Huib Bouwens & Jo Kanters: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[File:SRH-01986.jpg|right|Bijschrift]] {| class="wikitable" width="50%" |- | Adres per 1 januari 1949 | [[Stationstraat|Stationstraat]][http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F289&main_person=I176 ] |- | | |- | Naam | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F289&main_person=I176 Johannes Cornelis "Jan" Bouwens] |- | Geboortedatum | 28 aug 1914 te Raamsdonk |- | Overlijdensdatum | 10 mrt 1991 te Raamsdonk |- | Beroep | voorman aanleg kabelwerken / thuisslager |- | | |- | Naam vrouw | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F289&main_person=I903 Johanna "Anna" Ilmer] |- | Geboortedatum | 10 mei 1920 te Raamsdonk |- | Overlijdensdatum | 02 nov 1989 te Raamsdonksveer |- | |- | Huwelijksdatum | 23 okt 1941 te Raamsdonk |} {| class="wikitable" width="50%" |- ! Kinderen |- | 1 [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F334&main_person=I1129 Cornelia "Corry" Bouwens] |- | 2 [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F336&main_person=I1130 Maria Louisa Cornelia "Ria" Bouwens] |- | 3 [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F337&main_person=I1131 Johanna "Jo" Bouwens] | [[File:SRH-01986.jpg|right|Bijschrift]] | ||
{| class="wikitable" width="50%" | |||
|- | |||
| Adres per 1 januari 1949 | |||
| [[Stationstraat|Stationstraat]][http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F289&main_person=I176 ] | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Naam | |||
| [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F289&main_person=I176 Johannes Cornelis "Jan" Bouwens] | |||
|- | |||
| Geboortedatum | |||
| 28 aug 1914 te Raamsdonk | |||
|- | |||
| Overlijdensdatum | |||
| 10 mrt 1991 te Raamsdonk | |||
|- | |||
| Beroep | |||
| voorman aanleg kabelwerken / thuisslager | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Naam vrouw | |||
| [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F289&main_person=I903 Johanna "Anna" Ilmer] | |||
|- | |||
| Geboortedatum | |||
| 10 mei 1920 te Raamsdonk | |||
|- | |||
| Overlijdensdatum | |||
| 02 nov 1989 te Raamsdonksveer | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
| Huwelijksdatum | |||
| 23 okt 1941 te Raamsdonk | |||
|} | |||
| |||
{| class="wikitable" width="50%" | |||
|- | |||
! Kinderen | |||
|- | |||
| 1 [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F334&main_person=I1129 Cornelia "Corry" Bouwens] | |||
|- | |||
| 2 [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F336&main_person=I1130 Maria Louisa Cornelia "Ria" Bouwens] | |||
|- | |||
| 3 [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F337&main_person=I1131 Johanna "Jo" Bouwens] | |||
|} | |||
Het is niet bekend vanaf welk moment familie Bouwens in het pand aan de Molenstraat 25 is gaan wonen. We gaan ervan uit dat dat vanaf het huwelijk tussen Huib Bouwens en Jo Kanters Ilmer is, na 24 februari 1938. | |||
Samen kregen ze in ieder geval 3 kinderen. | |||
| |||
| |||
[[File:Header-01.jpg|center|raamsdonkshistorie.nl]] | |||
{| class="wikitable" width="70%" | |||
|- | |||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? [http://mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] | |||
|} | |||
[[Category:Gezinnen 1949 Raamsdonk]] |
Versie van 2 apr 2022 10:42
Adres per 1 januari 1949 | Stationstraat |
Naam | Johannes Cornelis "Jan" Bouwens |
Geboortedatum | 28 aug 1914 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 10 mrt 1991 te Raamsdonk |
Beroep | voorman aanleg kabelwerken / thuisslager |
Naam vrouw | Johanna "Anna" Ilmer |
Geboortedatum | 10 mei 1920 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 02 nov 1989 te Raamsdonksveer |
Huwelijksdatum | 23 okt 1941 te Raamsdonk |
Kinderen |
---|
1 Cornelia "Corry" Bouwens |
2 Maria Louisa Cornelia "Ria" Bouwens |
3 Johanna "Jo" Bouwens |
Het is niet bekend vanaf welk moment familie Bouwens in het pand aan de Molenstraat 25 is gaan wonen. We gaan ervan uit dat dat vanaf het huwelijk tussen Huib Bouwens en Jo Kanters Ilmer is, na 24 februari 1938.
Samen kregen ze in ieder geval 3 kinderen.
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |