Zusters in Raamsdonk: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Lijst van zusters in het klooster (C2a in 1907 - later C26) met datum inschrijving in het bevolkingsregister 1891-1927 gemeente Raamsdonk. <br> | Lijst van zusters in het klooster (C2a in 1907 - later C26) met datum inschrijving in het bevolkingsregister 1891-1927 gemeente Raamsdonk. <br> | ||
{| class="wikitable" style="border-collapse: collapse; width: 100%;" | {| class="wikitable" style="border-collapse: collapse; width: 100%; height: 797px;" | ||
|- | |- style="height: 74px;" | ||
| style="width: | | style="width: 2.34607%; height: 74px;" | Nr.<br> | ||
| style="width: | | style="width: 9.4586%; height: 74px;" | Datum inschrijving<br> | ||
| style="width: | | style="width: 8.19533%; height: 74px;" | Familienaam<br> | ||
| style="width: 10%;" | Voornamen<br> | | style="width: 10%; height: 74px;" | Voornamen<br> | ||
| style="width: | | style="width: 13.0786%; height: 74px;" | geboortedatum en plaats | ||
| style="width: | | style="width: 4.0552%; height: 74px;" | Functie<br> | ||
| style="width: | | style="width: 12.8662%; height: 74px;" | Kloosternaam<br> | ||
| style="width: 10%;" | Datum en plaats overlijden<br> | | style="width: 10%; height: 74px;" | Datum en plaats overlijden<br> | ||
|- | |- style="height: 28px;" | ||
| style="width: | | style="width: 2.34607%; height: 28px;" | | ||
<br> | <br> | ||
| style="width: | | style="width: 9.4586%; height: 28px;" | | ||
<br> | <br> | ||
| style="width: | | style="width: 8.19533%; height: 28px;" | | ||
<br> | <br> | ||
| style="width: | | style="width: 10%; height: 28px;" | | ||
<br> | <br> | ||
| style="width: | | style="width: 13.0786%; height: 28px;" | | ||
<br> | <br> | ||
| style="width: | | style="width: 4.0552%; height: 28px;" | | ||
<br> | <br> | ||
| style="width: | | style="width: 12.8662%; height: 28px;" | | ||
<br> | <br> | ||
| style="width: | | style="width: 10%; height: 28px;" | | ||
<br> | <br> | ||
|- | |- style="height: 51px;" | ||
| style="width: | | style="width: 2.34607%; height: 51px;" | 1<br> | ||
| style="width: | | style="width: 9.4586%; height: 51px;" | 10 oktober 1907<br> | ||
| style="width: | | style="width: 8.19533%; height: 51px;" | Swinkels<br> | ||
| style="width: 10%;" | Elisabeth<br> | | style="width: 10%; height: 51px;" | Elisabeth<br> | ||
| style="width: | | style="width: 13.0786%; height: 51px;" | 8 juli 1865 te Son en Breugel<br> | ||
| style="width: | | style="width: 4.0552%; height: 51px;" | overste<br> | ||
| style="width: | | style="width: 12.8662%; height: 51px;" | | ||
<br> | <br> | ||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%; height: 51px;" | | ||
<br> | <br> | ||
|- | |- style="height: 51px;" | ||
| style="width: | | style="width: 2.34607%; height: 51px;" | 2<br> | ||
| style="width: | | style="width: 9.4586%; height: 51px;" | 27 augustus 1907<br> | ||
| style="width: | | style="width: 8.19533%; height: 51px;" | Priems<br> | ||
| style="width: 10%;" | Maria Cornelia<br> | | style="width: 10%; height: 51px;" | Maria Cornelia<br> | ||
| style="width: | | style="width: 13.0786%; height: 51px;" | 17 december 1883 te Tilburg<br> | ||
| style="width: | | style="width: 4.0552%; height: 51px;" | hoofd school<br> | ||
| style="width: | | style="width: 12.8662%; height: 51px;" | | ||
<br> | <br> | ||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%; height: 51px;" | | ||
<br> | <br> | ||
|- | |- style="height: 39px;" | ||
| style="width: | | style="width: 2.34607%; height: 39px;" | 3<br> | ||
| style="width: | | style="width: 9.4586%; height: 39px;" | 11 september 1907<br> | ||
| style="width: | | style="width: 8.19533%; height: 39px;" | Knoops<br> | ||
| style="width: 10%;" | Wilhelmina Lucia<br> | | style="width: 10%; height: 39px;" | Wilhelmina Lucia<br> | ||
| style="width: | | style="width: 13.0786%; height: 39px;" | 16 december 1882 te Mierlo<br> | ||
| style="width: | | style="width: 4.0552%; height: 39px;" | | ||
<br> | <br> | ||
| style="width: | | style="width: 12.8662%; height: 39px;" | | ||
<br> | <br> | ||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%; height: 39px;" | | ||
<br> | <br> | ||
|- | |- style="height: 46px;" | ||
| style="width: | | style="width: 2.34607%; height: 46px;" | 4<br> | ||
| style="width: | | style="width: 9.4586%; height: 46px;" | 11 september 1907<br> | ||
| style="width: | | style="width: 8.19533%; height: 46px;" | de Poot<br> | ||
| style="width: 10%;" | Elisabeth Maria<br> | | style="width: 10%; height: 46px;" | Elisabeth Maria<br> | ||
| style="width: | | style="width: 13.0786%; height: 46px;" | 8 februari 1890 te Lith<br> | ||
| style="width: | | style="width: 4.0552%; height: 46px;" | | ||
<br> | <br> | ||
| style="width: | | style="width: 12.8662%; height: 46px;" | | ||
<br> | <br> | ||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%; height: 46px;" | | ||
<br> | <br> | ||
|- | |- style="height: 51px;" | ||
| style="width: | | style="width: 2.34607%; height: 51px;" | 5<br> | ||
| style="width: | | style="width: 9.4586%; height: 51px;" | 2 oktober 1907<br> | ||
| style="width: | | style="width: 8.19533%; height: 51px;" | de Bakker<br> | ||
| style="width: 10%;" | Johanna Martina<br> | | style="width: 10%; height: 51px;" | Johanna Martina<br> | ||
| style="width: | | style="width: 13.0786%; height: 51px;" | 19 januari 1877 te Oisterwijk<br> | ||
| style="width: | | style="width: 4.0552%; height: 51px;" | onderwijzeres<br> | ||
| style="width: | | style="width: 12.8662%; height: 51px;" | | ||
<br> | <br> | ||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%; height: 51px;" | | ||
<br> | <br> | ||
|- | |- style="height: 51px;" | ||
| style="width: | | style="width: 2.34607%; height: 51px;" | 6<br> | ||
| style="width: | | style="width: 9.4586%; height: 51px;" | 5 december 1907<br> | ||
| style="width: | | style="width: 8.19533%; height: 51px;" | Dorissen<br> | ||
| style="width: 10%;" | Geertruida Petronella<br> | | style="width: 10%; height: 51px;" | Geertruida Petronella<br> | ||
| style="width: | | style="width: 13.0786%; height: 51px;" | 9 december 1875 te St. Antonis<br> | ||
| style="width: | | style="width: 4.0552%; height: 51px;" | huishoudelijke dienst<br> | ||
| style="width: | | style="width: 12.8662%; height: 51px;" | | ||
<br> | <br> | ||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%; height: 51px;" | | ||
<br> | <br> | ||
|- | |- style="height: 51px;" | ||
| style="width: | | style="width: 2.34607%; height: 51px;" | 7<br> | ||
| style="width: | | style="width: 9.4586%; height: 51px;" | 5 december 1907<br> | ||
| style="width: | | style="width: 8.19533%; height: 51px;" | de Rooij<br> | ||
| style="width: 10%;" | Johanna Petronella<br> | | style="width: 10%; height: 51px;" | Johanna Petronella<br> | ||
| style="width: | | style="width: 13.0786%; height: 51px;" | 28 september 1872 te Tilburg<br> | ||
| style="width: | | style="width: 4.0552%; height: 51px;" | huishoudelijke dienst | ||
| style="width: | | style="width: 12.8662%; height: 51px;" | | ||
<br> | <br> | ||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%; height: 51px;" | | ||
<br> | <br> | ||
|- | |- style="height: 49px;" | ||
| style="width: | | style="width: 2.34607%; height: 49px;" | 8<br> | ||
| style="width: | | style="width: 9.4586%; height: 49px;" | | ||
31 december 1907<br> | 31 december 1907<br> | ||
| style="width: | | style="width: 8.19533%; height: 49px;" | | ||
Smulders<br> | Smulders<br> | ||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%; height: 49px;" | | ||
Jacoba<br> | Jacoba<br> | ||
| style="width: | | style="width: 13.0786%; height: 49px;" | | ||
14 december 1872 te Middelbeers<br> | 14 december 1872 te Middelbeers<br> | ||
| style="width: | | style="width: 4.0552%; height: 49px;" | | ||
onderwijzeres | onderwijzeres | ||
| style="width: | | style="width: 12.8662%; height: 49px;" | | ||
<br> | <br> | ||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%; height: 49px;" | | ||
<br> | <br> | ||
|- | |- style="height: 51px;" | ||
| style="width: | | style="width: 2.34607%; height: 51px;" | 9<br> | ||
| style="width: | | style="width: 9.4586%; height: 51px;" | | ||
15 februari 1908<br> | 15 februari 1908<br> | ||
| style="width: | | style="width: 8.19533%; height: 51px;" | | ||
van der Gevel<br> | van der Gevel<br> | ||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%; height: 51px;" | | ||
Wilhelmina | Wilhelmina | ||
<br> | <br> | ||
| style="width: | | style="width: 13.0786%; height: 51px;" | | ||
31 maart 1854 te Woensel | 31 maart 1854 te Woensel | ||
<br> | <br> | ||
| style="width: | | style="width: 4.0552%; height: 51px;" | | ||
<br> | <br> | ||
| style="width: | | style="width: 12.8662%; height: 51px;" | | ||
<br> | <br> | ||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%; height: 51px;" | | ||
<br> | <br> | ||
|- | |- style="height: 51px;" | ||
| style="width: | | style="width: 2.34607%; height: 51px;" | 10<br> | ||
| style="width: | | style="width: 9.4586%; height: 51px;" | 15 mei 1909<br> | ||
| style="width: | | style="width: 8.19533%; height: 51px;" | van der Heijden<br> | ||
| style="width: 10%;" | Maria Paulina<br> | | style="width: 10%; height: 51px;" | Maria Paulina<br> | ||
| style="width: | | style="width: 13.0786%; height: 51px;" | 20 juli 1879 te St. Michiels-Gestel<br> | ||
| style="width: | | style="width: 4.0552%; height: 51px;" | onderwijzeres bewaarschool<br> | ||
| style="width: 12.8662%; height: 51px;" | <br> | |||
| style="width: 10%; height: 51px;" | <br> | |||
|- style="height: 51px;" | |||
| style="width: 2.34607%; height: 51px;" | 11<br> | |||
| style="width: 9.4586%; height: 51px;" | 14 januari 1910<br> | |||
| style="width: 8.19533%; height: 51px;" | Beunen<br> | |||
| style="width: 10%; height: 51px;" | Anna<br> | |||
| style="width: 13.0786%; height: 51px;" | 10 juni 1888 te Den Dungen<br> | |||
| style="width: 4.0552%; height: 51px;" | <br> | |||
| style="width: 12.8662%; height: 51px;" | <br> | |||
| style="width: 10%; height: 51px;" | <br> | |||
|- style="height: 51px;" | |||
| style="width: 2.34607%; height: 51px;" | 12<br> | |||
| style="width: 9.4586%; height: 51px;" | 14 januari 1910<br> | |||
| style="width: 8.19533%; height: 51px;" | Maas<br> | |||
| style="width: 10%; height: 51px;" | Wilhelmina<br> | |||
| style="width: 13.0786%; height: 51px;" | 29 oktober 1883 te Vught<br> | |||
| style="width: 4.0552%; height: 51px;" | <br> | |||
| style="width: 12.8662%; height: 51px;" | <br> | |||
| style="width: 10%; height: 51px;" | <br> | |||
|- style="height: 51px;" | |||
| style="width: 2.34607%; height: 51px;" | 13<br> | |||
| style="width: 9.4586%; height: 51px;" | 19 oktober 1909<br> | |||
| style="width: 8.19533%; height: 51px;" | Aben<br> | |||
| style="width: 10%; height: 51px;" | Maria Louisa<br> | |||
| style="width: 13.0786%; height: 51px;" | 18 juli 1871 te Helmond<br> | |||
| style="width: 4.0552%; height: 51px;" | <br> | |||
| style="width: 12.8662%; height: 51px;" | <br> | |||
| style="width: 10%; height: 51px;" | <br> | |||
|- style="height: 51px;" | |||
| style="width: 2.34607%; height: 51px;" | 14<br> | |||
| style="width: 9.4586%; height: 51px;" | 31 maart 1911<br> | |||
| style="width: 8.19533%; height: 51px;" | Cooijmans<br> | |||
| style="width: 10%; height: 51px;" | Adriana<br> | |||
| style="width: 13.0786%; height: 51px;" | 19 mei 1888 te Den Dungen<br> | |||
| style="width: 4.0552%; height: 51px;" | <br> | |||
| style="width: 12.8662%; height: 51px;" | <br> | |||
| style="width: 10%; height: 51px;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 2.34607%;" | 15<br> | |||
| style="width: 9.4586%;" | 13 april 1911<br> | |||
| style="width: 8.19533%;" | van der Pluijm<br> | |||
| style="width: 10%;" | Wilhelmina<br> | |||
| style="width: 13.0786%;" | <br> | |||
| style="width: 4.0552%;" | <br> | |||
| style="width: 12.8662%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 2.34607%;" | 16<br> | |||
| style="width: 9.4586%;" | 29 april 1911<br> | |||
| style="width: 8.19533%;" | van de Neerakker<br> | |||
| style="width: 10%;" | Allegonda Maria<br> | |||
| style="width: 13.0786%;" | <br> | |||
| style="width: 4.0552%;" | <br> | |||
| style="width: 12.8662%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 2.34607%;" | 17<br> | |||
| style="width: 9.4586%;" | <br> | |||
| style="width: 8.19533%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
| style="width: 13.0786%;" | <br> | |||
| style="width: 4.0552%;" | <br> | |||
| style="width: 12.8662%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 2.34607%;" | 18<br> | |||
| style="width: 9.4586%;" | <br> | |||
| style="width: 8.19533%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
| style="width: 13.0786%;" | <br> | |||
| style="width: 4.0552%;" | <br> | |||
| style="width: 12.8662%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 2.34607%;" | 19<br> | |||
| style="width: 9.4586%;" | <br> | |||
| style="width: 8.19533%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | | style="width: 10%;" | <br> | ||
| style="width: 13.0786%;" | <br> | |||
| style="width: 4.0552%;" | <br> | |||
| style="width: 12.8662%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | | style="width: 10%;" | <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 2.34607%;" | 20<br> | ||
| style="width: | | style="width: 9.4586%;" | <br> | ||
| style="width: | | style="width: 8.19533%;" | <br> | ||
| style="width: 10%;" | <br> | | style="width: 10%;" | <br> | ||
| style="width: 13.0786%;" | <br> | |||
| style="width: 4.0552%;" | <br> | |||
| style="width: 12.8662%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | | style="width: 10%;" | <br> | ||
|- | |||
| style="width: 2.34607%;" | 21<br> | |||
| style="width: 9.4586%;" | <br> | |||
| style="width: 8.19533%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | | style="width: 10%;" | <br> | ||
| style="width: 13.0786%;" | <br> | |||
| style="width: | | style="width: 4.0552%;" | <br> | ||
| style="width: | | style="width: 12.8662%;" | <br> | ||
| style="width: | |||
| style="width: 10%;" | <br> | | style="width: 10%;" | <br> | ||
|- | |||
| style="width: 2.34607%;" | 22<br> | |||
| style="width: 9.4586%;" | <br> | |||
| style="width: 8.19533%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | | style="width: 10%;" | <br> | ||
| style="width: 13.0786%;" | <br> | |||
| style="width: 4.0552%;" | <br> | |||
| style="width: 12.8662%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | | style="width: 10%;" | <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 2.34607%;" | 23<br> | ||
| style="width: | | style="width: 9.4586%;" | <br> | ||
| style="width: | | style="width: 8.19533%;" | <br> | ||
| style="width: 10%;" | <br> | | style="width: 10%;" | <br> | ||
| style="width: 13.0786%;" | <br> | |||
| style="width: 4.0552%;" | <br> | |||
| style="width: 12.8662%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | | style="width: 10%;" | <br> | ||
|- | |||
| style="width: 2.34607%;" | 24<br> | |||
| style="width: 9.4586%;" | <br> | |||
| style="width: 8.19533%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | | style="width: 10%;" | <br> | ||
| style="width: 13.0786%;" | <br> | |||
| style="width: 4.0552%;" | <br> | |||
| style="width: 12.8662%;" | <br> | |||
| style="width: | |||
| style="width: | |||
| style="width: | |||
| style="width: 10%;" | <br> | | style="width: 10%;" | <br> | ||
|- | |||
| style="width: 2.34607%;" | 25<br> | |||
| style="width: 9.4586%;" | <br> | |||
| style="width: 8.19533%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | | style="width: 10%;" | <br> | ||
| style="width: 13.0786%;" | <br> | |||
| style="width: 4.0552%;" | <br> | |||
| style="width: 12.8662%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | | style="width: 10%;" | <br> | ||
|} | |} |
Versie van 3 jan 2023 15:06
Lijst van zusters in het klooster (C2a in 1907 - later C26) met datum inschrijving in het bevolkingsregister 1891-1927 gemeente Raamsdonk.
Nr. |
Datum inschrijving |
Familienaam |
Voornamen |
geboortedatum en plaats | Functie |
Kloosternaam |
Datum en plaats overlijden |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
10 oktober 1907 |
Swinkels |
Elisabeth |
8 juli 1865 te Son en Breugel |
overste |
|
|
2 |
27 augustus 1907 |
Priems |
Maria Cornelia |
17 december 1883 te Tilburg |
hoofd school |
|
|
3 |
11 september 1907 |
Knoops |
Wilhelmina Lucia |
16 december 1882 te Mierlo |
|
|
|
4 |
11 september 1907 |
de Poot |
Elisabeth Maria |
8 februari 1890 te Lith |
|
|
|
5 |
2 oktober 1907 |
de Bakker |
Johanna Martina |
19 januari 1877 te Oisterwijk |
onderwijzeres |
|
|
6 |
5 december 1907 |
Dorissen |
Geertruida Petronella |
9 december 1875 te St. Antonis |
huishoudelijke dienst |
|
|
7 |
5 december 1907 |
de Rooij |
Johanna Petronella |
28 september 1872 te Tilburg |
huishoudelijke dienst |
|
|
8 |
31 december 1907 |
Smulders |
Jacoba |
14 december 1872 te Middelbeers |
onderwijzeres |
|
|
9 |
15 februari 1908 |
van der Gevel |
Wilhelmina
|
31 maart 1854 te Woensel
|
|
|
|
10 |
15 mei 1909 |
van der Heijden |
Maria Paulina |
20 juli 1879 te St. Michiels-Gestel |
onderwijzeres bewaarschool |
||
11 |
14 januari 1910 |
Beunen |
Anna |
10 juni 1888 te Den Dungen |
|||
12 |
14 januari 1910 |
Maas |
Wilhelmina |
29 oktober 1883 te Vught |
|||
13 |
19 oktober 1909 |
Aben |
Maria Louisa |
18 juli 1871 te Helmond |
|||
14 |
31 maart 1911 |
Cooijmans |
Adriana |
19 mei 1888 te Den Dungen |
|||
15 |
13 april 1911 |
van der Pluijm |
Wilhelmina |
||||
16 |
29 april 1911 |
van de Neerakker |
Allegonda Maria |
||||
17 |
|||||||
18 |
|||||||
19 |
|||||||
20 |
|||||||
21 |
|||||||
22 |
|||||||
23 |
|||||||
24 |
|||||||
25 |
Bron: Terry van Erp