Anton Boer & Pietje Konings: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
k (Tekst vervangen - "http://mailto:" door "mailto:") |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 39: | Regel 39: | ||
{| class="wikitable" width="50%" | {| class="wikitable" width="50%" | ||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px;" |Kinderen || style="height: 28px;" | Wiki | |||
|- | |- | ||
| | |- style="height: 28px;" | ||
Gerrit | | style="height: 28px;" |Gerrit || style="height: 28px;" | Wiki | ||
|- | |- | ||
| Ad | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" |Ad || style="height: 28px;" | Wiki | |||
|- | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px;" |Hann || style="height: 28px;" | Wiki | |||
|- | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px;" |Sija || style="height: 28px;" | Wiki | |||
|- | |- | ||
| | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" |Nel || style="height: 28px;" | Wiki | |||
|- | |- | ||
| | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" |Piet || style="height: 28px;" | Wiki | |||
|- | |- | ||
| | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" |Jo || style="height: 28px;" | Wiki | |||
|- | |- | ||
| | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" |....... || style="height: 28px;" | Wiki | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versie van 26 aug 2022 07:55
Adres per 1 januari 1949 |
Kerklaan 2 voorheen A75 |
Naam | |
Geboortedatum |
8 oktober 1911 te Raamsdonk A136 |
Overlijdensdatum |
31 juli 1971 |
Beroep |
Schilder |
| |
Naam vrouw | |
Geboortedatum |
6 april 1910 te Capelle |
Overlijdensdatum |
29 maart 2005 |
| |
Huwelijksdatum |
21 oktober 1934 te Sprang-Capelle |
Kinderen | Wiki |
Gerrit | Wiki |
Ad | Wiki |
Hann | Wiki |
Sija | Wiki |
Nel | Wiki |
Piet | Wiki |
Jo | Wiki |
....... | Wiki |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |