Jan Blom & Mien Snijders: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="width: 31.7885%; height: 28px;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 31.7885%; height: 28px;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 110.256%; height: 28px;" | | | style="width: 110.256%; height: 28px;" |[[Kerklaan 8]] voorheen A78<br> | ||
[[Kerklaan 8]] voorheen A78 | |||
<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 31.7885%;" | Naam || style="height: 28px; width: 110.256%;" |<span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13789&main_person=I43950 Johannes Jacob "Jan" Blom]</span> | | style="height: 28px; width: 31.7885%;" | Naam || style="height: 28px; width: 110.256%;" |<span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13789&main_person=I43950 Johannes Jacob "Jan" Blom]</span> | ||
Regel 31: | Regel 29: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.7751%;" | <span class="pers_name">Hendrik Blom</span> | | style="width: 40.7751%;" | <span class="pers_name">Hendrik Blom</span> | ||
| style="width: 103.153%;" | <br> | | style="width: 103.153%;" | Hendrik Blom <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.7751%;" | <span class="pers_name">Pieter Blom</span> | | style="width: 40.7751%;" | <span class="pers_name">Pieter Blom</span> | ||
| style="width: 103.153%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6628/search/176 † Pieter Blom & Antonia Kivits †] <br> | | style="width: 103.153%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6628/search/176 † Pieter Blom & Antonia Kivits †] <br> | ||
|- | |||
|-| style="width: 40.7751%;" | <span class="pers_name">Dirk Blom</span> | |-| style="width: 40.7751%;" | <span class="pers_name">Dirk Blom</span> | ||
| style="width: 103.153%;" | <br> | | style="width: 103.153%;" |Dirk Blom <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.7751%;" | <span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13788&main_person=I43948 Amerentia Blom]</span> | | style="width: 40.7751%;" | <span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13788&main_person=I43948 Amerentia Blom]</span> | ||
Regel 52: | Regel 50: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.7751%;" |<span class="pers_name">Cornelia Blom</span> | | style="width: 40.7751%;" |<span class="pers_name">Cornelia Blom</span> | ||
| style="width: 103.153%;" | <br> | | style="width: 103.153%;" |Cornelia Blom <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.7751%;" |<span class="pers_name">Wilhelmina Maria Blom</span> | | style="width: 40.7751%;" |<span class="pers_name">Wilhelmina Maria "Mien" Blom</span> | ||
| style="width: 103.153%;" | <br> | | style="width: 103.153%;" |Mien Blom <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.7751%;" | <span class="pers_name">Gerdina Blom</span> | | style="width: 40.7751%;" | <span class="pers_name">Gerdina "Dina" Blom</span> | ||
| style="width: 103.153%;" | <br> | | style="width: 103.153%;" |Dina Blom <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.7751%;" | <span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15412&main_person=I43961 Amarentia Hendrica Blom]</span> | | style="width: 40.7751%;" | <span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15412&main_person=I43961 Amarentia Hendrica Blom]</span> |
Versie van 2 dec 2022 21:04
Adres per 1 januari 1949 | Kerklaan 8 voorheen A78 |
Naam | Johannes Jacob "Jan" Blom |
Geboortedatum | 22 september 1889 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | † 3 maart 1976 te Raamsdonksveer |
Beroep | landarbeider |
Huwelijksdatum | 15 oktober 1914 te Raamsdonk |
Naam vrouw | Wilhelmina Maria "Mien" Snijders |
Geboortedatum | 12 november 1891 te Capelle |
Overlijdensdatum | † 7 augustus 1960 te Raamsdonksveer |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Hendrik Blom | Hendrik Blom |
Pieter Blom | † Pieter Blom & Antonia Kivits † |
Dirk Blom | |
Amerentia Blom | Piet Pruijssers & Amerentia Blom |
Johannes Jacob "Jan" Blom | † Jan Blom & Neeltje Kruijf † |
Dirkje Blom | † Gerrit Honcoop & Dirkje Blom † |
Adrianus Leendert Blom | † Adrian Blom |
Cornelia Blom | Cornelia Blom |
Wilhelmina Maria "Mien" Blom | Mien Blom |
Gerdina "Dina" Blom | Dina Blom |
Amarentia Hendrica Blom | |
Philippus "Flip" Blom | Flip Blom & To Rutters |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |