Piet Zijlmans & Janske van Strien: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right| ]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 44.5777%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 44.5777%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5244%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 43.5244%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 52.1409%;" | | | style="width: 52.1409%;" |[[Stationstraat 8]] voorheen C24 | ||
[[Stationstraat 8]] voorheen C24 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.5244%;" | Naam || style="height: 28px; width: 52.1409%;" | | | style="height: 28px; width: 43.5244%;" | Naam || style="height: 28px; width: 52.1409%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F5659&main_person=I16185 Petrus Cornelis "Piet" Zijlmans] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.5244%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 52.1409%;" | | | style="height: 28px; width: 43.5244%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 52.1409%;" |26 december 1896 te Raamsdonk | ||
26 december 1896 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.5244%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 52.1409%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2338 | | style="height: 28px; width: 43.5244%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 52.1409%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2338 †] 1 november 1977 te Breda | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.5244%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 52.1409%;" | grondwerker | | style="height: 28px; width: 43.5244%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 52.1409%;" |[[:Categorie:Grondwerker|grondwerker]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 43.5244%;" | & | | style="height: 10px; width: 43.5244%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.5244%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 52.1409%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F5659&main_person=I16184 Johanna "Jans" van Strien] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.5244%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 52.1409%;" | 12 januari 1898 te Raamsdonk D177 | |||
| style="height: 28px; width: 43.5244%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 52.1409%;" | 12 januari 1898 te Raamsdonk D177 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.5244%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 52.1409%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6044 †] 12 mei 1983 te Raamsdonksveer | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 43.5244%;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.5244%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 52.1409%;" | 8 augustus 1918 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.5244%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 52.1409%;" | 8 augustus 1918 te Raamsdonk | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 45.5934%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 45.5934%;" width="50%" | ||
Regel 35: | Regel 30: | ||
! style="width: 56.9809%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 56.9809%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.4403%;" | | | style="width: 47.4403%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F22589&main_person=I55466 Huiberdina Maria Catharina Zijlmans] | ||
| style="width: 56.9809%;" | Koos Baijens & Dien Zijlmans | | style="width: 56.9809%;" |[[Koos Baijens & Dien Zijlmans]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.4403%;" | | | style="width: 47.4403%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16942&main_person=I55456 Maria Helena "Marie" Zijlmans] | ||
| style="width: 56.9809%;" | [[Janus Visser & Marie Zijlmans]] | | style="width: 56.9809%;" |[[Janus Visser & Marie Zijlmans]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.4403%;" | | | style="width: 47.4403%;" |Martina Antonia "Martina"Zijlmans | ||
| style="width: 56.9809%;" | Frans Engel & Martina Zijlmans | | style="width: 56.9809%;" |[[Frans Engel & Martina Zijlmans]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.4403%;" | | | style="width: 47.4403%;" |Petronella Antonia "Pit"Zijlmans | ||
| style="width: 56.9809%;" | Theo van der Pluijm & Pit Zijlmans | | style="width: 56.9809%;" |[[Theo van der Pluijm & Pit Zijlmans]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.4403%;" | | | style="width: 47.4403%;" |Antonia Zijlmans | ||
| style="width: 56.9809%;" | | | style="width: 56.9809%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.4403%;" | | | style="width: 47.4403%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17152&main_person=I56101 Antonia "Tonnie" Zijlmans] | ||
| style="width: 56.9809%;" | [[Kees Snijders & Tonnie Zijlmans]] | | style="width: 56.9809%;" |[[Kees Snijders & Tonnie Zijlmans]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.4403%;" | | | style="width: 47.4403%;" |Johanna Petronella "Jo" Zijlmans | ||
| style="width: 56.9809%;" | Kees Vissers & Jo Zijlmans | | style="width: 56.9809%;" |[[Kees Vissers & Jo Zijlmans]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.4403%;" | | | style="width: 47.4403%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17025&main_person=I55462 Petrus Cornelis "Piet" Zijlmans] | ||
| style="width: 56.9809%;" | Piet Zijlmans & Nel Schipperen | | style="width: 56.9809%;" |[[Piet Zijlmans & Nel Schipperen]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.4403%;" | | | style="width: 47.4403%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F22432&main_person=I55463 Antonius "Anton" Zijlmans] | ||
| style="width: 56.9809%;" | [[Anton Zijlmans & Koosje van Schijndel]] | | style="width: 56.9809%;" |[[Anton Zijlmans & Koosje van Schijndel]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.4403%;" | | | style="width: 47.4403%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F22646&main_person=I55464 Cornelis Johannes "Cor" Zijlmans] | ||
| style="width: 56.9809%;" | [[Cor Zijlmans & Sjana Soeters]] | | style="width: 56.9809%;" |[[Cor Zijlmans & Sjana Soeters]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.4403%;" | | | style="width: 47.4403%;" |Hendricus Adrianus "Henk "Zijlmans | ||
| style="width: 56.9809%;" | Henk Zijlmans & Ria van Gils | | style="width: 56.9809%;" |[[Henk Zijlmans & Ria van Gils]] | ||
|} | |} | ||
[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Versie van 10 mrt 2023 21:38
Adres per 1 januari 1949 | Stationstraat 8 voorheen C24 |
Naam | Petrus Cornelis "Piet" Zijlmans |
Geboortedatum | 26 december 1896 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | † 1 november 1977 te Breda |
Beroep | grondwerker |
Naam vrouw | Johanna "Jans" van Strien |
Geboortedatum | 12 januari 1898 te Raamsdonk D177 |
Overlijdensdatum | † 12 mei 1983 te Raamsdonksveer |
Huwelijksdatum | 8 augustus 1918 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Huiberdina Maria Catharina Zijlmans | Koos Baijens & Dien Zijlmans |
Maria Helena "Marie" Zijlmans | Janus Visser & Marie Zijlmans |
Martina Antonia "Martina"Zijlmans | Frans Engel & Martina Zijlmans |
Petronella Antonia "Pit"Zijlmans | Theo van der Pluijm & Pit Zijlmans |
Antonia Zijlmans | |
Antonia "Tonnie" Zijlmans | Kees Snijders & Tonnie Zijlmans |
Johanna Petronella "Jo" Zijlmans | Kees Vissers & Jo Zijlmans |
Petrus Cornelis "Piet" Zijlmans | Piet Zijlmans & Nel Schipperen |
Antonius "Anton" Zijlmans | Anton Zijlmans & Koosje van Schijndel |
Cornelis Johannes "Cor" Zijlmans | Cor Zijlmans & Sjana Soeters |
Hendricus Adrianus "Henk "Zijlmans | Henk Zijlmans & Ria van Gils |
[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|raamsdonkshistorie.nl]]
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |