Johanna Verbunt weduwe van Adriaan Pols: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 317.375px; width: 41.7542%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 317.375px; width: 41.7542%;" width="50%" | ||
|- style="height: 34px;" | |- style="height: 34px;" | ||
| style="width: 37.7919%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 37.7919%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 52.9032%;" | [[Engelsewal 19 ]] voorheen C77 | | style="width: 52.9032%;" | [[Engelsewal 19 ]] voorheen C77 | ||
|- | |- | ||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: 52.9032%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13776&main_person=I43841 Adriaan Pols] | | style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: 52.9032%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13776&main_person=I43841 Adriaan Pols] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 52.9032%;" | 21 november 1886 te Raamsdonk | | style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 52.9032%;" | 21 november 1886 te Raamsdonk | ||
Regel 12: | Regel 14: | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 52.9032%;" | 2 december 1937 te Breda | | style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 52.9032%;" | 2 december 1937 te Breda | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 52.9032%;" |arbeider papierfabriek | | style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 52.9032%;" | [[:Categorie:Arbeider|arbeider]] papierfabriek | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | | | style="width: 37.7919%;" | <br> || style="width: 52.9032%;" | <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Naam vrouw || style="width: 52.9032%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13775&main_person=I43842 Johanna Verbunt] | | style="width: 37.7919%;" | Naam vrouw || style="width: 52.9032%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13775&main_person=I43842 Johanna Verbunt] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 52.9032%;" | 20 december 1894 te Raamsdonk | | style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 52.9032%;" | 20 december 1894 te Raamsdonk | ||
Regel 23: | Regel 25: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 52.9032%;" | | | style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 52.9032%;" | | ||
|- | <br> | ||
|- | |||
| style="width: 37.7919%;" | <br> | |||
| style="width: 52.9032%;" | <br> | |||
|- | |||
| Huwelijksdatum | |||
| 24 februari 1916 te Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
Adriaan Pols was eerder gehuwd met Antonetta de Rooij * 26 sep 1889 Raamsdonk V477 † 19 nov 1914 Raamsdonk | Adriaan Pols was eerder gehuwd met Antonetta de Rooij * 26 sep 1889 Raamsdonk V477 † 19 nov 1914 Raamsdonk | ||
{| class="wikitable" style="width: 41.6701%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 41.6701%;" width="50%" | ||
! style="width: 40.8643%;" | Kinderen | ! style="width: 40.8643%;" | Kinderen | ||
! style="width: 46.8639%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 46.8639%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12064&main_person=I43850 Antonie Pieter Pols]<br> | | style="width: 40.8643%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12064&main_person=I43850 Antonie Pieter Pols]<br> | ||
| style="width: 46.8639%;" |† Antonie Pols & Geertje Groenhart † <br> | | style="width: 46.8639%;" | † [[Antonie Pols & Geertje Groenhart]] † <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17174&main_person=I43851 Adrianus Jacobus Pols] <br> | | style="width: 40.8643%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17174&main_person=I43851 Adrianus Jacobus Pols] <br> | ||
| style="width: 46.8639%;" | † Adrianus Pols & Maria van der Steen † <br> | | style="width: 46.8639%;" | † [[Adrianus Pols & Maria van der Steen]] † <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17326&main_person=I43852 Hendrika Catherina Antonetta Pols] <br> | | style="width: 40.8643%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17326&main_person=I43852 Hendrika Catherina Antonetta Pols] <br> | ||
| style="width: 46.8639%;" | † Kobus de Rooij & Hendrika Pols † <br> | | style="width: 46.8639%;" | † [[Kobus de Rooij & Hendrika Pols]] † <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" |Catharina Amerentia Johanna Pols * 28 feb 1925 Raamsdonk<br> | | style="width: 40.8643%;" | Catharina Amerentia Johanna Pols * 28 feb 1925 Raamsdonk<br> | ||
| style="width: 46.8639%;" | † Catharina Pols <br> | | style="width: 46.8639%;" | † Catharina Pols <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" |A. Pols <br> | | style="width: 40.8643%;" | A. Pols <br> | ||
| style="width: 46.8639%;" | <br> | | style="width: 46.8639%;" | <br> | ||
|- | |- | ||
Regel 50: | Regel 57: | ||
| style="width: 46.8639%;" | <br> | | style="width: 46.8639%;" | <br> | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" |
Versie van 4 mei 2023 14:05
Adres per 1 januari 1949 | Engelsewal 19 voorheen C77 |
Naam | Adriaan Pols |
Geboortedatum | 21 november 1886 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 2 december 1937 te Breda |
Beroep | arbeider papierfabriek |
Naam vrouw | Johanna Verbunt |
Geboortedatum | 20 december 1894 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 6 december 1988 te Raamsdonk |
Beroep |
|
Huwelijksdatum | 24 februari 1916 te Raamsdonk |
Adriaan Pols was eerder gehuwd met Antonetta de Rooij * 26 sep 1889 Raamsdonk V477 † 19 nov 1914 Raamsdonk
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Antonie Pieter Pols |
† Antonie Pols & Geertje Groenhart † |
Adrianus Jacobus Pols |
† Adrianus Pols & Maria van der Steen † |
Hendrika Catherina Antonetta Pols |
† Kobus de Rooij & Hendrika Pols † |
Catharina Amerentia Johanna Pols * 28 feb 1925 Raamsdonk |
† Catharina Pols |
A. Pols |
|
W. Pols |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |