Gerrit Boer & Janske van Oosterhout: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 21: | Regel 21: | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 47.8757%;" | 3 maart 1887 te Capelle | | style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 47.8757%;" | 3 maart 1887 te Capelle | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 47.8757%;" | te | | style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 47.8757%;" | -1975 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 47.8757%;" | | | style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 47.8757%;" | | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 43.8552%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 43.8552%;" width="50%" | ||
! style="width: 40.8643%;" | Kinderen | ! style="width: 40.8643%;" | Kinderen | ||
! style="width: 51.5818%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 51.5818%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | Willem Antonie | | style="width: 40.8643%;" | Willem Antonie Boer | ||
| style="width: 51.5818%;" | <br> | | style="width: 51.5818%;" |Willem Boer * 29-12-1909 † 21-8-1912 <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | Antonie Johannes "Anton" Boer | | style="width: 40.8643%;" | Antonie Johannes "Anton" Boer | ||
| style="width: 51.5818%;" | † | | style="width: 51.5818%;" | † Anton Boer & Pietje Konings | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | Willem Antonie Boer | | style="width: 40.8643%;" | Willem Antonie Boer | ||
| style="width: 51.5818%;" | <br> | | style="width: 51.5818%;" | Willem Boer * 12-11-1913 † 11-11-1918 <br> | ||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" |Johanna Boer | |||
| style="width: 51.5818%;" |Johanna Boer * 25-9-1916 † 6-10-1918 <br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" |Gerrit Boer | |||
| style="width: 51.5818%;" |Gerrit Boer & <br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | | | style="width: 40.8643%;" |Willem Boer | ||
| style="width: 51.5818%;" | <br> | | style="width: 51.5818%;" |† Willem Boer & † ... van Strien <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | | | style="width: 40.8643%;" |Johanna Clasina "Jo" Boer | ||
| style="width: 51.5818%;" | <br> | | style="width: 51.5818%;" | † Herman Treffers & † Jo Boer<br> | ||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | Clasinus Cornelis “Sinus” Boer | |||
| style="width: 51.5818%;" | † Sinus Boer & † Mien Koenen <br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" |Hendrik Boer | |||
| style="width: 51.5818%;" |† Hendrik Boer & ... <br> | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" |
Versie van 7 mrt 2023 11:16
Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | Raadhuisstraat 25 voorheen C12 |
Naam | Gerrit Boer |
Geboortedatum | 1 oktober 1883 te Raamsdonk - D64 |
Overlijdensdatum | 25 april 1950 te Raamsdonk |
Beroep | arbeider |
Huwelijksdatum | 21 mei 1909 te Raamsdonk |
Naam vrouw | Johanna "Janske" van Oosterhout |
Geboortedatum | 3 maart 1887 te Capelle |
Overlijdensdatum | -1975 te Raamsdonk |
Beroep |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Willem Antonie Boer | Willem Boer * 29-12-1909 † 21-8-1912 |
Antonie Johannes "Anton" Boer | † Anton Boer & Pietje Konings |
Willem Antonie Boer | Willem Boer * 12-11-1913 † 11-11-1918 |
Johanna Boer | Johanna Boer * 25-9-1916 † 6-10-1918 |
Gerrit Boer | Gerrit Boer & |
Willem Boer | † Willem Boer & † ... van Strien |
Johanna Clasina "Jo" Boer | † Herman Treffers & † Jo Boer |
Clasinus Cornelis “Sinus” Boer | † Sinus Boer & † Mien Koenen |
Hendrik Boer | † Hendrik Boer & ... |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |