Jan Smeur & Jo van den Heijkant: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 19: | Regel 19: | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 45.7776%;" | 22 maart 1917 te Oosterhout A248<br> | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 45.7776%;" | 22 maart 1917 te Oosterhout A248<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 45.7776%;" | 23 september 2006 te Geertruidenberg<br> | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 45.7776%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3783 †] 23 september 2006 te Geertruidenberg<br> | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | | style="height: 10px; width: 43.949%;" | | ||
Regel 33: | Regel 33: | ||
| style="width: 43.5352%;" |levenloos<br> | | style="width: 43.5352%;" |levenloos<br> | ||
| style="width: 163.627%;" |14 april 1949 te Raamsdonk<br> | | style="width: 163.627%;" |14 april 1949 te Raamsdonk<br> | ||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |<br> | |||
| style="width: 163.627%;" |<br> | |||
|} | |} | ||
Versie van 14 mei 2023 11:06
Adres per 1 januari 1949 | Korte Broekstraat 3 voorheen D110 |
Naam | Johannes Hendricus "Jan" Smeur |
Geboortedatum | 8 november 1915 te Raamsdonk A10 |
Overlijdensdatum | † 14 juli 1998 te Raamsdonk |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Johanna Lamberta "Jo" van den Heijkant |
Geboortedatum | 22 maart 1917 te Oosterhout A248 |
Overlijdensdatum | † 23 september 2006 te Geertruidenberg |
Huwelijksdatum | circa 1947 |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
levenloos |
14 april 1949 te Raamsdonk |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |