Piet van den Broek & Aant Mutsaers: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 36.0516%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 36.0516%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 66.2164%;" | | | style="width: 66.2164%;" |[[Luiten Ambachtstraat 37]] voorheen A4 | ||
[[Luiten Ambachtstraat 37]] voorheen A4 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.0516%;" | Naam || style="height: 28px; width: 66.2164%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I42284 | | style="height: 28px; width: 36.0516%;" | Naam || style="height: 28px; width: 66.2164%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I42284 Petrus "Piet" van den Broek] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.0516%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 66.2164%;" |9 oktober 1896 te Waspik | | style="height: 28px; width: 36.0516%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 66.2164%;" |9 oktober 1896 te Waspik | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.0516%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 66.2164%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2624 | | style="height: 28px; width: 36.0516%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 66.2164%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2624 †] 13 december 1978 te Raamsdonksveer | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.0516%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 66.2164%;" |[[:Categorie:Voerman|voerman]] / [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | | style="height: 28px; width: 36.0516%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 66.2164%;" |[[:Categorie:Voerman|voerman]] / [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 36.0516%;" | | | style="height: 10px; width: 36.0516%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 36.0516%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 66.2164%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I42285 Antonia Cornelia "Aant" Mutsaers] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.0516%;" | | | style="height: 28px; width: 36.0516%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 66.2164%;" |11 januari 1893 te Tilburg | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.0516%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 66.2164%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6644 †] 18 april 1980 te Raamsdonksveer | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 36.0516%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 66.2164%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6644 | | style="height: 10px; width: 36.0516%;" | | ||
|- style="height: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: | | style="height: 28px; width: 36.0516%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 66.2164%;" |24 juli 1923 te Tilburg | ||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px; width: 36.0516%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 66.2164%;" |24 juli 1923 te Tilburg | |||
|} | |} | ||
Regel 33: | Regel 31: | ||
! style="width: 95.1633%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 95.1633%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.9182%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I42291 Gerardus Maria Hubertus "Grard" van den Broek] | | style="width: 49.9182%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I42291 Gerardus Maria Hubertus "Grard" van den Broek] | ||
| style="width: 95.1633%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3447 | | style="width: 95.1633%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3447 †] [[Grard van den Broek & Rie Weterings]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.9182%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I42290 Adriana Maria van den Broek] | | style="width: 49.9182%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I42290 Adriana Maria van den Broek] | ||
| style="width: 95.1633%;" | | | style="width: 95.1633%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.9182%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I42292 Adriana Maria "An" van den Broek] | | style="width: 49.9182%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I42292 Adriana Maria "An" van den Broek] | ||
| style="width: 95.1633%;" | | | style="width: 95.1633%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.9182%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I42293 Petronella Maria "Pit" van den Broek]<br> | | style="width: 49.9182%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I42293 Petronella Maria "Pit" van den Broek]<br> | ||
Regel 51: | Regel 49: | ||
| style="width: 95.1633%;" |<br> | | style="width: 95.1633%;" |<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.9182%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I42296 Johanna Maria Antonia "Jo" van den Broek] | | style="width: 49.9182%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I42296 Johanna Maria Antonia "Jo" van den Broek] | ||
| style="width: 95.1633%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1928 | | style="width: 95.1633%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1928 †] [[Jan de Groot & Jo van den Broek]] | ||
|} | |} | ||
Versie van 29 dec 2022 09:15
Adres per 1 januari 1949 | Luiten Ambachtstraat 37 voorheen A4 |
Naam | Petrus "Piet" van den Broek |
Geboortedatum | 9 oktober 1896 te Waspik |
Overlijdensdatum | † 13 december 1978 te Raamsdonksveer |
Beroep | voerman / landbouwer |
Naam vrouw | Antonia Cornelia "Aant" Mutsaers |
Geboortedatum | 11 januari 1893 te Tilburg |
Overlijdensdatum | † 18 april 1980 te Raamsdonksveer |
Huwelijksdatum | 24 juli 1923 te Tilburg |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |