Gerrit Fijneman & Toosje van Drunen: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'thumb|300px|right| <br> {| class="wikitable" style="height: 317.375px; width: 64.4374%;" width="50%" |- style="height: 34px;" | style="width: 37.7919%;" | Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | style="width: 89.8089%;" | [[ ]] voorheen <br> |- style="height: 28px;" |- | style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: 57.4324%;" | Fijneman <br> |- | style="width: 37.7919...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 4: | Regel 4: | ||
|- style="height: 34px;" | |- style="height: 34px;" | ||
| style="width: 37.7919%;" | Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | | style="width: 37.7919%;" | Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 89.8089%;" | [[ | | style="width: 89.8089%;" | [[Kerkstraat 39]] voorheen D73 <br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: 57.4324%;" | | | style="width: 37.7919%;" | Naam hoofdbewoner || style="width: 57.4324%;" | Gerardus "Gerrit" de Wijs<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" | | | style="width: 37.7919%;" | Naam inwonende|| style="width: 57.4324%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23529&main_person=I42715 Gerardus Marinus "Gerrit" Fijneman] zoon van [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F14893&main_person=I38235 Kees Fijneman] | ||
|- | |||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" |13 oktober 1935 te Tilburg<br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" | | | style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5085/search/4480 † 12 juli 2009 te Breda]<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 57.4324%;" | <br> | | style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 57.4324%;" | <br> | ||
Regel 22: | Regel 24: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" | te | | style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" | te | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Regel 34: | Regel 34: | ||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | | style="width: 56.8639%;" | <br> | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versie van 21 nov 2022 11:24
Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | Kerkstraat 39 voorheen D73 |
Naam hoofdbewoner | Gerardus "Gerrit" de Wijs |
Naam inwonende | Gerardus Marinus "Gerrit" Fijneman zoon van Kees Fijneman |
Geboortedatum | 13 oktober 1935 te Tilburg |
Overlijdensdatum | † 12 juli 2009 te Breda |
Beroep | |
Huwelijksdatum | te |
Naam vrouw | |
Geboortedatum | te |
Overlijdensdatum | te |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |