Goof de Wit & Jo de Wind: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
k (Tekst vervangen - "info@wiki-raamsdonk.nl" door "info@genealogie-raamsdonk.nl") |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 12: | Regel 12: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 45.8835%;" |[[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | | style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 45.8835%;" |[[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 45.8835%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17010&main_person=I55658 Johanna "Jo" de Wind] | | style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 45.8835%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17010&main_person=I55658 Johanna "Jo" de Wind] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
Regel 20: | Regel 21: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 45.8835%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3725 †] 30 januari 1999 te | | style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 45.8835%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3725 †] 30 januari 1999 te | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
| style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 45.8835%;" | 3 mei 1934 te Raamsdonk | |- | ||
| style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 45.8835%;" | 3 mei 1934 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1394 Akte 8]) | |||
|} | |} | ||
Versie van 14 mei 2024 18:00
Adres per 1 januari 1949 | De Oude Melkhaven 32 voorheen D30 |
Naam | Godefridus "Goof" de Wit |
Geboortedatum | 12 september 1900 te Hank |
Overlijdensdatum | † 3 december 1982 te Waalwijk |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Johanna "Jo" de Wind |
Geboortedatum | 5 januari 1911 te Drongelen |
Overlijdensdatum | † 30 januari 1999 te |
Huwelijksdatum | 3 mei 1934 te Raamsdonk (Akte 8) |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Maria Gerarda "Ria" de Wit |
† Ria de Wit |
Sjaak "Sjaak" de Wit |
† Sjaak de Wit |
Henk "Henk" de Wit |
Henk de Wit |
Johanna "Jo" de Wit |
Jo de Wit |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |