Adrianus van Helvert & Antonia Hoeven: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right| ]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right| ]] | ||
<br> | <br> | ||
{| class="wikitable" style="height: 317.375px; width: | {| class="wikitable" style="height: 317.375px; width: 51.1318%;" width="50%" | ||
|- style="height: 34px;" | |- style="height: 34px;" | ||
| style="width: | | style="width: 49.4409%;" | Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 57.5116%;" | [[Kerkstraat 35]] voorheen D71a<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 49.4409%;" | Naam || style="width: 57.5116%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13609&main_person=I42914 Adrianus Wilhelmus van Helvert]<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 49.4409%;" | Geboortedatum || style="width: 57.5116%;" | 16 april 1908 te Raamsdonk B54<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 49.4409%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.5116%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6660/search/174 †] 10 juli 1977 te Rotterdam <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 49.4409%;" | Beroep || style="width: 57.5116%;" | spoorwegbeambte <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 49.4409%;" | Huwelijksdatum || style="width: 57.5116%;" | 10 augustus 1938 te Hooge en Lage Zwaluwe<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 49.4409%;" | Naam vrouw || style="width: 57.5116%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13609&main_person=I42917 Antonia Maria Hoeven]<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 49.4409%;" | Geboortedatum || style="width: 57.5116%;" | 13 maart 1907 te Hooge en Lage Zwaluwe | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 49.4409%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.5116%;" | 31 augustus 1977 te Rotterdam | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 49.4409%;" | Beroep || style="width: 57.5116%;" | huisvrouw | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 51.8664%;" width="50%" | |||
{| class="wikitable" style="width: | ! style="width: 48.6139%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 61.1343%;" | Gezin op deze Wiki | ||
! style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 48.6139%;" | Adrianus maria "Ad" van Helvert <br> | ||
| style="width: | | style="width: 61.1343%;" | Ad van Helvert <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 48.6139%;" | Cornelia Antonia Maria "Cor" van Helvert <br> | ||
| style="width: | | style="width: 61.1343%;" | Cor van Helvert <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 48.6139%;" | Levenloos van Helvert <br> | ||
| style="width: | | style="width: 61.1343%;" | † 8 maart 1949 <br> | ||
|- | |||
| style="width: 48.6139%;" | <br> | |||
| style="width: 61.1343%;" | <br> | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" |
Versie van 5 mrt 2023 09:39
![](/images/thumb/1/1c/Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png/300px-Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png)
Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | Kerkstraat 35 voorheen D71a |
Naam | Adrianus Wilhelmus van Helvert |
Geboortedatum | 16 april 1908 te Raamsdonk B54 |
Overlijdensdatum | † 10 juli 1977 te Rotterdam |
Beroep | spoorwegbeambte |
Huwelijksdatum | 10 augustus 1938 te Hooge en Lage Zwaluwe |
Naam vrouw | Antonia Maria Hoeven |
Geboortedatum | 13 maart 1907 te Hooge en Lage Zwaluwe |
Overlijdensdatum | 31 augustus 1977 te Rotterdam |
Beroep | huisvrouw |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Adrianus maria "Ad" van Helvert |
Ad van Helvert |
Cornelia Antonia Maria "Cor" van Helvert |
Cor van Helvert |
Levenloos van Helvert |
† 8 maart 1949 |
![raamsdonkshistorie.nl](/images/thumb/f/fc/Header-01.jpg/800px-Header-01.jpg)
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |