Jo van Mierlo & Jo Buijks: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 38: | Regel 38: | ||
| style="width: 47.8877%;" | Dimphy van Mierlo | | style="width: 47.8877%;" | Dimphy van Mierlo | ||
| style="width: 52.8555%;" | Cor van Strien † & Dimphy van Mierlo<br> | | style="width: 52.8555%;" | Cor van Strien † & Dimphy van Mierlo<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.8877%;" | Jos van Mierlo | | style="width: 47.8877%;" | Jos van Mierlo | ||
Regel 50: | Regel 44: | ||
| style="width: 47.8877%;" | Lies van Mierlo | | style="width: 47.8877%;" | Lies van Mierlo | ||
| style="width: 52.8555%;" | Lies van Mierlo & .... <br> | | style="width: 52.8555%;" | Lies van Mierlo & .... <br> | ||
|- | |||
| style="width: 47.8877%;" | Maria van Mierlo | |||
| style="width: 52.8555%;" | Arie Bek & Maria van Mierlo <br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 47.8877%;" | Bert van Mierlo | | style="width: 47.8877%;" | Bert van Mierlo | ||
Regel 56: | Regel 53: | ||
| style="width: 47.8877%;" | Hans van Mierlo | | style="width: 47.8877%;" | Hans van Mierlo | ||
| style="width: 52.8555%;" | Hans van Mierlo & ... <br> | | style="width: 52.8555%;" | Hans van Mierlo & ... <br> | ||
|- | |||
| style="width: 47.8877%;" | Hanny van Mierlo | |||
| style="width: 52.8555%;" | .. Rekkers & Hannie van Mierlo<br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 47.8877%;" | Twannie van Mierlo | | style="width: 47.8877%;" | Twannie van Mierlo |
Versie van 26 nov 2022 20:19
Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | Lange Broekstraat 12 voorheen C58 |
Naam | Johannes Wilhelmus "Jo" van Mierlo |
Geboortedatum | 12 juli 1920 te Heusden |
Overlijdensdatum | 16 oktober 1974 te Raamsdonksveer |
Beroep | gemeente arbeider |
Huwelijksdatum | 1948 te |
Naam vrouw | Johanna Cornelia "Jo" Buijks |
Geboortedatum | 3 april 1927 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | † 19 juli 1994 te Oosterhout |
Beroep |
|
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Bets van Mierlo | Kees den Boer & Bets van Mierlo |
Ad van Mierlo | Ad van Mierlo & ... |
Dimphy van Mierlo | Cor van Strien † & Dimphy van Mierlo |
Jos van Mierlo | Jos van Mierlo |
Lies van Mierlo | Lies van Mierlo & .... |
Maria van Mierlo | Arie Bek & Maria van Mierlo |
Bert van Mierlo | Bert van Mierlo & .... |
Hans van Mierlo | Hans van Mierlo & ... |
Hanny van Mierlo | .. Rekkers & Hannie van Mierlo |
Twannie van Mierlo | † Twannie van Mierlo |
Jo van Mierlo was eerder gehuwd met Geertruida Antonia Verbunt
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |