Bertus van Helvert: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- style="height: 34px;" | |- style="height: 34px;" | ||
| style="width: 37.7919%;" | Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | | style="width: 37.7919%;" | Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 89.8089%;" |[[De Oude Melkhaven 14]] voorheen D39 | | style="width: 89.8089%;" | [[De Oude Melkhaven 14]] voorheen D39 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: 57.4324%;" |Lamberus | | style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: 57.4324%;" | Lamberus Josephus "Bertus" van Helvert | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" | | | style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" | 16 augustus 1912 te Raamsdonk B54<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" | | | style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" | te <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 57.4324%;" | | | style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 57.4324%;" | [[:Categorie:Landarbeider|landarbeider]] | ||
|- | |||
| style="width: 37.7919%;" | Huwelijksdatum || style="width: 57.4324%;" | ongehuwd<br> | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] |
Versie van 11 apr 2023 12:11
Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | De Oude Melkhaven 14 voorheen D39 |
Naam | Lamberus Josephus "Bertus" van Helvert |
Geboortedatum | 16 augustus 1912 te Raamsdonk B54 |
Overlijdensdatum | te |
Beroep | landarbeider |
Huwelijksdatum | ongehuwd |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |