Dokter Wijffels: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:SRH-02934.jpg|400px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/7885|alt=Dokter Raymond Francois Wijffels|thumb|Dokter Raymond Francois Wijffels]] | [[Bestand:SRH-02934.jpg|400px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/7885|alt=Dokter Raymond Francois Wijffels|thumb|Dokter Raymond Francois Wijffels]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" | |||
|- | |||
| style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | |||
| style="width: 84.501%;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" |Raymond Francois Wijffels | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |4 september 1906 te Sint Kruis | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |23 mei 1981 te Waspik | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[[:Categorie:Arts|arts]] | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="width: 64.165%;" width="50%" | |||
! style="width: 43.5352%;" | Kinderen | |||
! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|} | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
{| class="wikitable" width="100%" | |||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | |||
|- | |||
|} | |||
<br> | <br> | ||
[[Categorie:Arts]] | [[Categorie:Arts]] |
Versie van 3 mei 2023 10:16
![Dokter Raymond Francois Wijffels](/images/thumb/0/05/SRH-02934.jpg/400px-SRH-02934.jpg)
Adres per 1 januari 1949 | |
Naam | Raymond Francois Wijffels |
Geboortedatum | 4 september 1906 te Sint Kruis |
Overlijdensdatum | 23 mei 1981 te Waspik |
Beroep | arts |
Naam vrouw | |
Geboortedatum | |
Overlijdensdatum | |
Huwelijksdatum |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
![raamsdonkshistorie.nl](/images/thumb/f/fc/Header-01.jpg/800px-Header-01.jpg)
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |