfabriek]] / los arbeider / [[:Categorie:Arbeider|arbeider scheepswerf]] nagelgloeier | | style="height: 28px; width: 30.5297%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 82.6634%;" | [[:Categorie:Papierfabriek|arbeider papierfabriek]] / los arbeider / [[:Categorie:Arbeider|arbeider scheepswerf]] nagelgloeier | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 30.5297%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 82.6634%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13808&main_person=I44061 Josina Christina "Josina" Lammers] | | style="height: 28px; width: 30.5297%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 82.6634%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13808&main_person=I44061 Josina Christina "Josina" Lammers] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" |
Versie van 27 mrt 2024 17:50
Adres per 1 januari 1949 | Raadhuisstraat 49 voorheen B68d |
Naam | Dirk Roosenbrand |
Geboortedatum | 1 juni 1904 te Raamsdonk D197 |
Overlijdensdatum | † 15 februari 1969 te Raamsdonksveer |
Beroep | arbeider papierfabriek / los arbeider / arbeider scheepswerf nagelgloeier |
Naam vrouw | Josina Christina "Josina" Lammers |
Geboortedatum | 15 februari 1909 te Besoijen |
Overlijdensdatum | † 29 september 1989 te Raamsdonk |
Beroep | Huisvrouw |
Huwelijksdatum | 19 september 1929 te Geertruidenberg |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Gerardus Marinus Cornelis "Gerrit" Roosenbrand | † Gerrit Roosenbrand & Koosje van Gils † |
Arnolda Josephina Roosenbrand | * juni 1931 † 18 september-1931 te Raamsdonk |
Arnolda Josephina "Gonnie" Roosenbrand | † Jan van Lang & Gonnie Roosenbrand |
Josephus Jacobus Johannes "Jos" Roosenbrand | Jos Roosenbrand & |
Johannes Cornelis "Jan" Roosenbrand | * februari 1937 † 4 april 1937 te Raamsdonk |
Nelly Roosenbrand | † Jan Rullens & Nelly Roosenbrand |
Dick Roosenbrand | Dick Roosenbrand & Mien van Schijndel |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |