Janus de Wijs: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
(Nieuwe pagina aangemaakt met '300px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/2725|alt=Janus de Wijs (Adrianus Martinus) * 20 februari 1926 + |thumb|Janus de Wijs (Adrianus Martinus) * 20 februari 1926 + <br><br> Bron: Nederlands Oost Indië door Huub Waas <br><br> Digitalisering en Wiki opmaak: Terry van Erp <br> Categorie:Indiëgangers') |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:SRH-04018.jpg|300px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/2725|alt=Janus de Wijs (Adrianus Martinus) * 20 februari 1926 + |thumb|Janus de Wijs (Adrianus Martinus) * 20 februari 1926 + ]] | [[Bestand:SRH-04018.jpg|300px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/2725|alt=Janus de Wijs (Adrianus Martinus) * 20 februari 1926 + |thumb|Janus de Wijs (Adrianus Martinus) * 20 februari 1926 + ]] | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
{| class="wikitable" style="border-collapse: collapse; width: 47.3715%; height: 443px;" | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Naam | |||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | |||
|- style="height: 32px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 32px;" | Adres | |||
| style="width: 28.0862%; height: 32px;" | | |||
|- style="height: 32px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 32px;" | Zoon van | |||
| style="width: 28.0862%; height: 32px;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Geboren | |||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Overleden | |||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 10px;" | | |||
| style="width: 28.0862%; height: 10px;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Huwelijk | |||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 10px;" | | |||
| style="width: 28.0862%; height: 10px;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Opkomst | |||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Onderdeel | |||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Legernummer | |||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Vertrokken naar | |||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Ingedeeld | |||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Vertrokken naar huis | |||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Aankomst | |||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | |||
|- style="height: 51px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 51px;" | Opmerkingen | |||
| style="width: 28.0862%; height: 51px;" | | |||
|} | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
{| class="wikitable" width="100%" | |||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | |||
|- | |||
|} | |||
<br><br> | <br><br> | ||
Bron: [[Nederlands Oost Indië]] door [[Huub Waas]] | Bron: [[Nederlands Oost Indië]] door [[Huub Waas]] |
Versie van 4 jan 2024 14:30
Naam | |
Adres | |
Zoon van | |
Geboren | |
Overleden | |
Huwelijk | |
Opkomst | |
Onderdeel | |
Legernummer | |
Vertrokken naar | |
Ingedeeld | |
Vertrokken naar huis | |
Aankomst | |
Opmerkingen |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |
Bron: Nederlands Oost Indië door Huub Waas
Digitalisering en Wiki opmaak: Terry van Erp