Janus de Wijs: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:SRH-04018.jpg|300px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/2725|alt=Janus de Wijs (Adrianus Martinus) * 20 februari 1926 + |thumb|Janus de Wijs (Adrianus Martinus) * 20 februari 1926 + ]] | [[Bestand:SRH-04018.jpg|300px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/2725|alt=Janus de Wijs (Adrianus Martinus) * 20 februari 1926 + |thumb|Janus de Wijs (Adrianus Martinus) * 20 februari 1926 + ]] | ||
{| class="wikitable" style="border-collapse: collapse; width: 47.3715%; height: 443px;" | |||
{| class="wikitable" style="border-collapse: collapse; width: 47.3715%; height: 443px;" | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Naam | | style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Naam | ||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | | style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | ||
|- style="height: 32px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I44900 Adrianus Martinus "Janus" de Wijs]<br> | ||
|- style="height: 32px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 32px;" | Adres | | style="width: 19.2853%; height: 32px;" | Adres | ||
| style="width: 28.0862%; height: 32px;" | | | style="width: 28.0862%; height: 32px;" | | ||
|- style="height: 32px;" | <br> | ||
|- style="height: 32px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 32px;" | Zoon van | | style="width: 19.2853%; height: 32px;" | Zoon van | ||
| style="width: 28.0862%; height: 32px;" | | | style="width: 28.0862%; height: 32px;" | | ||
|- style="height: 28px;" | <br> | ||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Geboren | | style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Geboren | ||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | | style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | ||
|- style="height: 28px;" | <br> | ||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Overleden | | style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Overleden | ||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | | style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | ||
<br> | |||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="width: 19.2853%; height: 10px;" | | | style="width: 19.2853%; height: 10px;" | | ||
| style="width: 28.0862%; height: 10px;" | | <br> | ||
| style="width: 28.0862%; height: 10px;" | | |||
<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Huwelijk | | style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Huwelijk | ||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | | style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | ||
<br> | |||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="width: 19.2853%; height: 10px;" | | | style="width: 19.2853%; height: 10px;" | | ||
| style="width: 28.0862%; height: 10px;" | | <br> | ||
|- style="height: 28px;" | | style="width: 28.0862%; height: 10px;" | | ||
<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Opkomst | | style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Opkomst | ||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | | style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | ||
|- style="height: 28px;" | <br> | ||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Onderdeel | | style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Onderdeel | ||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | | style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | ||
|- style="height: 28px;" | <br> | ||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Legernummer | | style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Legernummer | ||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | | style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | ||
|- style="height: 28px;" | <br> | ||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Vertrokken naar | | style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Vertrokken naar | ||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | | style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | ||
|- style="height: 28px;" | <br> | ||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Ingedeeld | | style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Ingedeeld | ||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | | style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | ||
|- style="height: 28px;" | <br> | ||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Vertrokken naar huis | | style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Vertrokken naar huis | ||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | | style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | ||
|- style="height: 28px;" | <br> | ||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Aankomst | | style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Aankomst | ||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | | style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | ||
|- style="height: 51px;" | <br> | ||
|- style="height: 51px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 51px;" | Opmerkingen | | style="width: 19.2853%; height: 51px;" | Opmerkingen | ||
| style="width: 28.0862%; height: 51px;" | | | style="width: 28.0862%; height: 51px;" | | ||
<br> | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
Regel 56: | Regel 73: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
<br><br> | <br><br> | ||
Bron: [[Nederlands Oost Indië]] door [[Huub Waas]] | Bron: [[Nederlands Oost Indië]] door [[Huub Waas]] |
Versie van 4 jan 2024 14:31
Naam | |
Adres |
|
Zoon van |
|
Geboren |
|
Overleden |
|
|
|
Huwelijk |
|
|
|
Opkomst |
|
Onderdeel |
|
Legernummer |
|
Vertrokken naar |
|
Ingedeeld |
|
Vertrokken naar huis |
|
Aankomst |
|
Opmerkingen |
|
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |
Bron: Nederlands Oost Indië door Huub Waas
Digitalisering en Wiki opmaak: Terry van Erp