Harrie van Amelsvoort & Dien van der Westen: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 56: | Regel 56: | ||
| style="width: 63.0759%;" | Piet van Amelsvoort & Anna Verhulst [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5293/search/275 †]<br> | | style="width: 63.0759%;" | Piet van Amelsvoort & Anna Verhulst [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5293/search/275 †]<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.7742%;" | <span class="pers_name">levenloos van Amelsvoort</span> | |||
| style="width: 63.0759%;" |† 13 december 1918 <br> | |||
|- | |||
| style="width: 47.7742%;" | <span class="pers_name">Adriana Maria van Amelsvoort</span> | | style="width: 47.7742%;" | <span class="pers_name">Adriana Maria van Amelsvoort</span> | ||
| style="width: 63.0759%;" | <br> | | style="width: 63.0759%;" | <br> | ||
Regel 65: | Regel 68: | ||
| style="width: 63.0759%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1812/search/70 †] Jan van Amelsvoort & Nel van Dongen <br> | | style="width: 63.0759%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1812/search/70 †] Jan van Amelsvoort & Nel van Dongen <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.7742%;" | <span class="pers_name">levenloos van Amelsvoort</span> | |||
| style="width: 63.0759%;" |† 18 oktober 1925 <br> | |||
|} | |} | ||
Versie van 12 sep 2022 08:43
Adres per 1 januari 1949 |
Molenstraat 16 voorheen A42b
|
Naam | Hendrikus Petrus "Harrie" van Amelsvoort |
Geboortedatum | 27 februari 1881 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 18 maart 1967 te Raamsdonk † |
Beroep | broodbakker |
Naam vrouw | |
Geboortedatum |
07 oktober 1885 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 30 januari 1967 te Raamsdonk † |
Huwelijksdatum | 7 mei 1907 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Dingeman Johannes Petrus "Dingeman" van Amelsvoort | Dingeman van Amelsvoort * 19-4-1908 † 14-11-1930 |
Lucia Adriana Maria "Luuc" van Amelsvoort | † Adrianus Anemaat & Lucia van Amelsvoort † |
Johannes Hubertus Josephus van Amelsvoort | |
Adriana Huiberdina van Amelsvoort | Adriana van Amelsvoort * 8-5-1912 † 12-7-1912 |
Petrus Cornelis Hubertus van Amelsvoort | Petrus van Amelsvoort *15-2-1914 † 29-6-1914 |
Adrianus Maria Antonius "Jos" van Amelsvoort | † Jos van Amelsvoort & An Moll |
Petrus Maria "Piet" van Amelsvoort | Piet van Amelsvoort & Anna Verhulst † |
levenloos van Amelsvoort | † 13 december 1918 |
Adriana Maria van Amelsvoort | |
Cornelis van Amelsvoort | |
Johannes Gerardus van Amelsvoort | † Jan van Amelsvoort & Nel van Dongen |
levenloos van Amelsvoort | † 18 oktober 1925
|
Nam in 1907 de bakkerij van zijn ouders over.
Kochten het pand Havenstraat C27 (nu Stationstraat 14) en begonnen hier een café en gingen ook brood bakken.
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |