Sjefke Kuijsters & Richarda van Dongen: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
(De pagina is leeggehaald) Label: Leeghalen |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right| ]] | |||
<br> | |||
{| class="wikitable" style="height: 317.375px; width: 64.4374%;" width="50%" | |||
|- style="height: 34px;" | |||
| style="width: 37.7919%;" | Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | |||
| style="width: 89.8089%;" | [[ ]] voorheen <br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
|- | |||
| style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: 57.4324%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" | te <br> | |||
|- | |||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" | te <br> | |||
|- | |||
| style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 57.4324%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 37.7919%;" | Huwelijksdatum || style="width: 57.4324%;" | te <br> | |||
|- | |||
| style="width: 37.7919%;" | Naam vrouw || style="width: 57.4324%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" | te | |||
|- | |||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" | te | |||
|- | |||
| style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 57.4324%;" | | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="width: 46.3009%;" width="50%" | |||
! style="width: 40.8643%;" | Kinderen | |||
! style="width: 56.8639%;" | Gezin op deze Wiki | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | |||
|} | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
{| class="wikitable" width="100%" | |||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] | |||
|- | |||
|} | |||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] |
Versie van 18 nov 2022 10:20
Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | [[ ]] voorheen |
Naam | |
Geboortedatum | te |
Overlijdensdatum | te |
Beroep | |
Huwelijksdatum | te |
Naam vrouw | |
Geboortedatum | te |
Overlijdensdatum | te |
Beroep |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |