Zusters in Raamsdonk: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
(Nieuwe pagina aangemaakt met ' Lijst van zusters in het klooster (C2a in 1907 - later C26) met datum inschrijving in de gemeente Raamsdonk. <br> {| class="wikitable" style="border-collapse: collapse; width: 100%;" |- | style="width: 10%;" | Datum inschrijving<br> | style="width: 10%;" | Familienaam<br> | style="width: 10%;" | Voornamen<br> | style="width: 10%;" | geboortedatum en plaats | style="width: 10%;" | Functie<br> | style="width: 10%;" | Kloosternaam<br> | style="width: 10%;" | Dat...') |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 2: | Regel 2: | ||
Lijst van zusters in het klooster (C2a in 1907 - later C26) met datum inschrijving in de gemeente Raamsdonk. <br> | Lijst van zusters in het klooster (C2a in 1907 - later C26) met datum inschrijving in de gemeente Raamsdonk. <br> | ||
{| class="wikitable" style="border-collapse: collapse; width: 100%;" | {| class="wikitable" style="border-collapse: collapse; width: 100%;" | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 5%;" | Nr.<br> | ||
| style="width: 5%;" | Datum inschrijving<br> | |||
| style="width: 10%;" | Familienaam<br> | | style="width: 10%;" | Familienaam<br> | ||
| style="width: 10%;" | Voornamen<br> | | style="width: 10%;" | Voornamen<br> | ||
Regel 11: | Regel 12: | ||
| style="width: 10%;" | Datum en plaats overlijden<br> | | style="width: 10%;" | Datum en plaats overlijden<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 10%;" | 10 oktober 1907<br> | | style="width: 5%;" | <br> | ||
| style="width: 5%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 5%;" | 1<br> | |||
| style="width: 5%;" | 10 oktober 1907<br> | |||
| style="width: 10%;" | Swinkels<br> | | style="width: 10%;" | Swinkels<br> | ||
| style="width: 10%;" | Elisabeth<br> | | style="width: 10%;" | Elisabeth<br> | ||
Regel 17: | Regel 28: | ||
| style="width: 10%;" | overste<br> | | style="width: 10%;" | overste<br> | ||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%;" | | ||
<br> | |||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%;" | | ||
|- | <br> | ||
| style="width: | |- | ||
| style="width: 5%;" | 2<br> | |||
| style="width: 5%;" | 27 augustus 1907<br> | |||
| style="width: 10%;" | Priems<br> | | style="width: 10%;" | Priems<br> | ||
| style="width: 10%;" | Maria Cornelia<br> | | style="width: 10%;" | Maria Cornelia<br> | ||
Regel 25: | Regel 39: | ||
| style="width: 10%;" | hoofd school<br> | | style="width: 10%;" | hoofd school<br> | ||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%;" | | ||
<br> | |||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%;" | | ||
|- | <br> | ||
| style="width: | |- | ||
| style="width: 5%;" | 3<br> | |||
| style="width: 5%;" | 11 september 1907<br> | |||
| style="width: 10%;" | Knoops<br> | | style="width: 10%;" | Knoops<br> | ||
| style="width: 10%;" | Wilhelmina Lucia<br> | | style="width: 10%;" | Wilhelmina Lucia<br> | ||
| style="width: 10%;" | 16 december 1882 te Mierlo<br> | | style="width: 10%;" | 16 december 1882 te Mierlo<br> | ||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%;" | | ||
<br> | |||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%;" | | ||
<br> | |||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%;" | | ||
|- | <br> | ||
| style="width: | |- | ||
| style="width: 5%;" | 4<br> | |||
| style="width: 5%;" | 11 september 1907<br> | |||
| style="width: 10%;" | de Poot<br> | | style="width: 10%;" | de Poot<br> | ||
| style="width: 10%;" | Elisabeth Maria<br> | | style="width: 10%;" | Elisabeth Maria<br> | ||
| style="width: 10%;" | 8 februari 1890 te Lith<br> | | style="width: 10%;" | 8 februari 1890 te Lith<br> | ||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%;" | | ||
<br> | |||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%;" | | ||
<br> | |||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%;" | | ||
|- | <br> | ||
| style="width: | |- | ||
| style="width: 5%;" | 5<br> | |||
| style="width: 5%;" | 2 oktober 1907<br> | |||
| style="width: 10%;" | de Bakker<br> | | style="width: 10%;" | de Bakker<br> | ||
| style="width: 10%;" | Johanna Martina<br> | | style="width: 10%;" | Johanna Martina<br> | ||
| style="width: 10%;" | 19 januari 1877<br> | | style="width: 10%;" | 19 januari 1877 te Oisterwijk<br> | ||
| style="width: 10%;" | onderwijzeres<br> | | style="width: 10%;" | onderwijzeres<br> | ||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%;" | | ||
<br> | |||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%;" | | ||
|- | <br> | ||
| style="width: | |- | ||
| style="width: 5%;" | 6<br> | |||
| style="width: 5%;" | 5 december 1907<br> | |||
| style="width: 10%;" | Dorissen<br> | | style="width: 10%;" | Dorissen<br> | ||
| style="width: 10%;" | Geertruida Petronella<br> | | style="width: 10%;" | Geertruida Petronella<br> | ||
Regel 57: | Regel 85: | ||
| style="width: 10%;" | huishoudelijke dienst<br> | | style="width: 10%;" | huishoudelijke dienst<br> | ||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%;" | | ||
<br> | |||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%;" | | ||
|- | <br> | ||
| style="width: | |- | ||
| style="width: 5%;" | 7<br> | |||
| style="width: 5%;" | 5 december 1907<br> | |||
| style="width: 10%;" | de Rooij<br> | | style="width: 10%;" | de Rooij<br> | ||
| style="width: 10%;" | Johanna Petronella<br> | | style="width: 10%;" | Johanna Petronella<br> | ||
Regel 65: | Regel 96: | ||
| style="width: 10%;" | huishoudelijke dienst | | style="width: 10%;" | huishoudelijke dienst | ||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%;" | | ||
<br> | |||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%;" | | ||
|- | <br> | ||
| style="width: | |- | ||
| style="width: 5%;" | 8<br> | |||
| style="width: 5%;" | | |||
31 december 1907<br> | |||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%;" | | ||
Smulders<br> | |||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%;" | | ||
Jacoba<br> | |||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%;" | | ||
14 december 1872 te Middelbeers<br> | |||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%;" | | ||
onderwijzeres | |||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%;" | | ||
<br> | |||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%;" | | ||
|- | <br> | ||
| style="width: | |- | ||
| style="width: 5%;" | 9<br> | |||
| style="width: 5%;" | | |||
15 februari 1908<br> | |||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%;" | | ||
van der Gevel<br> | |||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%;" | | ||
<br> | |||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%;" | | ||
<br> | |||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%;" | | ||
<br> | |||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%;" | | ||
<br> | |||
| style="width: 10%;" | | | style="width: 10%;" | | ||
<br> | |||
|- | |||
| style="width: 5%;" | 10<br> | |||
| style="width: 5%;" | 15 mei 1909<br> | |||
| style="width: 10%;" | van der Heijden<br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 5%;" | 11<br> | |||
| style="width: 5%;" | 14 januari 1910<br> | |||
| style="width: 10%;" | Beunen<br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 5%;" | 12<br> | |||
| style="width: 5%;" | 14 januari 1910<br> | |||
| style="width: 10%;" | Maas<br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 5%;" | 13<br> | |||
| style="width: 5%;" | 19 oktober 1909<br> | |||
| style="width: 10%;" | Aben<br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 5%;" | 14<br> | |||
| style="width: 5%;" | 31 maart 1911<br> | |||
| style="width: 10%;" | Cooijmans<br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
| style="width: 10%;" | <br> | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
Bron: [[Terry van Erp]] | Bron: [[Terry van Erp]] | ||
<br> | <br> | ||
[[Categorie:Zusters in Raamsdonk]] | [[Categorie:Zusters in Raamsdonk]] |
Versie van 3 jan 2023 14:50
Lijst van zusters in het klooster (C2a in 1907 - later C26) met datum inschrijving in de gemeente Raamsdonk.
Nr. |
Datum inschrijving |
Familienaam |
Voornamen |
geboortedatum en plaats | Functie |
Kloosternaam |
Datum en plaats overlijden |
1 |
10 oktober 1907 |
Swinkels |
Elisabeth |
8 juli 1865 te Son en Breugel |
overste |
|
|
2 |
27 augustus 1907 |
Priems |
Maria Cornelia |
17 december 1883 te Tilburg |
hoofd school |
|
|
3 |
11 september 1907 |
Knoops |
Wilhelmina Lucia |
16 december 1882 te Mierlo |
|
|
|
4 |
11 september 1907 |
de Poot |
Elisabeth Maria |
8 februari 1890 te Lith |
|
|
|
5 |
2 oktober 1907 |
de Bakker |
Johanna Martina |
19 januari 1877 te Oisterwijk |
onderwijzeres |
|
|
6 |
5 december 1907 |
Dorissen |
Geertruida Petronella |
9 december 1875 te St. Antonis |
huishoudelijke dienst |
|
|
7 |
5 december 1907 |
de Rooij |
Johanna Petronella |
28 september 1872 te Tilburg |
huishoudelijke dienst |
|
|
8 |
31 december 1907 |
Smulders |
Jacoba |
14 december 1872 te Middelbeers |
onderwijzeres |
|
|
9 |
15 februari 1908 |
van der Gevel |
|
|
|
|
|
10 |
15 mei 1909 |
van der Heijden |
|||||
11 |
14 januari 1910 |
Beunen |
|||||
12 |
14 januari 1910 |
Maas |
|||||
13 |
19 oktober 1909 |
Aben |
|||||
14 |
31 maart 1911 |
Cooijmans |
Bron: Terry van Erp