Drik Vissers & Cor Boons: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 12: | Regel 12: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
<br> | |||
| | | | ||
|- | <br> | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | Cornelia Maria "Cor" Boons | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | Cornelia Maria "Cor" Boons | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
Regel 21: | Regel 23: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 8 februari 1955 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 8 februari 1955 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
<br> | |||
| | | | ||
|- | <br> | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 26 januari 1904 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 26 januari 1904 te Raamsdonk | ||
|} | |} | ||
Regel 33: | Regel 37: | ||
! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" |Maria Anna Vissers | | style="width: 43.5352%;" | Maria Anna Vissers | ||
| style="width: 197.102%;" |[[Zuster Dorothea]] | | style="width: 197.102%;" | [[Zuster Dorothea]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F15927&main_person=I44781 Josephus Nicolaas "Sjef" Vissers] | | style="width: 43.5352%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F15927&main_person=I44781 Josephus Nicolaas "Sjef" Vissers] | ||
| style="width: 197.102%;" |† [[Sjef Vissers & Thea van Dortmont]] † | | style="width: 197.102%;" | † [[Sjef Vissers & Thea van Dortmont]] † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" |Johannes Hendricus "Jan" Vissers | | style="width: 43.5352%;" | Johannes Hendricus "Jan" Vissers | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F15926&main_person=I44782 Petrus Johannes "Piet" Vissers] | | style="width: 43.5352%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F15926&main_person=I44782 Petrus Johannes "Piet" Vissers] | ||
| style="width: 197.102%;" |[[Piet Vissers & Dingena Langerwerf]] | | style="width: 197.102%;" | † [[Piet Vissers & Dingena Langerwerf]] † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" |Adrianus Antonius Vissers | | style="width: 43.5352%;" | Adrianus Antonius Vissers | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" |Anna Cornelia Maria "Anna" Vissers | | style="width: 43.5352%;" | Anna Cornelia Maria "Anna" Vissers | ||
| style="width: 197.102%;" |[[Zuster Gustave]] | | style="width: 197.102%;" | † [[Zuster Gustave]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" |Adrianus Antonius Vissers | | style="width: 43.5352%;" | Adrianus Antonius Vissers | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | † | ||
<br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" |Catharina Maria Vissers | | style="width: 43.5352%;" | Catharina Maria Vissers | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" |Adrianus Antonius Vissers | | style="width: 43.5352%;" | Adrianus Antonius Vissers | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | † | ||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | Johannes Josephus Vissers | |||
| style="width: 197.102%;" | † | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F14127&main_person=I44784 Adriana Maria "Sjaan" Vissers]] | |||
| style="width: 197.102%;" | † [[Joop Henselmans & Sjaan Vissers]] † | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | Catharina Maria "Toos" Vissers | |||
| style="width: 197.102%;" | † | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" |
Versie van 4 apr 2024 20:05
Adres per 1 januari 1949 | Molenstraat 53 voorheen B63 |
Naam | Hendrik Johannes "Drik" Vissers |
Geboortedatum | 1 juli 1877 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 9 oktober 1965 te Raamsdonk |
Beroep | landbouwer |
|
|
Naam vrouw | Cornelia Maria "Cor" Boons |
Geboortedatum | 24 oktober 1877 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 8 februari 1955 te Raamsdonk |
|
|
Huwelijksdatum | 26 januari 1904 te Raamsdonk |
Gezin woonde voorheen op Bergenstraat 18 C49, en later Luiten Ambachtstraat
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Maria Anna Vissers | Zuster Dorothea |
Josephus Nicolaas "Sjef" Vissers | † Sjef Vissers & Thea van Dortmont † |
Johannes Hendricus "Jan" Vissers | † |
Petrus Johannes "Piet" Vissers | † Piet Vissers & Dingena Langerwerf † |
Adrianus Antonius Vissers | † |
Anna Cornelia Maria "Anna" Vissers | † Zuster Gustave |
Adrianus Antonius Vissers | †
|
Catharina Maria Vissers | † |
Adrianus Antonius Vissers | † |
Johannes Josephus Vissers | † |
Adriana Maria "Sjaan" Vissers] | † Joop Henselmans & Sjaan Vissers † |
Catharina Maria "Toos" Vissers | † |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |