Dirk de Bruijn & Maria Konings: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 50%;" width="50%" |- | Adres per 1 januari 1949 | Raadhuisstraat 39 (B67) |- style="height: 28px;" | style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" | Dirk Meeuwis de Bruijn |- style="height: 28px;" | style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" | 23 maart 1882 te Raamsdonk |- style="height: 28px;" | style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" | 23 november...') |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 38: | Regel 38: | ||
|- | |- | ||
| [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16447&main_person=I42318 Meeuwis Dirk de Bruijn] | | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16447&main_person=I42318 Meeuwis Dirk de Bruijn] | ||
|- | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Versie van 2 jun 2022 17:57
Adres per 1 januari 1949 | Raadhuisstraat 39 (B67) |
Naam | Dirk Meeuwis de Bruijn |
Geboortedatum | 23 maart 1882 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 23 november 1950 te Raamsdonk |
Beroep | molenaar |
| |
Naam vrouw | Maria Petronella Konings |
Geboortedatum | 13 oktober 1887 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 15 mei 1963 te Raamsdonk |
| |
Huwelijksdatum | 15 maart 1916 te Raamsdonk |
Kinderen |
---|
Adriaan Meeuwis de Bruijn |
Cornelia Wilhelmina de Bruijn |
Cornelis Adrianus de Bruijn |
Meeuwis Dirk de Bruijn |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |