Reijer Hogerbrug & Maria van Zandvliet: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 34.652%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 34.652%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 66.9996%;" | | | style="width: 66.9996%;" |[[Molenstraat 10]] voorheen A41e | ||
[[Molenstraat 10]] voorheen A41e | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.652%;" | Naam || style="height: 28px; width: 66.9996%;" | | | style="height: 28px; width: 34.652%;" | Naam || style="height: 28px; width: 66.9996%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F22178&main_person=I73474 Reijer "Reijer" Hogerbrug] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.652%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 66.9996%;" | 1 juni 1910 te Nieuwenhoorn | | style="height: 28px; width: 34.652%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 66.9996%;" | 1 juni 1910 te Nieuwenhoorn | ||
Regel 12: | Regel 11: | ||
| style="height: 28px; width: 34.652%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 66.9996%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6110/search/2602 †] 2 maart 1971 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 34.652%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 66.9996%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6110/search/2602 †] 2 maart 1971 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.652%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 66.9996%;" | electriciën | | style="height: 28px; width: 34.652%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 66.9996%;" |[[:Categorie:Electriciën|electriciën]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 34.652%;" | | | style="height: 10px; width: 34.652%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 34.652%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 66.9996%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F22178&main_person=I73495 Maria van Zandvliet] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.652%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 66.9996%;" |26 oktober 1913 te Rotterdam | |||
| style="height: 28px; width: 34.652%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 66.9996%;" | | |||
26 oktober 1913 te Rotterdam | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.652%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 66.9996%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6110/search/2602 †] 28 februari 1985 | | style="height: 28px; width: 34.652%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 66.9996%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6110/search/2602 †] 28 februari 1985 te | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 34.652%;" | | | style="height: 10px; width: 34.652%;" | | ||
|- style="height: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.652%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 66.9996%;" | 25 maart 1936 te Rotterdam | | style="height: 28px; width: 34.652%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 66.9996%;" | 25 maart 1936 te Rotterdam | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 46.3009%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 46.3009%;" width="50%" | ||
Regel 47: | Regel 44: | ||
| style="width: 56.8639%;" | Bertus Hogerbrug & ... <br> | | style="width: 56.8639%;" | Bertus Hogerbrug & ... <br> | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versie van 5 mrt 2023 06:53
Adres per 1 januari 1949 | Molenstraat 10 voorheen A41e |
Naam | Reijer "Reijer" Hogerbrug |
Geboortedatum | 1 juni 1910 te Nieuwenhoorn |
Overlijdensdatum | † 2 maart 1971 te Raamsdonk |
Beroep | electriciën |
Naam vrouw | Maria van Zandvliet |
Geboortedatum | 26 oktober 1913 te Rotterdam |
Overlijdensdatum | † 28 februari 1985 te |
Huwelijksdatum | 25 maart 1936 te Rotterdam |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Arie Hogerbrug |
Arie Hogerbrug |
Leen Hogerbrug |
Leen Hogerbrug |
Hans Hogerbrug |
Hans Hogerbrug |
Ina Hogerbrug |
Ina Hogerbrug |
Bertus Hogerbrug |
Bertus Hogerbrug & ... |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |