Gijsbert de Geus & Lien de Rooij: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="width: 43.949%; height: 28px;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 43.949%; height: 28px;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 84.501%; height: 28px;" | | | style="width: 84.501%; height: 28px;" |[[Raadhuisstraat 45]] voorheen B68b | ||
[[Raadhuisstraat 45]] voorheen B68b | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13164&main_person=I40500 Gijsbert Johannes "Gijs" de Geus] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |28 januari 1866 te Dongen | ||
28 januari 1866 te Dongen | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |22 december 1918 te Raamsdonk | ||
22 december 1918 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[[:Categorie:Arbeider|arbeider]] | ||
arbeider | |||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | | style="height: 10px; width: 43.949%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13164&main_person=I40501 Carolina Wilhelmina "Lien" de Rooij] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |5 augustus 1871 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |28 maart 1952 te Breda | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |- style="height: 10px;" | ||
28 maart 1952 te Breda | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |21 januari 1892 te Raamsdonk | ||
|- style="height: | |||
| style="height: | |||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |||
21 januari 1892 te Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 64.165%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 64.165%;" width="50%" | ||
Regel 42: | Regel 30: | ||
! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Cornelis "Cor" de Geus | ||
| style="width: 197.102%;" | [[Cor de Geus & Jannigje van den Bos]] | | style="width: 197.102%;" |[[Cor de Geus & Jannigje van den Bos]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Petronella Johanna "Pit" de Geus | ||
| style="width: 197.102%;" | [[Jan van Dongen & Pit de Geus]] | | style="width: 197.102%;" |[[Jan van Dongen & Pit de Geus]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Adriana Petronella de Geus | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Cornelia Adriana "Nel" de Geus | ||
| style="width: 197.102%;" |[[Piet Bosman & Nel de Geus]] | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
[[Piet Bosman & Nel de Geus]] | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Adrianus Cornelis de Geus | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Adriaan Martinus de Geus | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Johannes de Geus | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" |Pieter Johannes de Geus | | style="width: 43.5352%;" |Pieter Johannes de Geus | ||
Regel 80: | Regel 57: | ||
| style="width: 197.102%;" |[[Jan de Geus & Arina van Bennekom]]<br>[[Jan de Geus & Coba Roose]] | | style="width: 197.102%;" |[[Jan de Geus & Arina van Bennekom]]<br>[[Jan de Geus & Coba Roose]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Wilhelmina Alida de Geus | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Martinus de Geus | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|} | |} | ||
Versie van 15 apr 2023 13:58
Adres per 1 januari 1949 | Raadhuisstraat 45 voorheen B68b |
Naam | Gijsbert Johannes "Gijs" de Geus |
Geboortedatum | 28 januari 1866 te Dongen |
Overlijdensdatum | 22 december 1918 te Raamsdonk |
Beroep | arbeider |
Naam vrouw | Carolina Wilhelmina "Lien" de Rooij |
Geboortedatum | 5 augustus 1871 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 28 maart 1952 te Breda |
Huwelijksdatum | 21 januari 1892 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Cornelis "Cor" de Geus | Cor de Geus & Jannigje van den Bos |
Petronella Johanna "Pit" de Geus | Jan van Dongen & Pit de Geus |
Adriana Petronella de Geus | |
Cornelia Adriana "Nel" de Geus | Piet Bosman & Nel de Geus |
Adrianus Cornelis de Geus | |
Adriaan Martinus de Geus | |
Johannes de Geus | |
Pieter Johannes de Geus | |
Johannes "Jan" de Geus | Jan de Geus & Arina van Bennekom Jan de Geus & Coba Roose |
Wilhelmina Alida de Geus | |
Martinus de Geus |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |