Hendricus Johannes Vissers: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: | {| class="wikitable" style="height: 178px; width: 41.3879%;" width="50%" | ||
|- style="height: | |- style="height: 32px;" | ||
| style="width: 42.5134%;" | Inwonend op 1 januari 1949 | | style="width: 42.5134%; height: 32px;" | Inwonend op 1 januari 1949 | ||
| style="width: 49.3176%;" | [[Lange Broekstraat 34 ]] voorheen C70 | | style="width: 49.3176%; height: 32px;" | [[Lange Broekstraat 34 ]] voorheen C70 | ||
|- style="height: | |- style="height: 23px;" | ||
|- | | style="height: 23px;" | | ||
| style="width: 42.5134%;" | Naam || style="width: 49.3176%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13933&main_person=I42144 Hendricus Johannes Vissers] | | style="height: 23px;" | | ||
|- | |- style="height: 22px;" | ||
| style="width: 42.5134%;" | Geboortedatum || style="width: 49.3176%;" | 1 november 1882 te | | style="width: 42.5134%; height: 22px;" | Naam || style="width: 49.3176%; height: 22px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13933&main_person=I42144 Hendricus Johannes Vissers] | ||
|- | |- style="height: 13px;" | ||
| style="width: 42.5134%;" | Overlijdensdatum || style="width: 49.3176%;" | 3 maart 1951 te Raamsdonk | | style="width: 42.5134%; height: 13px;" | Geboortedatum || style="width: 49.3176%; height: 13px;" | 1 november 1882 te Raamsdonk | ||
|- | |- style="height: 10px;" | ||
| style="width: 42.5134%;" | Beroep || style="width: 49.3176%;" | boerenknecht <br> | | style="width: 42.5134%; height: 10px;" | Overlijdensdatum || style="width: 49.3176%; height: 10px;" | 3 maart 1951 te Raamsdonk | ||
|- | |- style="height: 16px;" | ||
| style="width: 42.5134%;" | Huwelijksdatum || style="width: 49.3176%;" | ongehuwd | | style="width: 42.5134%; height: 16px;" | Beroep || style="width: 49.3176%; height: 16px;" | boerenknecht <br> | ||
|- style="height: 11px;" | |||
| style="width: 42.5134%; height: 11px;" | Huwelijksdatum || style="width: 49.3176%; height: 11px;" | ongehuwd | |||
|} | |} | ||
Zoon van [[Antonie Vissers & Anna Schoenmakers]] | Zoon van [[Antonie Vissers & Anna Schoenmakers]] |
Versie van 28 apr 2023 09:44
Inwonend op 1 januari 1949 | Lange Broekstraat 34 voorheen C70 |
Naam | Hendricus Johannes Vissers |
Geboortedatum | 1 november 1882 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 3 maart 1951 te Raamsdonk |
Beroep | boerenknecht |
Huwelijksdatum | ongehuwd |
Zoon van Antonie Vissers & Anna Schoenmakers
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |