Cor de Bont & Jaanske van Helvert: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 33.121%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 33.121%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 104.276%;" | | | style="width: 104.276%;" |[[Luiten Ambachtstraat 11]] voorheen A17 | ||
[[Luiten Ambachtstraat 11]] voorheen A17 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 33.121%;" | Naam || style="height: 28px; width: 104.276%;" | | | style="height: 28px; width: 33.121%;" | Naam || style="height: 28px; width: 104.276%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13467&main_person=I42101 Cornelis Wilhelmus "Cor" de Bont] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 33.121%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 104.276%;" | | | style="height: 28px; width: 33.121%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 104.276%;" |2 september 1910 te Raamsdonk | ||
2 september 1910 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 33.121%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 104.276%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6497 | | style="height: 28px; width: 33.121%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 104.276%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6497 †] 4 maart 1984 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 33.121%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 104.276%;" | | | style="height: 28px; width: 33.121%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 104.276%;" |[[:Categorie:Timmerman|timmerman]] / scheepswerf | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 33.121%;" | | | style="height: 10px; width: 33.121%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 33.121%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 104.276%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13467&main_person=I42102 Johanna Cornelia "Jaanske" van Helvert] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 33.121%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 104.276%;" |20 augustus 1908 te Raamsdonk A87 | |||
| style="height: 28px; width: 33.121%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 104.276%;" |20 augustus 1908 te Raamsdonk A87 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 33.121%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 104.276%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6000 †] 14 december 1998 te Raamsdonksveer | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 33.121%;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 33.121%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 104.276%;" | 13 april 1939 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 33.121%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 104.276%;" | 13 april 1939 te Raamsdonk | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 47.0588%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 47.0588%;" width="50%" | ||
Regel 34: | Regel 30: | ||
! style="width: 40.3936%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 40.3936%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 53.5693%;" | | | style="width: 53.5693%;" |Johannes Cornelis "Jan"de Bont | ||
| style="width: 40.3936%;" |Jan de Bont & Ria Smits | | style="width: 40.3936%;" |[[Jan de Bont & Ria Smits]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 53.5693%;" | | | style="width: 53.5693%;" |Sjan de Bont | ||
| style="width: 40.3936%;" |Bert Rekkers & † Sjan de Bont | | style="width: 40.3936%;" |[[Bert Rekkers & † Sjan de Bont]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 53.5693%;" | | | style="width: 53.5693%;" |Adje de Bont | ||
| style="width: 40.3936%;" |Gerrit de Ruijter & Adje de Bont | | style="width: 40.3936%;" |[[Gerrit de Ruijter & Adje de Bont]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 53.5693%;" | | | style="width: 53.5693%;" |Corry de Bont | ||
| style="width: 40.3936%;" | † ... & Corry de Bont | | style="width: 40.3936%;" |† ... & Corry de Bont | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] |
Versie van 21 dec 2022 15:29
Adres per 1 januari 1949 | Luiten Ambachtstraat 11 voorheen A17 |
Naam | Cornelis Wilhelmus "Cor" de Bont |
Geboortedatum | 2 september 1910 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | † 4 maart 1984 te Raamsdonk |
Beroep | timmerman / scheepswerf |
Naam vrouw | Johanna Cornelia "Jaanske" van Helvert |
Geboortedatum | 20 augustus 1908 te Raamsdonk A87 |
Overlijdensdatum | † 14 december 1998 te Raamsdonksveer |
Huwelijksdatum | 13 april 1939 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Johannes Cornelis "Jan"de Bont | Jan de Bont & Ria Smits |
Sjan de Bont | Bert Rekkers & † Sjan de Bont |
Adje de Bont | Gerrit de Ruijter & Adje de Bont |
Corry de Bont | † ... & Corry de Bont |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |