Drika van Dongen: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 176.483px; width: | {| class="wikitable" style="height: 176.483px; width: 48.0377%;" width="50%" | ||
|- style="height: 32px;" | |- style="height: 32px;" | ||
| style="width: 37.7919%; height: 32px;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 37.7919%; height: 32px;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 64.3587%; height: 32px;" | [[Lange Broekstraat 20]] voorheen C63 | ||
|- | |- | ||
| | | style="width: 37.7919%;" | | ||
| | <br> | ||
|- style="height: 21px;" | | style="width: 64.3587%;" | | ||
| style="width: 37.7919%; height: 21px;" | Naam || style="width: | <br> | ||
|- style="height: 18px;" | |- style="height: 21px;" | ||
| style="width: 37.7919%; height: 18px;" | Geboortedatum || style="width: | | style="width: 37.7919%; height: 21px;" | Naam || style="width: 64.3587%; height: 21px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17858&main_person=I46094 Hendrica Huiberdina "Drika" van Dongen] | ||
|- style="height: 11px;" | |- style="height: 18px;" | ||
| style="width: 37.7919%; height: 11px;" | Overlijdensdatum || style="width: | | style="width: 37.7919%; height: 18px;" | Geboortedatum || style="width: 64.3587%; height: 18px;" | 14 april 1887 te Raamsdonk D275 | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 11px;" | ||
| style="width: 37.7919%; height: 10px;" | Huwelijk || style="width: | | style="width: 37.7919%; height: 11px;" | Overlijdensdatum || style="width: 64.3587%; height: 11px;" | 21 maart 1951 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="width: 37.7919%; height: 10px;" | Huwelijk || style="width: 64.3587%; height: 10px;" | Ongehuwd | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] |
Versie van 18 apr 2023 09:53
Adres per 1 januari 1949 | Lange Broekstraat 20 voorheen C63 |
|
|
Naam | Hendrica Huiberdina "Drika" van Dongen |
Geboortedatum | 14 april 1887 te Raamsdonk D275 |
Overlijdensdatum | 21 maart 1951 te Raamsdonk |
Huwelijk | Ongehuwd |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |