Huib Verschure & Jaans Kemmeren: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 10: | Regel 10: | ||
| style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 56.347%;" | 13 december 1900 te Waspik A6<br> | | style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 56.347%;" | 13 december 1900 te Waspik A6<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 56.347%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1976/search/2090 21 december 1971 te | | style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 56.347%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1976/search/2090 †] 21 december 1971 te Raamsdonksveer | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 56.347%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] / [[:Categorie:Caféhouder|caféhouder]] | | style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 56.347%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] / [[:Categorie:Caféhouder|caféhouder]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 39.4904%;" | | | style="height: 10px; width: 39.4904%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 56.347%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13923&main_person=I44696 Johanna Paulina "Jaans" Kemmeren] | | style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 56.347%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13923&main_person=I44696 Johanna Paulina "Jaans" Kemmeren] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 56.347%;" | 7 februari 1907 te Loon op Zand | | style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 56.347%;" | 7 februari 1907 te Loon op Zand | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 56.347%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1097/search/1854 20 februari 1988 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 56.347%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1097/search/1854 †] 20 februari 1988 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 56.347%;" | 7 juni 1932 te Loon op Zand | | style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 56.347%;" | 7 juni 1932 te Loon op Zand | ||
Regel 35: | Regel 34: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.6064%;" | Adriana Maria Verschure | | style="width: 48.6064%;" | Adriana Maria Verschure | ||
| style="width: 60.3333%;" | | | style="width: 60.3333%;" | <br> | ||
<br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 48.6064%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16392&main_person=I53559 Lucia Petronella "Luce" Verschure] | | style="width: 48.6064%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16392&main_person=I53559 Lucia Petronella "Luce" Verschure] | ||
Regel 42: | Regel 40: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.6064%;" | Martina Francisca Verschure | | style="width: 48.6064%;" | Martina Francisca Verschure | ||
| style="width: 60.3333%;" | | | style="width: 60.3333%;" | <br> | ||
<br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 48.6064%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18358&main_person=I44701 Petronella Johanna "Nelly" Verschure] | | style="width: 48.6064%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18358&main_person=I44701 Petronella Johanna "Nelly" Verschure] | ||
Regel 49: | Regel 46: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.6064%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17324&main_person=I56609 Hubertus "Bert" Verschure] | | style="width: 48.6064%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17324&main_person=I56609 Hubertus "Bert" Verschure] | ||
| style="width: 60.3333%;" | [[Bert Verschure & Bep Oomen]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/ | | style="width: 60.3333%;" | [[Bert Verschure & Bep Oomen]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6789/category/59 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.6064%;" | Johannes "Han" Verschure | | style="width: 48.6064%;" | Johannes "Han" Verschure | ||
Regel 55: | Regel 52: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.6064%;" | Johanna H J G Verschure | | style="width: 48.6064%;" | Johanna H J G Verschure | ||
| style="width: 60.3333%;" | | | style="width: 60.3333%;" |<br> | ||
<br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 48.6064%;" | Annie "Annie" Verschure | | style="width: 48.6064%;" | Annie "Annie" Verschure |
Versie van 12 apr 2023 10:34
Adres per 1 januari 1949 |
Kerklaan 7 voorheen B80 |
Naam | Huibertus Johannes "Huib" Verschure |
Geboortedatum | 13 december 1900 te Waspik A6 |
Overlijdensdatum | † 21 december 1971 te Raamsdonksveer |
Beroep | landbouwer / caféhouder |
Naam vrouw | Johanna Paulina "Jaans" Kemmeren |
Geboortedatum | 7 februari 1907 te Loon op Zand |
Overlijdensdatum | † 20 februari 1988 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 7 juni 1932 te Loon op Zand |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Maria Theresia "Ria" Verschure | Ria Verschure † |
Adriana Maria Verschure | |
Lucia Petronella "Luce" Verschure | Thom van Strien & Luce Verschure |
Martina Francisca Verschure | |
Petronella Johanna "Nelly" Verschure | † Huub Kuijsters & Nelly Verschure |
Hubertus "Bert" Verschure | Bert Verschure & Bep Oomen † |
Johannes "Han" Verschure | Han Verschure & ..... † |
Johanna H J G Verschure | |
Annie "Annie" Verschure | Jan Janssen & Annie Verschure † |
Johanna Lucia "Joke" Verschure | ....& Joke Verschure † |
Petrus "Piet" Verschure | Piet Verschure & |
Levenloos Verschure | † 30 juli 1953 |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |