Drika van Dongen: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'thumb|300px|right| <br> {| class="wikitable" style="height: 317.375px; width: 64.4374%;" width="50%" |- style="height: 34px;" | style="width: 37.7919%;" | Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | style="width: 89.8089%;" | Lange Broekstraat 20 voorheen C <br> |- style="height: 28px;" |- | style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: 57.4324%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 12: | Regel 12: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" |21 maart 1951 te Raamsdonk<br> | | style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" |21 maart 1951 te Raamsdonk<br> | ||
|- | |||
| style="width: 37.7919%;" | Huwelijk || style="width: 57.4324%;" | Ongehuwd | |||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 57.4324%;" | | | style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 57.4324%;" | |
Versie van 2 apr 2023 07:59
Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | Lange Broekstraat 20 voorheen C |
Naam | * Hendrica Huiberdina "Drika" van Dongen |
Geboortedatum | 14 april 1887 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 21 maart 1951 te Raamsdonk |
Huwelijk | Ongehuwd |
Beroep |