Thomas van Dongen & Pit Buijks: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 51.1871%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 51.1871%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
Regel 6: | Regel 6: | ||
[[Luiten Ambachtstraat 31]] voorheen A7<br> | [[Luiten Ambachtstraat 31]] voorheen A7<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 64.0683%;" |<span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13560&main_person=I42648 Thomas Josephus "Thomas" van Dongen]</span> | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 64.0683%;" | <span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13560&main_person=I42648 Thomas Josephus "Thomas" van Dongen]</span> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 64.0683%;" |14 maart 1899 te Raamsdonk D290<br> | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 64.0683%;" | 14 maart 1899 te Raamsdonk D290<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 64.0683%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1333/search/2267 †] 23 februari 1985 te Raamsdonk<br> | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 64.0683%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1333/search/2267 †] 23 februari 1985 te Raamsdonk<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 64.0683%;" |[[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 64.0683%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | | style="height: 10px; width: 43.949%;" | | ||
<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 64.0683%;" |<span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13560&main_person=I42421 Petronella Maria "Pit" Buijks]</span> | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 64.0683%;" | <span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13560&main_person=I42421 Petronella Maria "Pit" Buijks]</span> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 64.0683%;" |16 oktober 1905 te Raamsdonk D345<br> | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 64.0683%;" | 16 oktober 1905 te Raamsdonk D345<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 64.0683%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2230/search/4671 †] 2 juli 1969 te Raamsdonk<br> | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 64.0683%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2230/search/4671 †] 2 juli 1969 te Raamsdonk<br> | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | | style="height: 10px; width: 43.949%;" | | ||
<br> | |||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 64.0683%;" |7 februari 1931 te Raamsdonk<br> | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 64.0683%;" | 7 februari 1931 te Raamsdonk<br> | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 56.5527%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 56.5527%;" width="50%" | ||
! style="width: 50.8644%;" | Kinderen | ! style="width: 50.8644%;" | Kinderen | ||
! style="width: 187.408%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 187.408%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50.8644%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16398&main_person=I42659 Nicolaas Johannes "Nico" van Dongen] | | style="width: 50.8644%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16398&main_person=I42659 Nicolaas Johannes "Nico" van Dongen] | ||
| style="width: 187.408%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6532 †] [[Nico van Dongen & Riet Hamers]] † | | style="width: 187.408%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6532 †] [[Nico van Dongen & Riet Hamers]] † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50.8644%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15869&main_person=I42660 Clasina Dymphna Anna "Sien" van Dongen] | | style="width: 50.8644%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15869&main_person=I42660 Clasina Dymphna Anna "Sien" van Dongen] | ||
| style="width: 187.408%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4927 †] [[Huib van Strien & Sien van Dongen]] | | style="width: 187.408%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4927 †] [[Huib van Strien & Sien van Dongen]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50.8644%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16397&main_person=I42661 Johannes Josephus Lambertus "Jan" van Dongen] | | style="width: 50.8644%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16397&main_person=I42661 Johannes Josephus Lambertus "Jan" van Dongen] | ||
| style="width: 187.408%;" |[[Jan van Dongen & Nel van Velthoven]] | | style="width: 187.408%;" | [[Jan van Dongen & Nel van Velthoven]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50.8644%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16399&main_person=I42662 Dingena Maria "Diny" van Dongen] | | style="width: 50.8644%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16399&main_person=I42662 Dingena Maria "Diny" van Dongen] | ||
| style="width: 187.408%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6421 †] [[Jan van Vugt & Diny van Dongen]] | | style="width: 187.408%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6421 †] [[Jan van Vugt & Diny van Dongen]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50.8644%;" |Simon Antonius "Simon" van Dongen | | style="width: 50.8644%;" | Simon Antonius "Simon" van Dongen | ||
| style="width: 187.408%;" |[[Simon van Dongen & Nel Klaassen]] | | style="width: 187.408%;" | [[Simon van Dongen & Nel Klaassen]] | ||
|- | |||
| style="width: 50.8644%;" | levenloos<br> | |||
| style="width: 187.408%;" | 7 maart 1941 te Raamsdonk<br> | |||
|- | |||
| style="width: 50.8644%;" | Maria Josephina van Dongen<br> | |||
| style="width: 187.408%;" | * 7 maart 1941 † 9 maart 1941 te Raamsdonk<br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 50.8644%;" |Marinus Adrianus Josephus van Dongen | | style="width: 50.8644%;" | Marinus Adrianus Josephus van Dongen | ||
| style="width: 187.408%;" |* 29 juli 1943 † circa 1944 | | style="width: 187.408%;" | * 29 juli 1943 † circa 1944 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50.8644%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13560&main_person=I42421 Marius van Dongen] | | style="width: 50.8644%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13560&main_person=I42421 Marius van Dongen] | ||
| style="width: 187.408%;" |Marius van Dongen | | style="width: 187.408%;" | Marius van Dongen | ||
|} | |} | ||
Versie van 6 apr 2023 17:39
Adres per 1 januari 1949 |
Luiten Ambachtstraat 31 voorheen A7 |
Naam | Thomas Josephus "Thomas" van Dongen |
Geboortedatum | 14 maart 1899 te Raamsdonk D290 |
Overlijdensdatum | † 23 februari 1985 te Raamsdonk |
Beroep | landbouwer |
| |
Naam vrouw | Petronella Maria "Pit" Buijks |
Geboortedatum | 16 oktober 1905 te Raamsdonk D345 |
Overlijdensdatum | † 2 juli 1969 te Raamsdonk |
| |
Huwelijksdatum | 7 februari 1931 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Nicolaas Johannes "Nico" van Dongen | † Nico van Dongen & Riet Hamers † |
Clasina Dymphna Anna "Sien" van Dongen | † Huib van Strien & Sien van Dongen |
Johannes Josephus Lambertus "Jan" van Dongen | Jan van Dongen & Nel van Velthoven |
Dingena Maria "Diny" van Dongen | † Jan van Vugt & Diny van Dongen |
Simon Antonius "Simon" van Dongen | Simon van Dongen & Nel Klaassen |
levenloos |
7 maart 1941 te Raamsdonk |
Maria Josephina van Dongen |
* 7 maart 1941 † 9 maart 1941 te Raamsdonk |
Marinus Adrianus Josephus van Dongen | * 29 juli 1943 † circa 1944 |
Marius van Dongen | Marius van Dongen |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |