Bart Buijks & Jaan Bouwens: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 317.375px; width: 45.7947%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 317.375px; width: 45.7947%;" width="50%" | ||
|- style="height: 34px;" | |- style="height: 34px;" | ||
| style="width: 37.7919%;" | Adres hoofdbewoners(s) per 1 januari 1949 | | style="width: 37.7919%;" | Adres hoofdbewoners(s) per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 58.5551%;" | [[Lange Broekstraat 12]] voorheen C58 | | style="width: 58.5551%;" | [[Lange Broekstraat 12]] voorheen C58 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: 58.5551%;" | | | style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: 58.5551%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15570&main_person=I42387 Lambertus Josephus (Bartje) Buijks] | ||
[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15570&main_person=I42387 Lambertus Josephus (Bartje) Buijks] | |||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 58.5551%;" | 1 november 1919 te Raamsdonk A62 | | style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 58.5551%;" | 1 november 1919 te Raamsdonk A62 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 58.5551%;" | 9 juni 1971 te Breda | | style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 58.5551%;" | 9 juni 1971 te Breda | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 58.5551%;" | | | style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 58.5551%;" |[[:Categorie:Chauffeu|vrachtwagenchauffeur]] bij [[:Categorie:Kolenboer|kolenhandel]] [[Jan Snijders & Johanna Vissers|Jan Snijders]] | ||
vrachtwagenchauffeur bij kolenhandel Jan Snijders | |||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Huwelijksdatum || style="width: 58.5551%;" | … 1948 <br> | | style="width: 37.7919%;" | Huwelijksdatum || style="width: 58.5551%;" | … 1948 <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Naam vrouw || style="width: 58.5551%;" | | | style="width: 37.7919%;" | Naam vrouw || style="width: 58.5551%;" | | ||
[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F170&main_person=I204 Adriana Huberdina "Jaan" Bouwens] | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F170&main_person=I204 Adriana Huberdina "Jaan" Bouwens] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 58.5551%;" | 6 januari 1921 te Raamsdonk | | style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 58.5551%;" | 6 januari 1921 te Raamsdonk | ||
Regel 35: | Regel 31: | ||
! style="width: 55.3875%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 55.3875%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 41.9313%;" | | | style="width: 41.9313%;" |Diny Buijks 23-2-1949 | ||
| style="width: 55.3875%;" |[[Gerrit de Heus & Diny Buijks]] | |||
|- | |||
| style="width: 41.9313%;" |Tonny Buijks | |||
| style="width: 55.3875%;" | …. & Tonny Buijks | |||
|- | |||
| style="width: 41.9313%;" |Joke Buijks | |||
| style="width: 55.3875%;" | | | style="width: 55.3875%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 41.9313%;" | | | style="width: 41.9313%;" |Jan Buijks | ||
| style="width: 55.3875%;" | | | style="width: 55.3875%;" | | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| style="width: 41.9313%;" | | | style="width: 41.9313%;" |Nelly Buijks | ||
| style="width: 55.3875%;" | | | style="width: 55.3875%;" |[[Hans Wagemakers & Nelly Buijks]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 41.9313%;" |Elly Buijks 21-12-1957 | |||
| style="width: 55.3875%;" |… & Elly Buijks | |||
| style="width: 41.9313%;" | Elly Buijks 21-12-1957 | |||
| style="width: 55.3875%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 41.9313%;" | | | style="width: 41.9313%;" |Jos Buijks | ||
| style="width: 55.3875%;" |Jos Buijks & … | |||
| style="width: 55.3875%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 41.9313%;" | | | style="width: 41.9313%;" |Ria Buijks | ||
| style="width: 55.3875%;" | | | style="width: 55.3875%;" |.. van Breughel & Ria Buijks | ||
|- | |- | ||
| style="width: 41.9313%;" | | | style="width: 41.9313%;" |Bart Buijks | ||
| style="width: 55.3875%;" | | | style="width: 55.3875%;" |Bart Buijks & … | ||
|- | |- | ||
| style="width: 41.9313%;" | | | style="width: 41.9313%;" |Jenny Buijks | ||
| style="width: 55.3875%;" | [[ John Fens & Jenny Buijks]] | | style="width: 55.3875%;" |[[John Fens & Jenny Buijks]] | ||
|} | |} | ||
Na hun trouwen zijn Bart en Jaan gaan ‘inwonen’ bij Bart zijn ouders [[Lange Broekstraat 12]]. | Na hun trouwen zijn Bart en Jaan gaan ‘inwonen’ bij Bart zijn ouders [[Lange Broekstraat 12]]. | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
Regel 86: | Regel 70: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:NIET-COMPLEET]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Versie van 3 jul 2023 10:20
![](/images/thumb/1/1c/Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png/300px-Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png)
Adres hoofdbewoners(s) per 1 januari 1949 | Lange Broekstraat 12 voorheen C58 |
Naam | Lambertus Josephus (Bartje) Buijks |
Geboortedatum | 1 november 1919 te Raamsdonk A62 |
Overlijdensdatum | 9 juni 1971 te Breda |
Beroep | vrachtwagenchauffeur bij kolenhandel Jan Snijders |
Huwelijksdatum | … 1948 |
Naam vrouw | |
Geboortedatum | 6 januari 1921 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 17 juli 2008 te Breda |
Beroep | Huisvrouw |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Diny Buijks 23-2-1949 | Gerrit de Heus & Diny Buijks |
Tonny Buijks | …. & Tonny Buijks |
Joke Buijks | |
Jan Buijks | |
Nelly Buijks | Hans Wagemakers & Nelly Buijks |
Elly Buijks 21-12-1957 | … & Elly Buijks |
Jos Buijks | Jos Buijks & … |
Ria Buijks | .. van Breughel & Ria Buijks |
Bart Buijks | Bart Buijks & … |
Jenny Buijks | John Fens & Jenny Buijks |
Na hun trouwen zijn Bart en Jaan gaan ‘inwonen’ bij Bart zijn ouders Lange Broekstraat 12.
![raamsdonkshistorie.nl](/images/thumb/f/fc/Header-01.jpg/800px-Header-01.jpg)
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |