Piet Coenders & Corry Glas: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.7643%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 40.7643%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 87.0488%;" | | | style="width: 87.0488%;" |[[Molenstraat 11]] (B42) | ||
[[Molenstraat 11]] (B42) | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 40.7643%;" | Naam || style="height: 28px; width: 87.0488%;" | | | style="height: 28px; width: 40.7643%;" | Naam || style="height: 28px; width: 87.0488%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13883&main_person=I36225 Petrus Cornelis "Piet" Coenders] | ||
[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13883&main_person=I36225 Petrus Cornelis "Piet" Coenders] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 40.7643%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 87.0488%;" | | | style="height: 28px; width: 40.7643%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 87.0488%;" |21 februari 1918 te Raamsdonk (A8) | ||
21 februari 1918 te Raamsdonk (A8) | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 40.7643%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 87.0488%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5110/ | | style="height: 28px; width: 40.7643%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 87.0488%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5110/ †] 16 maart 1964 Breda | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 40.7643%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 87.0488%;" | zadelmaker | | style="height: 28px; width: 40.7643%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 87.0488%;" |[[:Categorie:Zadelmaker|zadelmaker]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 40.7643%;" | | | style="height: 10px; width: 40.7643%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 40.7643%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 87.0488%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13883&main_person=I44483 Cornelia Johanna "Corry" Glas] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 40.7643%;" | | | style="height: 28px; width: 40.7643%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 87.0488%;" |24 september 1918 te Dussen | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 40.7643%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 87.0488%;" |17 januari 1999 te Breda | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 40.7643%;" | | |||
| style="height: 28px; width: 40.7643%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 87.0488%;" | 17 januari 1999 te Breda | |- style="height: 10px;" | ||
|- style="height: | | style="height: 28px; width: 40.7643%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 87.0488%;" |4 maart 1943 te Raamsdonk | ||
| style="height: | |||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px; width: 40.7643%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 87.0488%;" | | |||
|} | |} | ||
Versie van 11 jan 2023 07:52
![](/images/thumb/1/1c/Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png/300px-Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png)
Adres per 1 januari 1949 | Molenstraat 11 (B42) |
Naam | Petrus Cornelis "Piet" Coenders |
Geboortedatum | 21 februari 1918 te Raamsdonk (A8) |
Overlijdensdatum | † 16 maart 1964 Breda |
Beroep | zadelmaker |
Naam vrouw | Cornelia Johanna "Corry" Glas |
Geboortedatum | 24 september 1918 te Dussen |
Overlijdensdatum | 17 januari 1999 te Breda |
Huwelijksdatum | 4 maart 1943 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Frits Coenders |
|
Cornelis Petrus "Kees" Coenders |
|
Adrianus Johannes "Ad" Coenders |
|
Leo Coenders |
|
Pierre Coenders |
|
Woonde voorheen aan de Luiten Ambachtstraat B6
![raamsdonkshistorie.nl](/images/thumb/f/fc/Header-01.jpg/800px-Header-01.jpg)
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |