Adriaan Pols & Johanna Verbunt: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 317.375px; width: | {| class="wikitable" style="height: 317.375px; width: 51.8093%;" width="50%" | ||
|- style="height: 34px;" | |- style="height: 34px;" | ||
| style="width: 37.7919%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 37.7919%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 75.9429%;" | [[Engelsewal 19 ]] voorheen C77 | ||
|- style=" | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | | |||
| style="width: 75.9429%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: | | style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: 75.9429%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13776&main_person=I43841 Adriaan "Janus" Pols] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: | | style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 75.9429%;" | 21 november 1886 te Raamsdonk D235 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1008 Akte 163]) | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: | | style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 75.9429%;" | 2 december 1937 te Breda ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1009 Akte 74]) | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: | | style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 75.9429%;" | [[:Categorie:Arbeider|arbeider]] [[papierfabriek]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | | | style="width: 37.7919%;" | <br> || style="width: 75.9429%;" | <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Naam vrouw || style="width: | | style="width: 37.7919%;" | Naam vrouw || style="width: 75.9429%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13775&main_person=I43842 Johanna Verbunt] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: | | style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 75.9429%;" | 20 december 1894 te Raamsdonk D77a ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1010 Akte 211]) | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: | | style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 75.9429%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6978 †] 6 december 1988 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | <br> | |||
| style="width: 75.9429%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 37.7919%;" | Huwelijksdatum | |||
| style="width: 75.9429%;" | 24 februari 1916 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1011 Akte 7]) | |||
|} | |} | ||
Adriaan Pols was eerder gehuwd met [[Adriaan Pols & Antonetta de Rooij|Antonetta de Rooij]] * 26 sep 1889 Raamsdonk V477 † 19 nov 1914 [[Raamsdonk]] | Adriaan Pols was eerder gehuwd met [[Adriaan Pols & Antonetta de Rooij|Antonetta de Rooij]] * 26 sep 1889 Raamsdonk V477 † 19 nov 1914 [[Raamsdonk]] | ||
{| class="wikitable" style="width: | {| class="wikitable" style="width: 51.9094%;" width="50%" | ||
! style="width: 53.6715%;" | Kinderen | ! style="width: 53.6715%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 60.4337%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 53.6715%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12064&main_person=I43850 Antonie Pieter Pols] | | style="width: 53.6715%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12064&main_person=I43850 Antonie Pieter Pols] | ||
| style="width: | | style="width: 60.4337%;" | † [[Antonie Pols & Geertje Groenhart]] † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 53.6715%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17174&main_person=I43851 Adrianus Jacobus Pols] | | style="width: 53.6715%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17174&main_person=I43851 Adrianus Jacobus Pols] | ||
| style="width: | | style="width: 60.4337%;" | † [[Adrianus Pols & Maria van der Steen]] † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 53.6715%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17326&main_person=I43852 Hendrika Catherina Antonetta Pols] | | style="width: 53.6715%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17326&main_person=I43852 Hendrika Catherina Antonetta Pols] | ||
| style="width: | | style="width: 60.4337%;" | † [[Kobus de Rooij & Hendrika Pols]] † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 53.6715%;" | Catharina Amerentia Johanna Pols * 28 feb 1925 Raamsdonk | | style="width: 53.6715%;" | Catharina Amerentia Johanna Pols * 28 feb 1925 Raamsdonk | ||
| style="width: | | style="width: 60.4337%;" | † Catharina Pols | ||
|- | |- | ||
| style="width: 53.6715%;" | Amerentia Pols * 7-11-1929 te Raamsdonk | | style="width: 53.6715%;" | Amerentia Pols * 7-11-1929 te Raamsdonk | ||
| style="width: | | style="width: 60.4337%;" | Amerentia Pols | ||
|- | |- | ||
| style="width: 53.6715%;" | Wouterina Pols * 12-2-1935 te Raamsdonk | | style="width: 53.6715%;" | Wouterina Pols * 12-2-1935 te Raamsdonk | ||
| style="width: | | style="width: 60.4337%;" | Wouterina Pols | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] |
Versie van 10 mrt 2024 06:34
Adres per 1 januari 1949 | Engelsewal 19 voorheen C77 |
Naam | Adriaan "Janus" Pols |
Geboortedatum | 21 november 1886 te Raamsdonk D235 (Akte 163) |
Overlijdensdatum | 2 december 1937 te Breda (Akte 74) |
Beroep | arbeider papierfabriek |
Naam vrouw | Johanna Verbunt |
Geboortedatum | 20 december 1894 te Raamsdonk D77a (Akte 211) |
Overlijdensdatum | † 6 december 1988 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 24 februari 1916 te Raamsdonk (Akte 7) |
Adriaan Pols was eerder gehuwd met Antonetta de Rooij * 26 sep 1889 Raamsdonk V477 † 19 nov 1914 Raamsdonk
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Antonie Pieter Pols | † Antonie Pols & Geertje Groenhart † |
Adrianus Jacobus Pols | † Adrianus Pols & Maria van der Steen † |
Hendrika Catherina Antonetta Pols | † Kobus de Rooij & Hendrika Pols † |
Catharina Amerentia Johanna Pols * 28 feb 1925 Raamsdonk | † Catharina Pols |
Amerentia Pols * 7-11-1929 te Raamsdonk | Amerentia Pols |
Wouterina Pols * 12-2-1935 te Raamsdonk | Wouterina Pols |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |