Huwelijken Raamsdonk: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
k (→1950 - 1959) |
k (→1910 - 1919) |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Huwelijken Raamsdonk op datum gesorteerd | Huwelijken Raamsdonk op datum gesorteerd | ||
<br> | <br> | ||
=== 1900 - 1909 === | |||
{| class="wikitable" style="border-collapse: collapse; width: 100%;" | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | Echtpaar | |||
| style="width: 12.9361%;" | Huwelijksdatum | |||
| style="width: 7.85035%;" | Akte nummer | |||
| style="width: 54.2134%;" | Opmerkingen | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|} | |||
=== 1910 - 1919 === | === 1910 - 1919 === | ||
{| class="wikitable" style="border-collapse: collapse; width: 100%;" | {| class="wikitable" style="border-collapse: collapse; width: 100%;" |
Versie van 29 apr 2024 12:01
Huwelijken Raamsdonk op datum gesorteerd
1900 - 1909
Echtpaar | Huwelijksdatum | Akte nummer | Opmerkingen |
1910 - 1919
Echtpaar | Huwelijksdatum | Akte nummer | Opmerkingen |
Piet van der Westen & Marieke Pauwels | 31 mei 1917 | (Akte 24) | |
1920 - 1929
Echtpaar |
Huwelijksdatum |
Akte nummer |
Opmerkingen |
Kees van Strien & Anna Brenders | 12 februari 1920 | (Akte 9) | te Dongen |
1930 - 1939
Echtpaar |
Huwelijksdatum |
Akte nummer |
Opmerkingen |
Bart Kanters & Aaltje Buijs | 30 mei 1932 | (Akte 9) | te Waspik |
1940 - 1949
Echtpaar |
Huwelijksdatum |
Akte nummer |
Opmerkingen |
Kees van Strien & Net Stael | 6 april 1940 | (Akte 4) | |
1950 - 1959
Echtpaar |
Huwelijksdatum |
Akte nummer |
Opmerkingen |
Walter van der Westen & Riet Bergmans | 6 november 1951 | te Tilburg | |
Leo van der Westen & Jo van Strien | 1 mei 1952 | ||
Piet van der Westen & Joke Bossers | 24 juli 1952 | ||
Sjef van der Westen & Dien Zijlmans | 11 augustus 1956 | ||
Bron digitalisering en Wiki opmaak:Terry van Erp