Willeke Verbunt & Petronella Kommers: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 5: | Regel 5: | ||
| style="width: 49.2096%;" | [[Molenstraat 33]] voorheen B54 | | style="width: 49.2096%;" | [[Molenstraat 33]] voorheen B54 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 42.2505%;" | Naam || style="height: 28px; width: 49.2096%;" | | | style="height: 28px; width: 42.2505%;" | Naam || style="height: 28px; width: 49.2096%;" |<span class="pers_name">[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13909&main_person=I44628 Willem Adrianus "Willeke" Verbunt]</span> | ||
<span class="pers_name">[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13909&main_person=I44628 Willem Adrianus "Willeke" Verbunt]</span> | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 42.2505%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 49.2096%;" | 13 mei 1896 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 42.2505%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 49.2096%;" | 13 mei 1896 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 42.2505%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 49.2096%;" | 27 juli 1966 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 42.2505%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 49.2096%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6814/category/61 †] 27 juli 1966 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 42.2505%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 49.2096%;" | [[:Categorie:Broodslijter|broodslijter]] / [[:Categorie:Taxichauffeur|taxichauffeur]] | | style="height: 28px; width: 42.2505%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 49.2096%;" | [[:Categorie:Broodslijter|broodslijter]] / [[:Categorie:Taxichauffeur|taxichauffeur]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 42.2505%;" | | | style="height: 10px; width: 42.2505%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px; width: 42.2505%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 49.2096%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13909&main_person=I44629 Petronella Kommers] | | style="height: 28px; width: 42.2505%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 49.2096%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13909&main_person=I44629 Petronella Kommers] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 42.2505%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 49.2096%;" | 19 januari 1893 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 42.2505%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 49.2096%;" | 19 januari 1893 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 42.2505%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 49.2096%;" | 13 september 1966 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 42.2505%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 49.2096%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6814/category/61 †] 13 september 1966 te Raamsdonk | ||
|- style="height: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: | | style="height: 10px; width: 42.2505%;" | | ||
|- style="height: 108px;" | |||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px; width: 42.2505%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 49.2096%;" | 28 mei 1925 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 42.2505%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 49.2096%;" | 28 mei 1925 te Raamsdonk | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 45.5881%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 45.5881%;" width="50%" | ||
! style="width: 47.2206%;" | Kinderen | ! style="width: 47.2206%;" | Kinderen | ||
! style="width: 45.1325%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 45.1325%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.2206%;" | Catharina Pitronella Verbunt | | style="width: 47.2206%;" | Catharina Pitronella "To" Verbunt | ||
| style="width: 45.1325%;" | | | style="width: 45.1325%;" | Kees Pruijssers & To Verbunt br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.2206%;" | Michelina Petronella Verbunt | | style="width: 47.2206%;" | Michelina Petronella Verbunt | ||
| style="width: 45.1325%;" | | | style="width: 45.1325%;" | <br> | ||
<br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 47.2206%;" | Adrianus Johannes Verbunt | | style="width: 47.2206%;" | Adrianus Johannes "Ad" Verbunt | ||
| style="width: 45.1325%;" | | | style="width: 45.1325%;" | <br> | ||
<br> | |||
|} | |} | ||
Versie van 22 apr 2023 09:36
![Willeke Verbunt](/images/thumb/b/b9/SRH-02056a.jpg/300px-SRH-02056a.jpg)
Adres per 1 januari 1949 | Molenstraat 33 voorheen B54 |
Naam | Willem Adrianus "Willeke" Verbunt |
Geboortedatum | 13 mei 1896 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | † 27 juli 1966 te Raamsdonk |
Beroep | broodslijter / taxichauffeur |
Naam vrouw | Petronella Kommers |
Geboortedatum | 19 januari 1893 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | † 13 september 1966 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 28 mei 1925 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Catharina Pitronella "To" Verbunt | Kees Pruijssers & To Verbunt br> |
Michelina Petronella Verbunt | |
Adrianus Johannes "Ad" Verbunt |
![raamsdonkshistorie.nl](/images/thumb/f/fc/Header-01.jpg/800px-Header-01.jpg)
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |