Leo van der Westen & Jo van Strien: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
k (Tekst vervangen - "http://mailto:" door "mailto:") |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 2: | Regel 2: | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 50%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 50%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| Adres per | | Adres per | ||
| | | | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F427&main_person=I1278 Leonardus Cornelis "Leo" van der Westen] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" |9 april 1926 te Raamsdonk (Akte 54) | ||
9 april 1926 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" |1 januari 2011 te Breda | ||
1 januari 2011 te Breda | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Beroep || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Beroep || style="height: 28px;" |[[:Categorie:Constructieschilder|constructieschilder]] | ||
constructieschilder | |||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px;" | | | style="height: 10px;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px;" | Naam vrouw || style="height: 28px;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F427&main_person=I47 Johanna Antonia "Jo" van Strien] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" |4 oktober 1929 te Raamsdonksveer (Akte 167) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" |1 maart 2016 te Raamsdonksveer | |||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" | | |||
1 maart 2016 te Raamsdonksveer | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px;" |1 mei 1952 te Raamsdonk | ||
1 mei 1952 te Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" width="50%" | {| class="wikitable" width="50%" | ||
! Kinderen | ! Kinderen | ||
|- | |- | ||
| | |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16&main_person=I49 Antonia Maria "Tonnie" van der Westen] | ||
|- | |- | ||
| | |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F20&main_person=I60 Maria Elisabeth "Ria" van der Westen] | ||
|- | |- | ||
| | |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F445&main_person=I1295 Petrus Antonius "Piet" van der Westen] | ||
|- | |- | ||
| | |Elias Leonardus "Ben" van der Westen | ||
|- | |- | ||
| | |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15&main_person=I53 Jolanda Wilhelmina "Jolanda" van der Westen] | ||
|- | |- | ||
| | |Leonardus Waltherus "Leon" van der Westen | ||
|- | |- | ||
| | |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18&main_person=I52 Huberdina Cornelia "Ingrid" van der Westen] | ||
|- | |- | ||
| | |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F1&main_person=I1289 Cornelia Petronella "Carola" van der Westen] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" |
Versie van 27 okt 2023 09:03
Adres per | |
Naam | Leonardus Cornelis "Leo" van der Westen |
Geboortedatum | 9 april 1926 te Raamsdonk (Akte 54) |
Overlijdensdatum | 1 januari 2011 te Breda |
Beroep | constructieschilder |
Naam vrouw | Johanna Antonia "Jo" van Strien |
Geboortedatum | 4 oktober 1929 te Raamsdonksveer (Akte 167) |
Overlijdensdatum | 1 maart 2016 te Raamsdonksveer |
Huwelijksdatum | 1 mei 1952 te Raamsdonk |
Kinderen |
---|
Antonia Maria "Tonnie" van der Westen |
Maria Elisabeth "Ria" van der Westen |
Petrus Antonius "Piet" van der Westen |
Elias Leonardus "Ben" van der Westen |
Jolanda Wilhelmina "Jolanda" van der Westen |
Leonardus Waltherus "Leon" van der Westen |
Huberdina Cornelia "Ingrid" van der Westen |
Cornelia Petronella "Carola" van der Westen |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |