Dingeman Konings & Cornelia Rijken: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
(Cees heeft pagina Dingeman Konings & Cornelia Rijken hernoemd naar Dingeman Konings weduwnaar van Cornelia Rijken) Label: Nieuwe doorverwijzing |
k (Doorverwijzing naar Dingeman Konings weduwnaar van Cornelia Rijken verwijderd) Label: Doorverwijzing verwijderd |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 50.8003%;" width="50%" | |||
|- | |||
| style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | |||
| style="width: 63.4673%;" | [[Molenstraat 45]] voorheen B59 | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 63.4673%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12669&main_person=I38820 Dingeman Konings] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 63.4673%;" | 1 januari 1889 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 63.4673%;" | 14 juni 1957 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 63.4673%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 63.4673%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12669&main_person=I38821 Cornelia Adriana Johanna Rijken] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 63.4673%;" | 1 november 1881 te Capelle | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 63.4673%;" | 8 december 1935 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 63.4673%;" | 24 maart 1904 te Loon op Zand<br> | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="width: 50.1721%;" width="50%" | |||
! style="width: 43.5352%;" | Kinderen | |||
! style="width: 174.62%;" | Gezin op deze Wiki | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12671&main_person=I38842 Cornelia Johanna Konings] | |||
| style="width: 174.62%;" | [[Bernardus Elsman & Cornelia Konings]] | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12674&main_person=I38841 Adriaan Marinus "Arjaan" Konings] | |||
| style="width: 174.62%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6811/category/61 †] [[Ardriaan Konings & Cornelia Maijers]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6811/category/61 †] | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18328&main_person=I38840 Dingena Cornelia Konings] | |||
| style="width: 174.62%;" | [[Marinus Rijken & Dingena Konings]] | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12673&main_person=I43261 Arnoldus Adriaan "Nol" Konings] | |||
| style="width: 174.62%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6808/search/100 †] [[Nol Konings & Everdina de Graaff]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6808/search/100 †] | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | Dingeman Cornelis Konings | |||
| style="width: 174.62%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6812/category/60 †] Dingeman Konings & Maria Luca [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6812/category/60 †]<br> | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | Jacoba Elisabeth Konings | |||
| style="width: 174.62%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6813/category/60 †] Koenraad van Eersel.& Jacoba Konings [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6813/category/60 †] <br> | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | levenloos Konings | |||
| style="width: 174.62%;" | † 23 september 1914 | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | levenloos Konings | |||
| style="width: 174.62%;" | † 11 april 1916 | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23401&main_person=I43264 Anna Margaretha "Anna" Konings] | |||
| style="width: 174.62%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6056/search/3738 †] [[Maarten Schakel & Anna Konings]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6056/search/3738 †] | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | Johanna Adriana Konings | |||
| style="width: 174.62%;" | <br> | |||
|} | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
{| class="wikitable" width="100%" | |||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | |||
|- | |||
|} | |||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Versie van 22 apr 2023 12:46
Adres per 1 januari 1949 | Molenstraat 45 voorheen B59 |
Naam | Dingeman Konings |
Geboortedatum | 1 januari 1889 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 14 juni 1957 te Raamsdonk |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Cornelia Adriana Johanna Rijken |
Geboortedatum | 1 november 1881 te Capelle |
Overlijdensdatum | 8 december 1935 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 24 maart 1904 te Loon op Zand |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Cornelia Johanna Konings | Bernardus Elsman & Cornelia Konings |
Adriaan Marinus "Arjaan" Konings | † Ardriaan Konings & Cornelia Maijers † |
Dingena Cornelia Konings | Marinus Rijken & Dingena Konings |
Arnoldus Adriaan "Nol" Konings | † Nol Konings & Everdina de Graaff † |
Dingeman Cornelis Konings | † Dingeman Konings & Maria Luca † |
Jacoba Elisabeth Konings | † Koenraad van Eersel.& Jacoba Konings † |
levenloos Konings | † 23 september 1914 |
levenloos Konings | † 11 april 1916 |
Anna Margaretha "Anna" Konings | † Maarten Schakel & Anna Konings † |
Johanna Adriana Konings |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |