Jan de Wijs & Dientje van Krooij: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 9: | Regel 9: | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |20 september 1886 te Raamsdonk D230 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/929 Akte 132]) | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |20 september 1886 te Raamsdonk D230 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/929 Akte 132]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |26 juni 1945 te Breda ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/930 Akte 61]) | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |† 26 juni 1945 te Breda ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/930 Akte 61]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] / [[:Categorie:Grondwerker|grondwerker]] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] / [[:Categorie:Grondwerker|grondwerker]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13959&main_person=I37528 Gerdina Johanna "Dientje" van Krooij] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13959&main_person=I37528 Gerdina Johanna "Dientje" van Krooij] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |26 juni 1900 te Raamsdonk D55a ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/931 Akte 107]) | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |26 juni 1900 te Raamsdonk D55a ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/931 Akte 107]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |27 mei 1979 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |† 27 mei 1979 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |7 mei 1925 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/928 Akte 14]) | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |7 mei 1925 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/928 Akte 14]) | ||
|} | |} | ||
Regel 48: | Regel 50: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15870&main_person=I44910 Johannes "Jan" de Wijs] | | style="width: 43.5352%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15870&main_person=I44910 Johannes "Jan" de Wijs] | ||
| style="width: 197.102%;" |[[Jan de Wijs & Cisca Verklaren]] | | style="width: 197.102%;" |[[Jan de Wijs & Cisca Verklaren]] [[In memoriam: Sisca de Wijs|†]] | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 12 mei 2024 om 12:56
Adres per 1 januari 1949 | De Oude Melkhaven 20 voorheen D36 |
Naam | Johannes "Jan" de Wijs |
Geboortedatum | 20 september 1886 te Raamsdonk D230 (Akte 132) |
Overlijdensdatum | † 26 juni 1945 te Breda (Akte 61) |
Beroep | landbouwer / grondwerker |
Naam vrouw | Gerdina Johanna "Dientje" van Krooij |
Geboortedatum | 26 juni 1900 te Raamsdonk D55a (Akte 107) |
Overlijdensdatum | † 27 mei 1979 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 7 mei 1925 te Raamsdonk (Akte 14) |
Jan, zoon van Jan de Wijs & Marie Broeders kwam uit een groot gezin van 22 kinderen.
Jan was weduwnaar van Johanna Martina "Jo" Snoeren, zie Jan de Wijs & Jo Snoeren.
Dientje was weduwe van Marinus Adrianus "Rinus" Marcelissen. Zie: Rinus Marcelissen & Dientje van Krooij
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Adrianus Martinus "Janus" de Wijs | Indiëganger |
Johanna Martina de Wijs | |
Marinus Cornelis "Rinus" de Wijs | Rinus de Wijs & Jo Verklaren |
Cornelia Johanna de Wijs | |
Lamberdina de Wijs | |
Johannes "Jan" de Wijs | Jan de Wijs & Cisca Verklaren † |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |