Ton Rodenburg & Bet Boonekamp: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 43: | Regel 43: | ||
! style="width: 131.109%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 131.109%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.9003%;" |<span class="pers_name">Elizabeth "Els" Rodenburg</span> | | style="width: 44.9003%;" | <span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I50565 Elizabeth "Els" Rodenburg]</span> | ||
| style="width: 131.109%;" |[[Zuster Anselma]]<br> | | style="width: 131.109%;" | [[Zuster Anselma]]<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.9003%;" | <span class="pers_name">Frans Rodenburg<br></span> | | style="width: 44.9003%;" | <span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16953&main_person=I50576 Frans Rodenburg]<br></span> | ||
| style="width: 131.109%;" |[[Frans Rodenburg & Lieske Schoenmakers]] <br> | | style="width: 131.109%;" | [[Frans Rodenburg & Lieske Schoenmakers]] <br> | ||
|- | |||
| style="width: 44.9003%;" | <span class="pers_name">Ger Rodenburg</span> | |||
| style="width: 131.109%;" | [[Ger Rodenburg & Corrie Zijlmans]]<br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 44.9003%;" |<span class="pers_name"> | | style="width: 44.9003%;" | <span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16773&main_person=I50574 Ad Rodenburg]</span> | ||
| style="width: 131.109%;" | [[Ad Rodenburg & Mieke Langerwerf]]<br> | |||
| style="width: 131.109%;" |[[Ad Rodenburg & Mieke Langerwerf]]<br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 44.9003%;" |<span class="pers_name">Rita Rodenburg</span> | | style="width: 44.9003%;" | <span class="pers_name">Rita Rodenburg</span> | ||
| style="width: 131.109%;" |[[Henk van de Poll & Rita Rodenburg]]<br> | | style="width: 131.109%;" | [[Henk van de Poll & Rita Rodenburg]]<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.9003%;" |<span class="pers_name">Ton Rodenburg</span> | | style="width: 44.9003%;" | <span class="pers_name">Ton Rodenburg</span> | ||
| style="width: 131.109%;" |[[Ton Rodenburg & Julia Yibrin]]<br> | | style="width: 131.109%;" | [[Ton Rodenburg & Julia Yibrin]]<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.9003%;" |<span class="pers_name">Maaike Rodenburg | | style="width: 44.9003%;" | <span class="pers_name">Maaike Rodenburg</span> | ||
| style="width: 131.109%;" |[[Maaike Rodenburg & Annemarieke van Egeraat]]<br> | | style="width: 131.109%;" | [[Maaike Rodenburg & Annemarieke van Egeraat]]<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.9003%;" |<span class="pers_name">Theo Rodenburg</span> | | style="width: 44.9003%;" | <span class="pers_name">Theo Rodenburg</span> | ||
| style="width: 131.109%;" |[[Theo Rodenburg & Marlies Hermsen]]<br> | | style="width: 131.109%;" | [[Theo Rodenburg & Marlies Hermsen]]<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.9003%;" |<span class="pers_name">Loes Rodenburg</span> | | style="width: 44.9003%;" | <span class="pers_name">Loes Rodenburg</span> | ||
| style="width: 131.109%;" |[[Gerrit Dinsbach & Loes | | style="width: 131.109%;" | [[Gerrit Dinsbach & Loes Rodenburg]]<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.9003%;" | <span class="pers_name"><span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I50575 Lucia Gabriëlla Maria Rodenburg]</span></span> | |||
| style="width: 131.109%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 44.9003%;" | <span class="pers_name">William Rodenburg</span> | |||
| style="width: 131.109%;" | [[William Rodenburg & Gerda Kruimer]]<br> | |||
|- | |||
| style="width: 44.9003%;" | <span class="pers_name">[[Aloyse Rodenburg]]</span> | |||
| style="width: 131.109%;" | [[Jan Gruithuizen & Aloyse Rodenburg]]<br> | |||
|- | |||
| | |||
<br> | |||
| | | | ||
|} | |} |
Versie van 5 aug 2022 07:59
![](/images/thumb/1/1c/Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png/300px-Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png)
Adres per 1 januari 1949 |
Schansstraat 16 voorheen B36 |
Naam | |
Geboortedatum |
4 juli 1900 te Rotterdam |
Overlijdensdatum |
15 december 1967 te Raamsdonk |
Beroep |
directeur Rodenburg elektro |
| |
Naam vrouw | |
Geboortedatum |
6 juni 1908 te Rotterdam |
Overlijdensdatum |
21 juli 1970 te Raamsdonksveer |
| |
Huwelijksdatum |
17 juni 1931 te Rotterdam |
Anton starte in 1928 met het familiebedrijf in Rotterdam op het Noordereiland op de hoek van de Maaskade en de van der Takstraat.
Direct na het bombardement in de meidagen van 1940 vluchte Anton met zijn gezin naar familie in Brabant (Boonekamp en van Hassel) welke in Raamsdonk woonde. Na een tijdje betrokken ze de woning aan de Schansstraat te Raamsdonk, en starte daar een nieuwe zaak. Het bedrijf in Rotterdam wat nog wel bleef voortbestaan sloot Anton in 1949, het Brabantse leven stond hem wel aan.
In 1956 kwamen zijn zonen Ad en Frans ook in de zaak, Ad ging het loodgietersgedeelte doen en Frans het electrotechnische. In datzelfde jaar verhuisde het bedrijf van de Schansstraat in Raamsdonk naar de Prins Bernhardstraat in Raamsdonksveer, de oude burgemeesterswoning, Anton had goed geboerd.
Door de groei werd ook dit pand te klein en in 1978 verhuisde het bedrijf weer, nu naar het Lisseveld een eigen nieuwbouw waar het bedrijf nog steeds voortbestaat.
In 1992 komt Margot, de dochter van Frans het team versterken, de zaken gaan goed. Echter als Frans in 1997 plots komt te overleiden staat Margot er 'alleen' voor.
In 2012 is Margot erg ziek en draagt het bedrijf over aan Arie Honcoop en Jos Kanters, de naam Rodenburg blijft bestaan, maar zonder de familie aan het roer.
Direct na het bombardement in de meidagen van 1940 vluchte Anton met zijn gezin naar familie in Brabant (Boonekamp en van Hassel) welke in Raamsdonk woonde. Na een tijdje betrokken ze de woning aan de Schansstraat te Raamsdonk, en starte daar een nieuwe zaak. Het bedrijf in Rotterdam wat nog wel bleef voortbestaan sloot Anton in 1949, het Brabantse leven stond hem wel aan.
In 1956 kwamen zijn zonen Ad en Frans ook in de zaak, Ad ging het loodgietersgedeelte doen en Frans het electrotechnische. In datzelfde jaar verhuisde het bedrijf van de Schansstraat in Raamsdonk naar de Prins Bernhardstraat in Raamsdonksveer, de oude burgemeesterswoning, Anton had goed geboerd.
Door de groei werd ook dit pand te klein en in 1978 verhuisde het bedrijf weer, nu naar het Lisseveld een eigen nieuwbouw waar het bedrijf nog steeds voortbestaat.
In 1992 komt Margot, de dochter van Frans het team versterken, de zaken gaan goed. Echter als Frans in 1997 plots komt te overleiden staat Margot er 'alleen' voor.
In 2012 is Margot erg ziek en draagt het bedrijf over aan Arie Honcoop en Jos Kanters, de naam Rodenburg blijft bestaan, maar zonder de familie aan het roer.
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Elizabeth "Els" Rodenburg | Zuster Anselma |
Frans Rodenburg |
Frans Rodenburg & Lieske Schoenmakers |
Ger Rodenburg | Ger Rodenburg & Corrie Zijlmans |
Ad Rodenburg | Ad Rodenburg & Mieke Langerwerf |
Rita Rodenburg | Henk van de Poll & Rita Rodenburg |
Ton Rodenburg | Ton Rodenburg & Julia Yibrin |
Maaike Rodenburg | Maaike Rodenburg & Annemarieke van Egeraat |
Theo Rodenburg | Theo Rodenburg & Marlies Hermsen |
Loes Rodenburg | Gerrit Dinsbach & Loes Rodenburg |
Lucia Gabriëlla Maria Rodenburg | |
William Rodenburg | William Rodenburg & Gerda Kruimer |
Aloyse Rodenburg | Jan Gruithuizen & Aloyse Rodenburg |
|
![De Langstraat - 12 juli 2012 - 85 jaar Rodenburg](/images/9/9d/Rodenburg-langstraat-12-juli-2012.png)
![raamsdonkshistorie.nl](/images/thumb/f/fc/Header-01.jpg/800px-Header-01.jpg)
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |