Lijst bewoners klooster: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Dit is een uittreksel van de originele lijst van de nonnen uit het klooster, vanaf de oprichting tot 1963, aanvullingen van 1963 tot 1972 zijn meer dan welkom. | Dit is een uittreksel van de originele lijst van de nonnen uit het klooster, vanaf de oprichting tot 1963, aanvullingen van 1963 tot 1972 zijn meer dan welkom. | ||
{| class="wikitable" style="border-collapse: collapse; width: 100%;" | |||
|- | |||
| style="width: 5.36662%;" | '''Nummer:'''<br> | |||
| style="width: 23.2048%;" | '''Famielie en voornaam''' | |||
| style="width: 8.08369%;" | '''Datum inkomst'''<br> | |||
| style="width: 8.91066%;" | '''Jaar van inkomst'''<br> | |||
| style="width: 25.8627%;" | '''Geboorteplaats en datum'''<br> | |||
| style="width: 14.2857%;" | '''Datum van overlijden'''<br> | |||
| style="width: 14.2857%;" | '''Datum van vertrek'''<br> | |||
|- | |||
| style="width: 5.36662%;" | | |||
| style="width: 23.2048%;" | | |||
| style="width: 8.08369%;" | | |||
| style="width: 8.91066%;" | | |||
| style="width: 25.8627%;" | | |||
| style="width: 14.2857%;" | | |||
| style="width: 14.2857%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 5.36662%;" | 1<br> | |||
| style="width: 23.2048%;" | Bont de Hendrika<br> | |||
| style="width: 8.08369%;" | 18 september<br> | |||
| style="width: 8.91066%;" | 1907<br> | |||
| style="width: 25.8627%;" | Raamsdonk 24 januari 1829<br> | |||
| style="width: 14.2857%;" | 17 november 1916<br> | |||
| style="width: 14.2857%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 5.36662%;" | 2<br> | |||
| style="width: 23.2048%;" | Bont de Maria (Wed. v. J de Rooij)<br> | |||
| style="width: 8.08369%;" | 21 oktober<br> | |||
| style="width: 8.91066%;" | 1907<br> | |||
| style="width: 25.8627%;" | Raamsdonk 2 februari 1830<br> | |||
| style="width: 14.2857%;" | 23 april 1913<br> | |||
| style="width: 14.2857%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 5.36662%;" | 3<br> | |||
| style="width: 23.2048%;" | Balmakers Maria<br> | |||
| style="width: 8.08369%;" | 27 november<br> | |||
| style="width: 8.91066%;" | 1907<br> | |||
| style="width: 25.8627%;" | Raamsdonk 12 januari 1843<br> | |||
| style="width: 14.2857%;" | 9 maart 1909<br> | |||
| style="width: 14.2857%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 5.36662%;" | 4<br> | |||
| style="width: 23.2048%;" | | |||
| style="width: 8.08369%;" | | |||
| style="width: 8.91066%;" | | |||
| style="width: 25.8627%;" | | |||
| style="width: 14.2857%;" | | |||
| style="width: 14.2857%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 5.36662%;" | 5<br> | |||
| style="width: 23.2048%;" | | |||
| style="width: 8.08369%;" | | |||
| style="width: 8.91066%;" | | |||
| style="width: 25.8627%;" | | |||
| style="width: 14.2857%;" | | |||
| style="width: 14.2857%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 5.36662%;" | 6<br> | |||
| style="width: 23.2048%;" | | |||
| style="width: 8.08369%;" | | |||
| style="width: 8.91066%;" | | |||
| style="width: 25.8627%;" | | |||
| style="width: 14.2857%;" | | |||
| style="width: 14.2857%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 5.36662%;" | 7<br> | |||
| style="width: 23.2048%;" | | |||
| style="width: 8.08369%;" | | |||
| style="width: 8.91066%;" | | |||
| style="width: 25.8627%;" | | |||
| style="width: 14.2857%;" | | |||
| style="width: 14.2857%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 5.36662%;" | 8<br> | |||
| style="width: 23.2048%;" | | |||
| style="width: 8.08369%;" | | |||
| style="width: 8.91066%;" | | |||
| style="width: 25.8627%;" | | |||
| style="width: 14.2857%;" | | |||
| style="width: 14.2857%;" | | |||
|} | |||
<br><br> | <br><br> | ||
Digitalisering en Wiki opmaak:[[Terry van Erp]] | Digitalisering en Wiki opmaak:[[Terry van Erp]] | ||
<br> | <br> | ||
[[Categorie:Klooster]][[Categorie:Geschiedenis van Raamsdonk]][[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:Gezinnen_voor_1949_Raamsdonk]][[Categorie:Gezinnen_na_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Klooster]][[Categorie:Geschiedenis van Raamsdonk]][[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:Gezinnen_voor_1949_Raamsdonk]][[Categorie:Gezinnen_na_1949_Raamsdonk]] |
Versie van 11 apr 2024 04:59
Dit is een uittreksel van de originele lijst van de nonnen uit het klooster, vanaf de oprichting tot 1963, aanvullingen van 1963 tot 1972 zijn meer dan welkom.
Nummer: |
Famielie en voornaam | Datum inkomst |
Jaar van inkomst |
Geboorteplaats en datum |
Datum van overlijden |
Datum van vertrek |
1 |
Bont de Hendrika |
18 september |
1907 |
Raamsdonk 24 januari 1829 |
17 november 1916 |
|
2 |
Bont de Maria (Wed. v. J de Rooij) |
21 oktober |
1907 |
Raamsdonk 2 februari 1830 |
23 april 1913 |
|
3 |
Balmakers Maria |
27 november |
1907 |
Raamsdonk 12 januari 1843 |
9 maart 1909 |
|
4 |
||||||
5 |
||||||
6 |
||||||
7 |
||||||
8 |
Digitalisering en Wiki opmaak:Terry van Erp