Rinus Sneijers & Jaans Broeders: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 40: | Regel 40: | ||
| style="width: 63.1588%;" | Jan van loon & Cor Sneijers <br> | | style="width: 63.1588%;" | Jan van loon & Cor Sneijers <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.1781%;" |<span class="pers_name">Huberdina Maria "Diny" Sneijers</span> | |||
| style="width: 63.1588%;" |† Bert van Schijndel & Diny van Schijndel<br> | |||
|- | |||
| style="width: 48.1781%;" |<span class="pers_name">Hubertus Godefridus Josephus "Huub" Sneijers</span> | | style="width: 48.1781%;" |<span class="pers_name">Hubertus Godefridus Josephus "Huub" Sneijers</span> | ||
| style="width: 63.1588%;" |Huub Sneijers <br> | | style="width: 63.1588%;" |Huub Sneijers <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.1781%;" |<span class="pers_name">Godefrida Allegonda Maria "Frieda" Sneijers</span> | | style="width: 48.1781%;" |<span class="pers_name">Godefrida Allegonda Maria "Frieda" Sneijers</span> |
Versie van 12 mei 2023 09:40
Adres per 1 januari 1949 | Raadhuisstraat 17 voorheen C14 b |
Naam | Marinus Johannes "Rinus" Sneijers |
Geboortedatum | 18 februari 1909 te Raamsdonk D43 |
Overlijdensdatum | † 14 maart 1990 Raamsdonk |
Beroep | boerenknecht |
Naam vrouw | Johanna Antonia "Joke" Broeders |
Geboortedatum | 14 maart 1913 te Raamsdonk C54 |
Overlijdensdatum | 10 juli 2000 te Geertruidenberg |
Huwelijksdatum | 27 april 1944 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Walterus Hubertus Johannes "Wally" Sneijers | Wally Sneijers |
Elisabeth Petronella Maria Micheline "Betsie" Sneijers | Ad van Seeters & Betsie Sneijers |
Cornelia Josephina Maria Johanna "Cor" Sneijers | Jan van loon & Cor Sneijers |
Huberdina Maria "Diny" Sneijers | † Bert van Schijndel & Diny van Schijndel |
Hubertus Godefridus Josephus "Huub" Sneijers | Huub Sneijers |
Godefrida Allegonda Maria "Frieda" Sneijers | Ari Swijnenburg & Frieda Sneijers |
Adrianus Johannes Marinus Maria "Ad" Sneijers | Ad Sneijers |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |