Dirk Roosenbrand & Josina Lammers: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
k (Tekst vervangen - "info@wiki-raamsdonk.nl" door "info@genealogie-raamsdonk.nl") |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: | {| class="wikitable" style="height: 304px; width: 53.0663%;" width="50%" | ||
|- | |- style="height: 32px;" | ||
| style="width: | | style="width: 30.5297%; height: 32px;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 82.6634%; height: 32px;" | [[Raadhuisstraat 49]] voorheen B68d | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 30.5297%;" | Naam || style="height: 28px; width: 82.6634%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13808&main_person=I44060 Dirk Roosenbrand] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 30.5297%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 82.6634%;" | 1 juni 1904 te Raamsdonk D197 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 30.5297%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 82.6634%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6748 †] 15 februari 1969 te Raamsdonksveer | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 30.5297%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 82.6634%;" | [[:Categorie:Papierfabriek|arbeider papierfabriek]] / los arbeider / [[:Categorie:Arbeider|arbeider scheepswerf]] nagelgloeier | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: | | style="height: 10px; width: 30.5297%;" | <br> || style="width: 82.6634%; height: 10px;" | <br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 30.5297%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 82.6634%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13808&main_person=I44061 Josina Christina "Josina" Lammers] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 30.5297%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 82.6634%;" | 15 februari 1909 te Besoijen | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 30.5297%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 82.6634%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2993 †] 29 september 1989 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 30.5297%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 82.6634%;" | Huisvrouw | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="width: 30.5297%; height: 10px;" | <br> | |||
| style="width: 82.6634%; height: 10px;" | <br> | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style=" | | style="width: 30.5297%; height: 28px;" | Huwelijksdatum | ||
| style="width: 82.6634%; height: 28px;" | 19 september 1929 te Geertruidenberg | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: | {| class="wikitable" style="width: 52.6373%;" width="50%" | ||
! style="width: 49.2202%;" | Kinderen | ! style="width: 49.2202%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 83.57%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.2202%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F19893&main_person=I44064 Gerardus Marinus Cornelis "Gerrit" Roosenbrand] | | style="width: 49.2202%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F19893&main_person=I44064 Gerardus Marinus Cornelis "Gerrit" Roosenbrand] | ||
| style="width: | | style="width: 83.57%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5979 †] [[Gerrit Roosenbrand & Koosje van Gils]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2941 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.2202%;" |Arnolda Josephina Roosenbrand | | style="width: 49.2202%;" | Arnolda Josephina Roosenbrand | ||
| style="width: | | style="width: 83.57%;" | * juni 1931 † 18 september-1931 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.2202%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18666&main_person=I44066 Arnolda Josephina "Gonnie" Roosenbrand] | | style="width: 49.2202%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18666&main_person=I44066 Arnolda Josephina "Gonnie" Roosenbrand] | ||
| style="width: | | style="width: 83.57%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2737 †] [[Jan van Lang & Gonnie Roosenbrand]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.2202%;" |Josephus Jacobus Johannes "Jos" Roosenbrand | | style="width: 49.2202%;" | Josephus Jacobus Johannes "Jos" Roosenbrand | ||
| style="width: | | style="width: 83.57%;" | Jos Roosenbrand & | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.2202%;" |Johannes Cornelis "Jan" Roosenbrand | | style="width: 49.2202%;" | Johannes Cornelis "Jan" Roosenbrand | ||
| style="width: | | style="width: 83.57%;" | * februari 1937 † 4 april 1937 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.2202%;" |Nelly Roosenbrand | | style="width: 49.2202%;" | Nelly Roosenbrand | ||
| style="width: | | style="width: 83.57%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6749 †] [[Jan Rullens & Nelly Roosenbrand]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.2202%;" |Dick Roosenbrand | | style="width: 49.2202%;" | Dick Roosenbrand | ||
| style="width: | | style="width: 83.57%;" | [[Dick Roosenbrand & Mien van Schijndel]] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" |
Versie van 27 mrt 2024 17:48
Adres per 1 januari 1949 | Raadhuisstraat 49 voorheen B68d |
Naam | Dirk Roosenbrand |
Geboortedatum | 1 juni 1904 te Raamsdonk D197 |
Overlijdensdatum | † 15 februari 1969 te Raamsdonksveer |
Beroep | arbeider papierfabriek / los arbeider / arbeider scheepswerf nagelgloeier |
Naam vrouw | Josina Christina "Josina" Lammers |
Geboortedatum | 15 februari 1909 te Besoijen |
Overlijdensdatum | † 29 september 1989 te Raamsdonk |
Beroep | Huisvrouw |
Huwelijksdatum | 19 september 1929 te Geertruidenberg |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Gerardus Marinus Cornelis "Gerrit" Roosenbrand | † Gerrit Roosenbrand & Koosje van Gils † |
Arnolda Josephina Roosenbrand | * juni 1931 † 18 september-1931 te Raamsdonk |
Arnolda Josephina "Gonnie" Roosenbrand | † Jan van Lang & Gonnie Roosenbrand |
Josephus Jacobus Johannes "Jos" Roosenbrand | Jos Roosenbrand & |
Johannes Cornelis "Jan" Roosenbrand | * februari 1937 † 4 april 1937 te Raamsdonk |
Nelly Roosenbrand | † Jan Rullens & Nelly Roosenbrand |
Dick Roosenbrand | Dick Roosenbrand & Mien van Schijndel |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |