A27-historie: verschil tussen versies
(Nieuwe pagina aangemaakt met '<div> </div> ===== ''' A 27 A 58 KP Galder – KP St. Annabosch ( E 311 E 312 )''' ===== {| |- | style="width: 104px;" | <p>'''Datum'''</p> | style="width: 398px;" | <p>'''Feit'''</p> | style="width: 132px;" | <p>'''Externe bron'''</p> |- | style="width: 104px;" | <p>1986</p> | style="width: 398px;" | <p>Aanvang bouwwerkzaamheden KP St. Annabosch – KP Galder</p> | style="width: 132px;" | <p>www.Ulvenhout.nl</p> |- | style="...') |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{| class="wikitable" style="border-collapse: collapse; width: 100%;" border="1" | |||
|- | |||
| style="width: 33.3333%;" | | |||
| style="width: 33.3333%;" | | |||
| style="width: 33.3333%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 33.3333%;" | | |||
| style="width: 33.3333%;" | | |||
| style="width: 33.3333%;" | | |||
|} | |||
Test | |||
===== ''' | ===== '''A 27 A 58 KP Galder – KP St. Annabosch ( E 311 E 312 )''' ===== | ||
{| | {| style="border-collapse: collapse;" border="1" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 104px;" | | | style="width: 104px;" | <p>'''Datum'''</p> | ||
| style="width: 398px;" | | | style="width: 398px;" | <p>'''Feit'''</p> | ||
| style="width: 132px;" | | | style="width: 132px;" | <p>'''Externe bron'''</p> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 104px;" | | | style="width: 104px;" | <p>1986</p> | ||
| style="width: 398px;" | | | style="width: 398px;" | <p>Aanvang bouwwerkzaamheden KP St. Annabosch – KP Galder</p> | ||
| style="width: 132px;" | | | style="width: 132px;" | <p>www.Ulvenhout.nl</p> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 104px;" | | | style="width: 104px;" | <p>1989</p> | ||
| style="width: 398px;" | | | style="width: 398px;" | <p>Openstelling 2x2 KP St. Annabosch – KP Galder </p> | ||
| style="width: 132px;" | | | style="width: 132px;" | <p><br></p> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 104px;" | | | style="width: 104px;" | <p><br></p> | ||
| style="width: 398px;" | | | style="width: 398px;" | <p><br></p> | ||
| style="width: 132px;" | | | style="width: 132px;" | <p><br></p> | ||
|} | |} | ||
Regel 25: | Regel 34: | ||
===== ''' A 27 KP St. Annabosch – KP Hooipolder ( E 311 )''' ===== | ===== ''' A 27 KP St. Annabosch – KP Hooipolder ( E 311 )''' ===== | ||
{| | {| style="border-collapse: collapse; height: 150px; width: 618px;" border="1" | ||
|- | |- style="height: 28px;" | ||
| | | style="height: 28px; width: 102.45px;" | <p>'''Datum'''</p> | ||
| | | style="height: 28px; width: 353.167px;" | <p>'''Feit'''</p> | ||
| | | style="height: 28px; width: 152.383px;" | <p>'''Externe bron'''</p> | ||
|- | |- style="height: 28px;" | ||
| | | style="height: 28px; width: 102.45px;" | <p>15-3-1961</p> | ||
| | | style="height: 28px; width: 353.167px;" | <p>Openstelling 2x2 Oosterhout zuid – Oosterhout</p> | ||
| | | style="height: 28px; width: 152.383px;" | <p><br></p> | ||
|- | |- style="height: 28px;" | ||
| | | style="height: 28px; width: 102.45px;" | <p>4-3-1963</p> | ||
| | | style="height: 28px; width: 353.167px;" | <p>Openstelling 2x2 Breda – Oosterhout zuid</p> | ||
| | | style="height: 28px; width: 152.383px;" | <p><br></p> | ||
|- | |- style="height: 28px;" | ||
| | | style="height: 28px; width: 102.45px;" | <p>7-3-1967</p> | ||
| | | style="height: 28px; width: 353.167px;" | <p>Openstelling 2x2 Oosterhout – Geertruidenberg</p> | ||
| | | style="height: 28px; width: 152.383px;" | <p><br></p> | ||
|- | |- style="height: 28px;" | ||
| | | style="height: 28px; width: 102.45px;" | <p>14-12-1971</p> | ||
| | | style="height: 28px; width: 353.167px;" | <p>Openstelling 2x2 KP St. Annabosch – Breda (als A58)</p> | ||
| | | style="height: 28px; width: 152.383px;" | <p><br></p> | ||
|- | |- style="height: 10px;" | ||
|} | |} | ||
Regel 57: | Regel 63: | ||
{| | {| | ||
|- | |- | ||
| | | <p>'''Datum'''</p> | ||
| | | <p>'''Feit'''</p> | ||
| | | <p>'''Externe bron'''</p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p>1950</p> | ||
| | | <p>Verkeersplein Gorinchem opengesteld als rotonde (incl. verlichting)</p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p>15-3-1961</p> | ||
| | | <p>Openstelling 2x2 Nieuwendijk – Gorinchem (afrit 24)</p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p>28-7-1961</p> | ||
| | | <p>Openstelling 2x2 Hank – Nieuwendijk</p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p>28-7-1961</p> | ||
| | | <p>Openstelling 2x2 Gorinchem – KP Gorinchem</p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p>7-3-1967</p> | ||
| | | <p>Openstelling 2x2 Oosterhout – Geertruidenberg</p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p>6-12-1968</p> | ||
| | | <p>Openstelling 2x2 Geertruidenberg – Hank</p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p>1-12-1978</p> | ||
| | | <p>Brug Keizersveer verdubbeld met 6 ex-Moerdijk overspanningen</p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p><br></p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|} | |} | ||
Regel 99: | Regel 105: | ||
{| | {| | ||
|- | |- | ||
| | | <p>'''Datum'''</p> | ||
| | | <p>'''Feit'''</p> | ||
| | | <p>'''Externe bron'''</p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p>1950</p> | ||
| | | <p>Verkeersplein Gorinchem opengesteld als rotonde (incl. verlichting)</p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p>7-7-1960</p> | ||
| | | <p>Openstelling 2x2 KP Gorinchem – Noordeloos</p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p>15-3-1961</p> | ||
| | | <p>Openstelling 2x2 Noordeloos – Lexmond</p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p>1980</p> | ||
| | | <p>Openstelling Lexmond à KP Everdingen (oostbaan, 1 richting, 2 stroken)</p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p>1981</p> | ||
| | | <p>Openstelling 2x2 Lexmond – KP Everdingen</p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p><br></p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|} | |} | ||
Regel 133: | Regel 139: | ||
{| | {| | ||
|- | |- | ||
| | | <p>'''Datum'''</p> | ||
| | | <p>'''Feit'''</p> | ||
| | | <p>'''Externe bron'''</p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p>1968</p> | ||
| | | <p>KP Lunetten aanvang grondwerken</p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p>24-6-1981</p> | ||
| | | <p>Openstelling 2x2 Lexmond – KP Lunetten</p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p>16-7-1997</p> | ||
| | | <p>Openstelling Spitsstrook Houten à KP Lunetten</p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p>22-11-1999</p> | ||
| | | <p>Openstelling Plusstrook Houten à KP Everdingen</p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p><br></p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|} | |} | ||
Regel 163: | Regel 169: | ||
{| | {| | ||
|- | |- | ||
| | | <p>'''Datum'''</p> | ||
| | | <p>'''Feit'''</p> | ||
| | | <p>'''Externe bron'''</p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p>1968</p> | ||
| | | <p>KP Lunetten aanvang grondwerken</p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p>29-10-1986</p> | ||
| | | <p>Openstelling 2x4 KP Lunetten – KP Rijnsweerd (“Bak van Amelisweerd”)</p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p><br></p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|} | |} | ||
Regel 185: | Regel 191: | ||
{| | {| | ||
|- | |- | ||
| | | <p>'''Datum'''</p> | ||
| | | <p>'''Feit'''</p> | ||
| | | <p>'''Externe bron'''</p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p>21-9-1971</p> | ||
| | | <p>Openstelling 2x2 Utrecht noord – Maartensdijk</p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p>21-6-1972</p> | ||
| | | <p>Openstelling 2x2 Maartensdijk – Hilversum</p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p>21-12-1972</p> | ||
| | | <p>Openstelling 2x2 Veemarkt – Utrecht noord</p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p>14-12-1973</p> | ||
| | | <p>Openstelling 2x2 Hilversum – KP Eemnes</p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p>20-12-1974</p> | ||
| | | <p>Openstelling 2x2 KP Rijnsweerd - Veemarkt</p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p>circa 1996</p> | ||
| | | <p>Veemarkt – Utrecht noord verbreed naar 2x3; aansluiting Bilthoven volledig gemaakt</p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p><br></p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p><br></p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|} | |} | ||
Regel 227: | Regel 233: | ||
{| | {| | ||
|- | |- | ||
| | | <p>'''Datum'''</p> | ||
| | | <p>'''Feit'''</p> | ||
| | | <p>'''Externe bron'''</p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p>1977</p> | ||
| | | <p>Openstelling 2x2 KP Eemnes – Eemnes</p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p>1977</p> | ||
| | | <p>Openstelling Eemnes – Huizen met één rijbaan (1x2)</p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p>1983</p> | ||
| | | <p>Openstelling 2x2 Eemnes – Huizen (2<sup>e</sup> rijbaan)</p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p>1983</p> | ||
| | | <p>Openstelling Huizen – Waterlandseweg met één rijbaan (1x2) (Stichtsebrug)</p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p>?-10-1985</p> | ||
| Openstelling omleiding Waterlandseweg (N27) naar A6 | | Openstelling omleiding Waterlandseweg (N27) naar A6 | ||
| | | | ||
<br> | <br> | ||
|- | |- | ||
| | | <p>1999</p> | ||
| | | <p>Openstelling 2x2 Huizen – Waterlandseweg (2<sup>e</sup> rijbaan; 2<sup>e</sup> Stichtsebrug)</p> | ||
| | | <p><br></p> | ||
|- | |- | ||
| | | <p>13-12-1999</p> | ||
| | | <p>Openstelling 2x2 Waterlandseweg – KP Almere</p> | ||
| | | | ||
<br> | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Waterwerken]] | [[Categorie:Waterwerken]] |
Versie van 14 jun 2022 06:11
Test
A 27 A 58 KP Galder – KP St. Annabosch ( E 311 E 312 )
Datum |
Feit |
Externe bron |
1986 |
Aanvang bouwwerkzaamheden KP St. Annabosch – KP Galder |
www.Ulvenhout.nl |
1989 |
Openstelling 2x2 KP St. Annabosch – KP Galder |
|
A 27 KP St. Annabosch – KP Hooipolder ( E 311 )
Datum |
Feit |
Externe bron |
15-3-1961 |
Openstelling 2x2 Oosterhout zuid – Oosterhout |
|
4-3-1963 |
Openstelling 2x2 Breda – Oosterhout zuid |
|
7-3-1967 |
Openstelling 2x2 Oosterhout – Geertruidenberg |
|
14-12-1971 |
Openstelling 2x2 KP St. Annabosch – Breda (als A58) |
A 27 KP Hooipolder – KP Gorinchem ( E 311 )
Datum |
Feit |
Externe bron |
1950 |
Verkeersplein Gorinchem opengesteld als rotonde (incl. verlichting) |
|
15-3-1961 |
Openstelling 2x2 Nieuwendijk – Gorinchem (afrit 24) |
|
28-7-1961 |
Openstelling 2x2 Hank – Nieuwendijk |
|
28-7-1961 |
Openstelling 2x2 Gorinchem – KP Gorinchem |
|
7-3-1967 |
Openstelling 2x2 Oosterhout – Geertruidenberg |
|
6-12-1968 |
Openstelling 2x2 Geertruidenberg – Hank |
|
1-12-1978 |
Brug Keizersveer verdubbeld met 6 ex-Moerdijk overspanningen |
|
A 27 KP Gorinchem – KP Everdingen ( E 311 )
Datum |
Feit |
Externe bron |
1950 |
Verkeersplein Gorinchem opengesteld als rotonde (incl. verlichting) |
|
7-7-1960 |
Openstelling 2x2 KP Gorinchem – Noordeloos |
|
15-3-1961 |
Openstelling 2x2 Noordeloos – Lexmond |
|
1980 |
Openstelling Lexmond à KP Everdingen (oostbaan, 1 richting, 2 stroken) |
|
1981 |
Openstelling 2x2 Lexmond – KP Everdingen |
|
A 27 KP Everdingen – KP Lunetten ( E 311 )
Datum |
Feit |
Externe bron |
1968 |
KP Lunetten aanvang grondwerken |
|
24-6-1981 |
Openstelling 2x2 Lexmond – KP Lunetten |
|
16-7-1997 |
Openstelling Spitsstrook Houten à KP Lunetten |
|
22-11-1999 |
Openstelling Plusstrook Houten à KP Everdingen |
|
A 27 KP Lunetten – KP Rijnsweerd ( E 30 )
Datum |
Feit |
Externe bron |
1968 |
KP Lunetten aanvang grondwerken |
|
29-10-1986 |
Openstelling 2x4 KP Lunetten – KP Rijnsweerd (“Bak van Amelisweerd”) |
|
A 27 KP Rijnsweerd – KP Eemnes
Datum |
Feit |
Externe bron |
21-9-1971 |
Openstelling 2x2 Utrecht noord – Maartensdijk |
|
21-6-1972 |
Openstelling 2x2 Maartensdijk – Hilversum |
|
21-12-1972 |
Openstelling 2x2 Veemarkt – Utrecht noord |
|
14-12-1973 |
Openstelling 2x2 Hilversum – KP Eemnes |
|
20-12-1974 |
Openstelling 2x2 KP Rijnsweerd - Veemarkt |
|
circa 1996 |
Veemarkt – Utrecht noord verbreed naar 2x3; aansluiting Bilthoven volledig gemaakt |
|
A 27 KP Eemnes – KP Almere
Datum |
Feit |
Externe bron |
1977 |
Openstelling 2x2 KP Eemnes – Eemnes |
|
1977 |
Openstelling Eemnes – Huizen met één rijbaan (1x2) |
|
1983 |
Openstelling 2x2 Eemnes – Huizen (2e rijbaan) |
|
1983 |
Openstelling Huizen – Waterlandseweg met één rijbaan (1x2) (Stichtsebrug) |
|
?-10-1985 |
Openstelling omleiding Waterlandseweg (N27) naar A6 |
|
1999 |
Openstelling 2x2 Huizen – Waterlandseweg (2e rijbaan; 2e Stichtsebrug) |
|
13-12-1999 |
Openstelling 2x2 Waterlandseweg – KP Almere |
|