Willem de Wit & Dien de Jongh: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 34.2296%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 34.2296%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 93.159%;" | | | style="width: 93.159%;" |[[Luiten Ambachtstraat 32]] voorheen B10 | ||
[[Luiten Ambachtstraat 32]] voorheen B10 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.2296%;" | Naam || style="height: 28px; width: 93.159%;" | | | style="height: 28px; width: 34.2296%;" | Naam || style="height: 28px; width: 93.159%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13956&main_person=I44875 Wilhelmus Theodorus "Willem" de Wit] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.2296%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 93.159%;" | | | style="height: 28px; width: 34.2296%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 93.159%;" |6 december 1883 te Raamsdonk | ||
6 december 1883 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.2296%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 93.159%;" | | | style="height: 28px; width: 34.2296%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 93.159%;" | | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.2296%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 93.159%;" | | | style="height: 28px; width: 34.2296%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 93.159%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
[[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | |||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 34.2296%;" | | | style="height: 10px; width: 34.2296%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 34.2296%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 93.159%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13956&main_person=I44876 Huiberdina Maria "Dien" de Jongh] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.2296%;" | | | style="height: 28px; width: 34.2296%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 93.159%;" |25 januari te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.2296%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 93.159%;" |19 februari 1967 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 34.2296%;" | | |||
| style="height: 28px; width: 34.2296%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 93.159%;" | | |- style="height: 10px;" | ||
19 februari 1967 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 34.2296%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 93.159%;" |29 april 1913 te Raamsdonk | ||
|- style="height: | |||
| style="height: | |||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px; width: 34.2296%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 93.159%;" | | |||
29 april 1913 te Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
Regel 42: | Regel 31: | ||
! style="width: 84.8198%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 84.8198%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 52.6539%;" | | | style="width: 52.6539%;" |Johanna Hendrica de Wit | ||
| style="width: 84.8198%;" | | | style="width: 84.8198%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 52.6539%;" | | | style="width: 52.6539%;" |Johannes Hendricus "Jan" de Wit | ||
| style="width: 84.8198%;" |Jan de Wit | |||
|- | |||
| style="width: 52.6539%;" |Hendrica Maria de Wit | |||
| style="width: 84.8198%;" | | | style="width: 84.8198%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 52.6539%;" | | | style="width: 52.6539%;" |Hendrica Maria de Wit | ||
| style="width: 84.8198%;" | | | style="width: 84.8198%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 52.6539%;" | | | style="width: 52.6539%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15769&main_person=I44881 Theodora Hendrica "Door" de Wit] | ||
| style="width: 84.8198%;" | | | style="width: 84.8198%;" |[[Harrie Kamp & Door de Wit]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 52.6539%;" | | | style="width: 52.6539%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15701&main_person=I44882 Hendrikus Johannes "Harrie" de Wit] | ||
| style="width: 84.8198%;" |[[Harrie de Wit & Annie de Bont]] | |||
| style="width: 84.8198%;" | | |||
[[Harrie | |||
|- | |- | ||
| style="width: 52.6539%;" | | | style="width: 52.6539%;" |Maria Adriana de Wit | ||
| style="width: 84.8198%;" | | | style="width: 84.8198%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 52.6539%;" | | | style="width: 52.6539%;" |Adriana Maria de Wit | ||
| style="width: 84.8198%;" | | | style="width: 84.8198%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 52.6539%;" | | | style="width: 52.6539%;" |Wilhelmus Theodorus "Wim" de Wit | ||
| style="width: 84.8198%;" |Wim de Wit | |||
| style="width: 84.8198%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 52.6539%;" | | | style="width: 52.6539%;" |Ludovicius Wilhelmus Johannes "Louis" de Wit | ||
| style="width: 84.8198%;" |Louis de Wit | |||
| style="width: 84.8198%;" | | |||
Louis de Wit | |||
|- | |- | ||
| style="width: 52.6539%;" | | | style="width: 52.6539%;" |Johannes Cornelis Petrus "Han" de Wit | ||
| style="width: 84.8198%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5333 †] Han de Wit | | style="width: 84.8198%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5333 †] Han de Wit | ||
|} | |} | ||
Versie van 7 jan 2023 16:35
Adres per 1 januari 1949 | Luiten Ambachtstraat 32 voorheen B10 |
Naam | Wilhelmus Theodorus "Willem" de Wit |
Geboortedatum | 6 december 1883 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Huiberdina Maria "Dien" de Jongh |
Geboortedatum | 25 januari te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 19 februari 1967 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 29 april 1913 te Raamsdonk |
Willem was naast landbouwer ook paardenfokker en liefhebber, in 1935 is in zijn boerderij de fokvereniging "Verbeteringen zijn ons doel" opgericht.
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Johanna Hendrica de Wit | |
Johannes Hendricus "Jan" de Wit | Jan de Wit |
Hendrica Maria de Wit | |
Hendrica Maria de Wit | |
Theodora Hendrica "Door" de Wit | Harrie Kamp & Door de Wit |
Hendrikus Johannes "Harrie" de Wit | Harrie de Wit & Annie de Bont |
Maria Adriana de Wit | |
Adriana Maria de Wit | |
Wilhelmus Theodorus "Wim" de Wit | Wim de Wit |
Ludovicius Wilhelmus Johannes "Louis" de Wit | Louis de Wit |
Johannes Cornelis Petrus "Han" de Wit | † Han de Wit |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |