Rien van Dongen weduwnaar van Johanna Proost: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 15: | Regel 15: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 46.9114%;" | Beroep || style="width: 70.0506%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | | style="width: 46.9114%;" | Beroep || style="width: 70.0506%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| style="width: 46.9114%;" | Naam vrouw || style="width: 70.0506%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12044&main_person=I36709 Johanna Wilhelmina Proost] | | style="width: 46.9114%;" | Naam vrouw || style="width: 70.0506%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12044&main_person=I36709 Johanna Wilhelmina Proost] | ||
Regel 23: | Regel 25: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 46.9114%;" | Overlijdensdatum || style="width: 70.0506%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4600/ †] 21 april 1947 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/885/ Akte 47]) | | style="width: 46.9114%;" | Overlijdensdatum || style="width: 70.0506%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4600/ †] 21 april 1947 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/885/ Akte 47]) | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|- | |||
| style="width: 46.9114%;" | Huwelijksdatum || style="width: 70.0506%;" | 28 april 1920 te Geertruidenberg | |||
|} | |} | ||
Rien huwde later (circa 1951) met [[Rien van Dongen & Pitje van Onzenoort|Pitje van Onzenoort]] | Rien huwde later (circa 1951) met [[Rien van Dongen & Pitje van Onzenoort|Pitje van Onzenoort]] | ||
Regel 29: | Regel 37: | ||
! style="width: 83.9375%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 83.9375%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.797%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F1002&main_person=I1726 Maria Wilhelmina van Dongen] | | style="width: 45.797%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F1002&main_person=I1726 Maria Wilhelmina "Marie" van Dongen] | ||
| style="width: 83.9375%;" | † [[Henk van der Westen & Marie van Dongen]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3216/search/1978 †] | | style="width: 83.9375%;" | † [[Henk van der Westen & Marie van Dongen]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3216/search/1978 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.797%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23288&main_person=I1727 Jacobus Petrus "Koos" van Dongen] | | style="width: 45.797%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23288&main_person=I1727 Jacobus Petrus "Koos" van Dongen] |
Versie van 8 mei 2024 08:54
Adres per 1 januari 1949 | Kerkstraat 31 voorheen D70 |
Naam | Marinus Josephus "Rien" van Dongen |
Geboortedatum | 17 augustus 1893 te Raamsdonk D207 (Akte 129) |
Overlijdensdatum | † 4 0ktober 1968 te Raamsdonk |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Johanna Wilhelmina Proost |
Geboortedatum | 26 mei 1892 te Geertuidenberg |
Overlijdensdatum | † 21 april 1947 te Raamsdonk (Akte 47) |
Huwelijksdatum | 28 april 1920 te Geertruidenberg |
Rien huwde later (circa 1951) met Pitje van Onzenoort
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Maria Wilhelmina "Marie" van Dongen | † Henk van der Westen & Marie van Dongen † |
Jacobus Petrus "Koos" van Dongen | † Koos van Dongen & Toos van Amelsvoort † |
Helena Cornelia van Dongen | † Cel Zijlmans & Lenie van Dongen † |
Wilhelmina Cornelia "Mien" van Dongen | † Jos van Amelsvoort & Mien van Dongen † |
Nicolaas Wilhelmus Josephus "Nico" van Dongen | † Nico van Dongen & Adrie Kamp † |
Wilhelmus Nicolaas "Wim" van Dongen - Indiëganger | Wim van Dongen & .. |
Petronella Cornelia "Pitje" van Dongen | * 24 november 1927 - † 29 november 1928 |
Johannes Marinus "Jan" van Dongen | † Jan van Dongen |
levenloze dochter (1 van drieling) | 23 juli 1929 te Raamsdonk |
levenloze dochter (1 van drieling) | 23 juli 1929 te Raamsdonk |
levenloze dochter (1 van drieling) | 23 juli 1929 te Raamsdonk |
Christiaan Marinus "Christje" van Dongen | * 29 maart 1931 † 27 juni 1932 |
Christina Cornelia "Zus" van Dongen | † Jan van Steenoven & Zus van Dongen |
Cornelis Marinus "Kees" van Dongen | † Kees van Dongen |
Petrus Johannes "Piet" van Dongen | Piet van Dongen & Gonny Kamp |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |