Henk Boelaars & Marie van der Pluijm: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 14: | Regel 14: | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 37.7919%;" | | | style="height: 10px; width: 37.7919%;" | | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.7919%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 88.3227%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23292&main_person=I77047 Maria Christina Joanna "Marie" van der Pluijm] | | style="height: 28px; width: 37.7919%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 88.3227%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23292&main_person=I77047 Maria Christina Joanna "Marie" van der Pluijm] | ||
Regel 23: | Regel 22: | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 37.7919%;" | | | style="height: 10px; width: 37.7919%;" | | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.7919%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 88.3227%;" | 18 mei 1943 te Dussen | | style="height: 28px; width: 37.7919%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 88.3227%;" | 18 mei 1943 te Dussen | ||
Regel 33: | Regel 31: | ||
! Gezin op deze Wiki | ! Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I77048 "Henk" Boelaars | | style="width: 40.8643%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I77048] "Henk" Boelaars <br> | ||
| Henk Boelaars & Nel .... <br> | | style="width: 56.8639%;" |Henk Boelaars & Nel ..... <br> | ||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" |levenloos kind Boelaars <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" |16 januari 1947 te Raamsdonk <br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" |Helena Elisabeth Marina "Maria"Boelaars <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" |* 8 sept. 1948 † 9 sept. 1948 te Raamsdonk<br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" |Helena Elisabeth Maria "Bernadette" Boelaars <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" |* 13 juli 1950 † 20 juli 1950 te Raamsdonk<br> | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" |
Versie van 22 mrt 2023 09:06
![](/images/thumb/1/1c/Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png/300px-Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png)
Adres per 1 januari 1949 | Schansstraat 13 voorheen A39 |
Naam | Hendrik Johannes "Henk" Boelaars |
Geboortedatum | 16 januari 1913 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | † 13 juli 1985 te Raamsdonksveer |
Beroep | metselaar |
Naam vrouw | Maria Christina Joanna "Marie" van der Pluijm |
Geboortedatum | 3 oktober 1916 te Hank (Dussen) |
Overlijdensdatum | † 1 augustus 2010 te Geertruidenberg |
Huwelijksdatum | 18 mei 1943 te Dussen |
Kind | Gezin op deze Wiki |
---|---|
[1] "Henk" Boelaars |
Henk Boelaars & Nel ..... |
levenloos kind Boelaars |
16 januari 1947 te Raamsdonk |
Helena Elisabeth Marina "Maria"Boelaars |
* 8 sept. 1948 † 9 sept. 1948 te Raamsdonk |
Helena Elisabeth Maria "Bernadette" Boelaars |
* 13 juli 1950 † 20 juli 1950 te Raamsdonk |
![raamsdonkshistorie.nl](/images/thumb/f/fc/Header-01.jpg/800px-Header-01.jpg)
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |