Rinus Snijders & Cor Zijlmans: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 5: | Regel 5: | ||
| style="width: 70.2507%;" | [[Lange Broekstraat 26]] voorheen C66 | | style="width: 70.2507%;" | [[Lange Broekstraat 26]] voorheen C66 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.2973%;" | Naam || style="height: 28px; width: 70.2507%;" | | | style="height: 28px; width: 35.2973%;" | Naam || style="height: 28px; width: 70.2507%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F5715&main_person=I16360 Marinus "Rinus" Snijders] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.2973%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 70.2507%;" | 25 augustus 1917 te Oosterhout | | style="height: 28px; width: 35.2973%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 70.2507%;" | 25 augustus 1917 te Oosterhout | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.2973%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 70.2507%;" | 5 september 1979 te Raamsdonk [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3715 | | style="height: 28px; width: 35.2973%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 70.2507%;" | 5 september 1979 te Raamsdonk [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3715 †] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.2973%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 70.2507%;" | [[:Categorie:Schipper|schipper]] / schilder | | style="height: 28px; width: 35.2973%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 70.2507%;" | [[:Categorie:Schipper|schipper]] / [[:Categorie:Schilder|schilder]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 35.2973%;" | | | style="height: 10px; width: 35.2973%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 35.2973%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 70.2507%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F5715&main_person=I16359 Cornelia Maria "Cor" Zijlmans] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.2973%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 70.2507%;" | 15 december 1919 te Raamsdonk A81b | |||
| style="height: 28px; width: 35.2973%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 70.2507%;" | 15 december 1919 te Raamsdonk A81b | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.2973%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 70.2507%;" | 2 oktober 1995 te Raamsdonk [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1353 †] | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 35.2973%;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 35.2973%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 70.2507%;" | 27 februari 1941 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 35.2973%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 70.2507%;" | 27 februari 1941 te Raamsdonk | ||
|} | |} | ||
Regel 32: | Regel 31: | ||
! style="width: 60.0325%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 60.0325%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.8481%;" | | | style="width: 44.8481%;" | Johan "Jan" Snijders (Zijlmans) | ||
| style="width: 60.0325%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1474/search/3490 †] Jan Snijders | | style="width: 60.0325%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1474/search/3490 †] [[Jan Snijders]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.8481%;" | | | style="width: 44.8481%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F27442&main_person=I16361 Mathijs "Thijs" Snijders] | ||
| style="width: 60.0325%;" | [[Thijs Snijders & Cor van Halderen]] | | style="width: 60.0325%;" | [[Thijs Snijders & Cor van Halderen]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.8481%;" | | | style="width: 44.8481%;" | Johannes "Jantje" Snijders | ||
| style="width: 60.0325%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6059 | | style="width: 60.0325%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6059 †] Jantje Snijders | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.8481%;" | | | style="width: 44.8481%;" | Hubertus "Bertus" Snijders | ||
| style="width: 60.0325%;" | Bertus Snijders | | style="width: 60.0325%;" | Bertus Snijders | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.8481%;" | | | style="width: 44.8481%;" | Marinus Cornelis "Rinus" Snijders | ||
| style="width: 60.0325%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6293 | | style="width: 60.0325%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6293 †] [[Rinus Snijders & Marian Verdijsseldonck]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.8481%;" | | | style="width: 44.8481%;" | Andries "Andre" Snijders | ||
| style="width: 60.0325%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5915 | | style="width: 60.0325%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5915 †] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5916 †] André Snijders | ||
|} | |} | ||
Versie van 15 dec 2022 12:54
Adres per 1 januari 1949 | Lange Broekstraat 26 voorheen C66 |
Naam | Marinus "Rinus" Snijders |
Geboortedatum | 25 augustus 1917 te Oosterhout |
Overlijdensdatum | 5 september 1979 te Raamsdonk † |
Beroep | schipper / schilder |
Naam vrouw | Cornelia Maria "Cor" Zijlmans |
Geboortedatum | 15 december 1919 te Raamsdonk A81b |
Overlijdensdatum | 2 oktober 1995 te Raamsdonk † |
Huwelijksdatum | 27 februari 1941 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Johan "Jan" Snijders (Zijlmans) | † Jan Snijders |
Mathijs "Thijs" Snijders | Thijs Snijders & Cor van Halderen |
Johannes "Jantje" Snijders | † Jantje Snijders |
Hubertus "Bertus" Snijders | Bertus Snijders |
Marinus Cornelis "Rinus" Snijders | † Rinus Snijders & Marian Verdijsseldonck |
Andries "Andre" Snijders | † † André Snijders |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |